Barely Lethal

Barely Lethal

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2015, 96 min

• choze

Rychle vyšumivší, protože po všech stránkách odfláknutá teenagerská komedie. Nevadilo by, že to o originalitě neslyšelo ani z rychlíku, ale když se k tomu přidají zásadní prohlédnutí a proměny jednorozměrných postav během jediné scény, herci nemající tím pádem co hrát, ta trocha tuctové akce a vtípků, co bránici příliš nepolechtají, a nevýrazná režie, tak se na to sice dá bez větší újmy koukat, ale s tím, že jde o naprosto zbytečný film (ve kterém mělo být mnohem víc Sophie Turner a Jessicy Alby).(3.8.2015)

Někdo tu píše, že to vypadalo jako pilot nějakého zrušeného seriálu. Kdyby toto byl pilot seriálu, tak bych se na ten seriál určitě díval, protože mě to opravdu zaujalo a bavilo mě to. Bylo by fajn, kdyby to mělo o něco vyšší hodnocení. Tento film by si to určitě zasloužil.(21.3.2016)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $6,075Tržby Celosvetovo $119,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $13,351 //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA $52,549 //počet predaných kusov ║ tajní agenti(Mission Impossible5, Spectre, Kingsman, U.N.C.L.E.) sú v roku 2015 nadmieru v kurze, tak tu máme aj takúto béčkovinu ladenú skôr v takom TV prevedení ale dá sa to zniesť ako taká neškodná uletená traškarina, kde sa mihnú aj známejší herci /60%/(12.11.2015)

• Sinecod

Jedna hvězdička a to pouze za předtitulkovou písničku a titulkovou písničku Major Lazer - Get Free ft. Amber of the Dirty Projectors. Zbytek stojí za vyliž. Není to vtipné ani romantické, je to trapné a hloupé.(9.4.2016)

Taková průměrná podívaná, která v mém věku nefunguje tak, jak by měla. Film nenudil, ale vtipných scén mi zde moc nepřišlo. Obsazení je povedené a když je nějaká akce, tak ujde. Klidně se zas někdy na film kouknu znovu a ne jen kvůli Jessice, která tu sice moc není, ale je to pořád kočička. 64% :)(5.7.2015)

• - Topher Grace se objeví jako otec na fotce rodiny Larsonových, když Megan (Madeleine Stack) hledá hostující rodinu pro výměnů zahraničních studentů. (tessincolor)

• - Film mal byť pôvodne natočený s prístupnosťou R, no nakoniec získal rating PG-13, a to bez toho, aby tvorcovia museli vystrihnúť alebo upraviť niektorú zo scén. (m.a.t.o.)

• - Režisér Kyle Newman a herečka Jaime King (Knightová) sú (stav k septembru 2015) manželia. (m.a.t.o.)