Postřehy odjinud (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický

Česko, 1993, 4-6 min

Milan Fridrich

Zdeněk Úlehla

Pořad o zemích Evropské unie, o jejich nejzajímavějších a nejkrásnějších koutech, kterými vás provede v 6 minutách vždy jiná tvář Českého rozhlasu nebo České televize.(26.7.2013)

Postřehy odjinud - Polsko očima Miroslava Karase - Rybářský sen - osobně si myslím, že tento film nemusel být na festivalu MFOF 2014. Né, že by to byl špatný pořad, ale pro svoje zaměření by se hodil lepší cestopis, který třeba nebyl odvysílaný na ČT. Hodnotím pouze tento díl ***. Shlédnuto v rámci MFOF 2014 v Opavě.(13.11.2014)

Pro mě jednoznačně nejzajímavější Postřehy z Provence Jana Šmída, těm bych určitě dala 5 hvězdiček! Škoda, že se jednotlivé Postřehy nedají hodnotit zvlášť.(30.5.2012)

Sleduji teď krátká vyprávění Jana Šmída o Americe a je to příjemná chvilka před nedělní pohádkou. Jen tak dál.(28.3.2015)

Jen škoda té krátké stopáže, protože místa které jsou navštíveny jsou hodně zajímavé.(15.4.2013)