Postřehy odjinud (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický

Česko, 1993, 4-6 min

Milan Fridrich

Zdeněk Úlehla

Postřehy odjinud - Polsko očima Miroslava Karase - Rybářský sen - osobně si myslím, že tento film nemusel být na festivalu MFOF 2014. Né, že by to byl špatný pořad, ale pro svoje zaměření by se hodil lepší cestopis, který třeba nebyl odvysílaný na ČT. Hodnotím pouze tento díl ***. Shlédnuto v rámci MFOF 2014 v Opavě.(13.11.2014)

Při kvalitě jednotlivých dílů mě mrzí, že nemají delší metráž. I večerníček dostane víc prostoru, a to by vzhledem k úrovni některých pohádek pro děti bylo lepší, kdyby se radši dívaly právě na Postřehy.(19.12.2012)

Sleduji teď krátká vyprávění Jana Šmída o Americe a je to příjemná chvilka před nedělní pohádkou. Jen tak dál.(28.3.2015)

Jen škoda té krátké stopáže, protože místa které jsou navštíveny jsou hodně zajímavé.(15.4.2013)

Pro mě jednoznačně nejzajímavější Postřehy z Provence Jana Šmída, těm bych určitě dala 5 hvězdiček! Škoda, že se jednotlivé Postřehy nedají hodnotit zvlášť.(30.5.2012)