Teri Meri Kahaani

• Indie तेरी मेरी कहानी (více)

Ve třech příbězích se v různých časech a na různých místech potkává mladý muž (Shahid Kapur) s dívkou (Priyanka Chopra). I když se do sebe vždy zamilují, tak jejich lásce stojí v cestě možná nepřekonatelné překážky. (rikitiki)

rikitiki

Já to indické vyřizování účtů s britským kolonializmem nemůžu vystát, zvlášť když z Britů dělají monstra a z Indů ctnostné hrdiny. No, tenhle hrdina aspoň ve vztahu k dívkám právě cnostný není, ale zase to ubližování koním? Popravdě, všechny tři postavy, které hraje Shahid Kapur jsou zbabělci a podrazáci, takže jsem mu přála, aby si v každém z příběhů maximálně tak nabil tlamu. ()

ScarPoul

Pekná myšlienka, ktorá ale bohužiaľ nedokázala byť invenčnou, alebo zaujímavou. Má to peknú hudbu a Priyanku - čo je baba, pre ktorú mám neuveriteľnú slabosť a tiež sympoša Shahid Kapura, ale aj napriek chémií a pekným lokáciam, to obidvaja - aj keď je to chyba skôr scenáristu - masívne pokašlú. Tri rôzne happyendy, keby stačil len jeden, s toho robí strašne cukrový film. Inak, je to ale pozerateľná jednohubka. Ktorá vyslovene nenaštve, len trocha zamrzí nevyužitým potenciálom. ()

Andrea1717

Myslím, že dej tohto filmu by v pohode vyjadril aj 7 minutový klip k piesni, hľadanie sa osudovo spriaznených milencov v priebehu vekov, to je námet, ktorý by mal zaručovať dobrý film, ale ako vidno ani istá vec nie je nikdy istá. ()

Remini

Úprimne povedané som očakávala, že po 20 minútach stratím záujem a pretočím si to len na hudobné videá. Nakoniec stačilo len pár minút, aby som filmu venovala plnú pozornosť a užila si ho, ako sa patrí. Dej nepojednáva o reinkarnácii, ako by sa z traileru mohlo zdať. Samotné príbehy nie sú ničím originálne (úprimne povedané, neviem si predstaviť originálny romantický film "p). Netlačil ale na pílu, bol celkom chytrý, mal zaujímavé charaktery a príjemnú atmosféru. Pripomínalo mi to divadelnú hru. Strašne sa mi páčilo, že prvý príbeh, odohrávajúci sa v 60-tych rokoch, mal filmársky nádych filmov z ešte skoršej doby - titulky na čiernej, orámovanej obrazovke, zrýchlené zábery hercov, hudba. Proste som mala pocit, že to nebolo odfláknuté. Potom samozrejme ten moderný kúsok, plný fejsbúku, textovania, verejného prepierania špinavej bielizne (uff, to tak strašne nemám rada a bolo to trochu prehnané, ale čo už -_-). Posledný príbeh sa zameriava na roky pred rozdelením Indie a pojednáva o sukničkárovi, ktorému láska ukáže, že môže byť lepším človekom. Nič nového pod slnkom. *** Shahid a Priyanka sú pre mňa veľmo príjemný párik, ako po estetickej, tak aj po hereckej stránke. Zahrali jednotlivé postavy na jedničku. Shahid bol šarmantný snílek, typický študent, a nakoniec slizký sukničkár. Priyanka mu sekundovala ako nenamyslená herečka (obávala som sa, že z nej spravia fiflenu), ukecaná vysokoškoláčka, a žena so správnymi zásadami. *** Vôbec si netreba lámať hlavu nad tým, že postavy skrz časy nič nespája - sú to tri jednotlivé príbehy a napriek obmedzenému času, som sa stihla (viac-menej) namotať na všetky tri. Trošku Deux Ex Machina tu a tam, kapička drámy, ale čo by bola dobrá romanca bez sĺz a tanca? :) Mnohým sa film nepáčil, ale ja som mala po dopozeraní prihlúply úsmev na tvári a svet mi pripadal krásny a preto ho hodnotím veľmi pozitívne. Rozhodne obľúbený Kohliho film. ()

Gaja Gamini

Tři příběhy (nudný/příšerný/ucházející) které nemají společního nic význačného. Dva krásní herci podávající unuděný výkon. Jako kdyby Kunal Kohli neměl co dělat a neuměl se rozhodnout, který ze tří filmů by byl nejlepší.... tak natočil velmi úsporně všechny a naplácal je do jednoho. Tvrdý průmer neposkytující žádný hluboký zážitek. ()

splaty

Pro toho, kdo zná Bolywood ve své nejkrásnější podobě je tohle málo. A nezachránila to ani Priyanka na tři způsoby. ()