poster

Girls (TV seriál)

 • USA

  Girls

Drama / Komedie

USA, 2012, 52x25 min

Hrají:

Lena Dunham, Allison Williams, Jemima Kirke, Adam Driver, Zosia Mamet, Alex Karpovsky, Andrew Rannells, Christopher Abbott, Peter Scolari, Becky Ann Baker, Chris O'Dowd, John Cameron Mitchell, Jon Glaser, Ebon Moss-Bachrach, James LeGros, Kathryn Hahn, Richard E. Grant, Gaby Hoffmann, Shiri Appleby, Gillian Jacobs, Jessica Williams, Jorma Taccone, Rita Wilson, Amir Arison, Michael Zegen, Jason Ritter, Zuzanna Szadkowski, Billy Morrissette, Patti LuPone, Donald Glover, Debra Monk, Louise Lasser, Christina Kirk, Richard Masur, Amy Schumer, Clare Foley, Evan Jonigkeit, Jenny Mollen, Natalie Morales, Rosanna Arquette, Patrick Wilson, Ben Mendelsohn, June Squibb, Deirdre Lovejoy, Michael Imperioli, Lou Taylor Pucci, Amy Morton, Danny Strong, Mike Birbiglia, Bobby Moynihan, Vanessa Ray, Nick Lashaway, Felicity Jones, Philip Ettinger, Jenny Slate, Angela Featherstone, Carol Kane, Sarah Steele, Jennifer Westfeldt, Sakina Jaffrey, Griffin Dunne, Chris Eigeman, Horatio Sanz, Deborah Rush, Melonie Diaz, Deborah Schoeneman, Alexi Wasser, Reed Birney, Danielle Brooks, Skylar Astin, Ranjit Chowdhry, Carlo Alban, Bob Balaban, Teena Byrd, Chen Drachman, Crystal Lonneberg, Kim Gordon, Marc Maron, John Rue, Erin Darke, Henry Zebrowski, David Carranza, Ato Essandoh, Olivia Luccardi, Morgan Krantz, Zachary Quinto, Chris Wood, Angelic Zambrana, Jake Lacy, Laurie Simmons, Colin Quinn, Greta Lee, Jim Florentine, David H. Holmes, Airi Kido, Anthony Edwards, Barbara Rosenblat, Selenis Leyva, Enid Graham, Douglas McGrath, Frank Wood, Teddy Blanks, Vincent De Paul, Johnathan Fernandez, Ezra Koenig, Stephen O'Reilly
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • FlyBoy
  *****

  Návykové, originálne, komplexné. Tiež nekonečne vtipné a umne sebareflexívne. Na základe mojich skúseností, najlepší dievčenský seriál what-so-ever. Inu väčšina mužského osadenstva jása a väčšina ženského si sťažuje v duchu oklamaného zákazníka. Veru, radosť pohľadieť...(29.3.2014)

 • Alementina
  *****

  druhy den, mam za sebou 6 dilu a jsem konsternovana. tohle jsem necekala, vymyka se to beznemu prumeru, Lena vi, o cem pise a je to neprikrasleny, je syrovy a uplne me fascinuje, jak to hraje. Uff, je to silny kafe a to ma rad jen nekdo.(10.9.2014)

 • TaxiDriver
  ****

  1.sezóna: 3*, 2.sezóna: 4*, 3.sezóna: 3*(21.3.2013)

 • hellstruck

  Čekala jsem seriál o krásných holkách, které mají odjakživa všechno na stříbrném podnose a řeší jen módu.. A dočkala jsem se opaku. V tomhle případě je to škoda. Asi jako kdyby se někdo snažil o americké Skins (zase) nebo se minimálně u Britů inspiroval, ale neuměl tomu dodat tu jiskru... Bohužel záživnější příběhy bych viděla, kdybych vykoukla z okna. Takže pilot stačil bohatě.(23.7.2013)

 • klerik
  ****

  Seriál, ktorý je presne ako ostatné projekty Judda Apatowa. Teda do určitej miery obyčajný, ale zároveň očarujúco skutočný a plný zaujímavých geekov. Akurát, že teraz ide o baby...(9.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace