poster

Barely Lethal

 • Slovensko

  Takmer normálne dievča

 • Velká Británie

  Barely Lethal

Akční / Dobrodružný / Komedie

USA, 2015, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • choze
  **

  Rychle vyšumivší, protože po všech stránkách odfláknutá teenagerská komedie. Nevadilo by, že to o originalitě neslyšelo ani z rychlíku, ale když se k tomu přidají zásadní prohlédnutí a proměny jednorozměrných postav během jediné scény, herci nemající tím pádem co hrát, ta trocha tuctové akce a vtípků, co bránici příliš nepolechtají, a nevýrazná režie, tak se na to sice dá bez větší újmy koukat, ale s tím, že jde o naprosto zbytečný film (ve kterém mělo být mnohem víc Sophie Turner a Jessicy Alby).(3.8.2015)

 • MMR
  ****

  Někdo tu píše, že to vypadalo jako pilot nějakého zrušeného seriálu. Kdyby toto byl pilot seriálu, tak bych se na ten seriál určitě díval, protože mě to opravdu zaujalo a bavilo mě to. Bylo by fajn, kdyby to mělo o něco vyšší hodnocení. Tento film by si to určitě zasloužil.(21.3.2016)

 • T2
  ***

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $6,075Tržby Celosvetovo $119,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $13,351 //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA $52,549 //počet predaných kusov ║ tajní agenti(Mission Impossible5, Spectre, Kingsman, U.N.C.L.E.) sú v roku 2015 nadmieru v kurze, tak tu máme aj takúto béčkovinu ladenú skôr v takom TV prevedení ale dá sa to zniesť ako taká neškodná uletená traškarina, kde sa mihnú aj známejší herci /60%/(12.11.2015)

 • Sinecod
  *

  Jedna hvězdička a to pouze za předtitulkovou písničku a titulkovou písničku Major Lazer - Get Free ft. Amber of the Dirty Projectors. Zbytek stojí za vyliž. Není to vtipné ani romantické, je to trapné a hloupé.(9.4.2016)

 • ConanVJ
  ***

  Taková průměrná podívaná, která v mém věku nefunguje tak, jak by měla. Film nenudil, ale vtipných scén mi zde moc nepřišlo. Obsazení je povedené a když je nějaká akce, tak ujde. Klidně se zas někdy na film kouknu znovu a ne jen kvůli Jessice, která tu sice moc není, ale je to pořád kočička. 64% :)(5.7.2015)

 • - Topher Grace se objeví jako otec na fotce rodiny Larsonových, když Megan (Madeleine Stack) hledá hostující rodinu pro výměnů zahraničních studentů. (tessincolor)

 • - Film mal byť pôvodne natočený s prístupnosťou R, no nakoniec získal rating PG-13, a to bez toho, aby tvorcovia museli vystrihnúť alebo upraviť niektorú zo scén. (m.a.t.o.)

 • - Režisér Kyle Newman a herečka Jaime King (Knightová) sú (stav k septembru 2015) manželia. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace