Nevím, jako komedie mi to moc nepřipadlo. Dost pokusů o humor vyšlo trapně. Tohle až vezme člověku chuť pracovat. 2.5*(14.10.2016)

• Riddick77

Odmítám dát body pouze a jen za epesní obsazení. Ba naopak, tvůrci by se měli stydět za to, že se jim s tímto hereckým materiálem podařilo natočit tak slaboduchý, rozvleklý (ano, při stopáži 83 minut se jedná o extra vykutálený počin), přihlouplý a zoufale nevtipný snímek, jehož pointa (a to hazarduji se slovem "pointa") musí přijít dnešním absolventům jako urážka zdravého rozumu. "OKej, kašli na job, všechno bude fajn, jsme přece ubersuper, počkej si na vysněnou pozici, oni se ti jistě ozvou a budou tě prosit - svět se na tebe třese!" Cmooon, proberte se. 0/10!(5.8.2016)

Pomerne jednoduchý ale trefný príbeh. Má spád, má vtipné charaktery - Teller konečne v úlohe čo mu sedí a Cranston perfektný. Dokonca ma potešila aj Alison Brie, ktorá je neuveriteľne sexy. Absolútne zbytočná je ale Kendrick a jej línia je absolútne nezaujímavá. Celkom obstojné pripomenutie toho čo som dávno vedel - najlepšie je pracovať pre seba a možno aj za málo peňazí, ale s radosťou. Inak som sa niekoľko krát fakt dobre zasmial. A Hurley ako tajomný janitor - nápad hodný aj 4 hviezdy. Ale objektívne dám 3.(28.3.2016)

• dr.horrible

Ani Cranston, Teller, MacLovin, ani Anča Kendrick, dokonca ani Alison Brie z tejto pohodovej komédie, nedokázali spraviť dobrý film. Najhlúpejší film o kríze ever, kde si každý niekoho najde, všetci budú bohatí a šťastní. Netreba pohnúť prstom. Ps: Trofeje už použil Jefferies(2.5.2016)

Příjemná vtipná jednohubka s kvalitním hereckým obsazením a pár dobrými scénkami. Přesně to jsem v danou dobu potřeboval - nenáročný děj, u kterého se zasměju a který rychle uteče, abych mohl jít spát.(11.7.2016)

• - Film byl natočen již v roce 2012, ale kvůli produkčním potížím se jeho premiéra o čtyři roky opozdila. (hansel97)