• gouryella
  ***

  Komedie, jejiz scenarista cetl asi hodne spionazni romany, protoze se do pribehu az moc zapletl - proste prakalkulovane.(25.7.2002)

 • sinp
  ***

  Dobré herecké výkony Ladislava Peška a Otomara Korbeláře na jedné straně, prazvláštní scénář a zmatený pokus o vytvoření jistého žánru na straně druhé. Martin Frič natočil tuto komedií v těžkých časech druhé světové války a nemůžu se zbavit dojmu, že je to mírně vidět. Taky se občas zdá, že látku plně nepochopil, protože až příliš osciloval mezi hravou parodií a vážně branou krimi. Za tyhle neduhy pochopitelně může i scénář, každopádně nezvyklé, bylo by zajímavé vidět tuhle látku v rukou Hollywoodu. Nebo radši ne....(29.10.2005)

 • LiVentura
  ****

  Roztomilý "Lála Pešků" s Mistrem Korbelářem.. :-))(27.12.2010)

 • anais
  ****

  Fantastická parodie, která reaguje na dobový brak, a předznamenává všechnomožné, co známe z pozdější popkultury. Jen škoda samotného závěru, zasloužilo si to méně moralistní zakončení ve formě vášnivého polibku.(30.9.2015)

 • Baxt
  ***

  Debilita závěru shazuje vrtkavou komediální konstrukci ještě níž. Mac Frič rezignuje, Korbelář je frajer.(31.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace