poster

Konzultant

 • anglický

  The Counselor

 • slovenský

  Konzultant

Thriller / Drama / Krimi

USA / Velká Británie, 2013, 117 min (SE: 138 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  *

  Brad Pitt hraje hajzlíka, Michael Fassbender hraje hajzlíka, Javier Bardem je úchylák a hajzl. Penélope Cruz dobrý, hlavně ze začátku, ale zase se tam moc neobjeví. Cameron Diaz pro změnu hraje takovou mrchu, až mi z ní bylo zle. I přesto jsou všechny herecké výkony skvělé, jen pořádně nevím, na koho se mám upnout, aby mi film přišel alespoň trošku sympatický. Takhle je to pro mě nejnepříjemnější film Ridleye Scotta a co na plat, že má zajímavý příběh, když nejsem schopnej si ho s těmi herci užít.(21.6.2014)

 • T2
  ****

  Rozpočet $25miliónovTržby USA $16,973,715Tržby Celosvetovo $71,009,334Tržby za predaj Blu-ray v USA $2,411,447 //počet predaných kusov 62,162Tržby za predaj DVD v USA $4,110,973 //počet predaných kusov 182,901║ nevyspitateľný Scott, ktorý stále vie ukrutne prekvapiť, dejovo rozcuchané, otvorené a silné v detailoch v samostatných scénkach /75%/(4.2.2014)

 • Gimp
  ****

  Možná jste při filmu slyšeli slabý šustění. To šustil papír. Nepravděpodobností mouder na minutu nebo spíš na sekundu a ke konci i moralit. Mě to baví. Btw. teď jsem si přečetl komentář Davida 82. to je ten úplně nahoře. A nepřijde mi to tak. Ale kdyby měl pravdu: není důsledkem nepodarku to, že film zkultovní, protože nevydařený film je u skupiny těch, co maj nakoukáno, jediný originální, zatímco ten zbytek je dokonalé, ale stále jen řemeslo (tedy okoukané a nezajímavé)...?(27.11.2013)

 • novoten
  **

  K hlášení o senilním Scottovi se neuchýlím, protože uživatelů kopírujících podobně velkoústá prohlášení z cizích recenzí na loňského Promethea tu je dost a dost. Pravdou ale zůstává, že moje zklamání je pořádné. Ne snad že by Ridley zapomněl točit - on jen není z Konzultanta vůbec znát. Celé je to jen McCarthyho do sebe zahleděný scénář, zhmotněný do líně se převalujících dialogů, ohraničený dost dobrou podružnou pointou a velmi proměnlivě obsazený. Zatímco Fassbender s Pittem táhnou úplně všechno, Cameron Diaz se stává castingovým přešlapem, jaký snad nepamatuji. Každé gesto či slovo působí tak nuceně a prkenně, že veškerá menší pozitiva (soundtrack, akční pablesky) jsou téměř zapomenuta. Vzhledem k tvůrčímu týmu se mi nechce věřit, že jdu takhle nízko, ale když i já, který se příběhem velmi rád nechám zmámit, na první dobrou prohlédnu skrz nahodilé střípky až na konec, je něco špatně.(27.11.2013)

 • Adrian
  **

  Opodstatnenosť existencie tohto filmu vidím ospravedlniteľnú jedine vtedy, ak tržby z predaja pôjdu celé na charitatívne účely k zachovaniu rodu gerpardov na našej planéte.(3.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace