Snížek, bílý kožíšek

Snowflake, the White Gorilla

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

Španělsko, 2011, 90 min

• Wiikii

Panda červená je asi nejlepší postava ve filmu, bohužel nic jiného mě moc nezaujalo ...Škoda, vypadalo to slibně na začátku, ale herecké výkony se nepovedly tak jak jsem očekával.. HODNOCENÍ: 35% (2*)(22.7.2013)

Pohodový rodinný film, který má v sobě většinu typických prvků pro rodinné filmy. K tomu navíc příjemná hudba, líbivá animace, neškodný, ale celkem zábavný příběh i přes to, že působí příliš tuctově. Snížek byl fajn, ale Kebule se mi animačně líbila mnohem více, škoda že se nepodílela na dobrodružné výpravě. Pandí kamarád správný úleťák, který si sice hraje na všechnomožné, ale v prvé řadě myslí vždy na druhé. No možná v druhé, v první bude asi meditace. Herecky ovšem slabé, ta komediálnost nic moc, emotivnost v podání dětských herců na mě taky příliš nefungovala, přišli mi víc otravní než sympatičtí. Čarodějka byla fajn, z lidských herců asi nejlepší. Mám rád tyhle na půl animované, na půl hrané filmy. Z Barcelony mohlo být vidět více, když už se skrz ni konala taková pouť. Pár fotbalových odkazů bylo fajn, takže si španělé i do tohoto trochu podsunuli fanouškovskou rivalitu Barcelony a Madridu. Tento hodnotím, ale jako mírně slabší průměr. 5/10(26.8.2013)

• Radiq

Moc pro děcka. I to, co má byt vtipny, je spiš roztomily a místo fakt vtipnejch situací slouží jako náhrada ruzny gagy, pády a neštěstí. Ale jinak nápad s bílou gorilou celkem ok a zkloubení animace a hranyho se dycky libilo. Když jsme u té animace, tak ta byla docela povedená. A když sme u toho povedenyho, tak uplnej opak povedenyho, to byla ta hraná část. Nejen že byla uplně trapná a dementní, ale často nedávala smysl, postavy se chovaly uplně idiotsky, hráli idiotsky a cely to prostě bylo idiotsky. Výběr herců uplně katastforální, když nepočitám hlavniho padoucha, kterej zaujal aspoň vtipnym vzhledem (ale to je tak všechno). A tak nám zustaly akorát ty animovany roztomily zviřata... a jinak je to film fakt nudnej a já být režisér, tak bych se rači posral, než něco takovyho natočit...(31.8.2014)

Vcelku roztomilé a neškodné. Valné části dětského publika se to bude jistě líbit.(4.1.2013)

průměr nejprůměrovatější, je pravda, že duševně nezcela běžné děti, s kterejma jsem v kině byl se smáli a bavili, ale i tak se od jiných koutů kina slabým hláskem ozývalo "mamííí, když už to skončí?" Celkově by se dalo říct, že film rozhodně nudit nebude, ale že by unesl pozornost a diváka si podmanil, to taky rozhodně tvrdit nelze. Kéž by scénárista vyškrtl zápornou, klišovitou postavu, nebo ji alespoň základně překopal, protože každá scéna, kde se ona ona postava zjevila patří mezí nejnudnější z celého filmu, zato oba malí herci příjemně překvapili. Brát v potaz se, chtě nechtě, musí i velice pěkně podané poselství, že být jiný je úplně normální. Místy zábavné vtípky mířené na dospělého celkem pobaví (tedy pokud je onen dospělý znalý alespoň trochu fotbalu), Panda červená je taky skvělou postavou, škoda tedy ne zrovna nejlepšího scénáře. "bílý? Ještě si budou myslet, že fandím Realu!" (5.2.2013)