poster

Snížek, bílý kožíšek

 • španělský

  Copito de Nieve

 • Floquet de Neu

 • slovenský

  Sniežik: Biely kožúšok

 • anglický

  Snowflake, the White Gorilla

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

Španělsko, 2011, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Stallone
  *

  I když to nejbližší multikino máme přes 60 km, snažíme se ho s mojí krásnou přítelkyní (modelkou) navštěvovat pravidelně. Nakoukáno tam toho máme opravdu hodně. Snížek, bílý kožíšek byl zatím jediným filmem ze kterého jsme během promítání odešli. To se opravdu nepovedlo. Nezajímavý příběh bez nápadu. Panu scénáristovi a režisérovi chybí potřebný um. Doporučuji na nedělní deštivé odpoledne. Za nápad bílé gorily symbolicky jedna hvězda.(19.11.2016)

 • gogo76
  **

  Netušil som, že tento animák bude i kombináciou s hraným filmom. Možno by to nevadilo, keby scenár a hlavne humor nebol tak neskutočne prízemný. Postavičky celkom slušné, hlavne "kožíšek" , ale po čase sa začnú nudiť i deti. Čo potom my dospelí? 40%.(16.8.2014)

 • biomaniac
  ***

  Vcelku roztomilé a neškodné. Valné části dětského publika se to bude jistě líbit.(4.1.2013)

 • Radiq
  *

  Moc pro děcka. I to, co má byt vtipny, je spiš roztomily a místo fakt vtipnejch situací slouží jako náhrada ruzny gagy, pády a neštěstí. Ale jinak nápad s bílou gorilou celkem ok a zkloubení animace a hranyho se dycky libilo. Když jsme u té animace, tak ta byla docela povedená. A když sme u toho povedenyho, tak uplnej opak povedenyho, to byla ta hraná část. Nejen že byla uplně trapná a dementní, ale často nedávala smysl, postavy se chovaly uplně idiotsky, hráli idiotsky a cely to prostě bylo idiotsky. Výběr herců uplně katastforální, když nepočitám hlavniho padoucha, kterej zaujal aspoň vtipnym vzhledem (ale to je tak všechno). A tak nám zustaly akorát ty animovany roztomily zviřata... a jinak je to film fakt nudnej a já být režisér, tak bych se rači posral, než něco takovyho natočit...(31.8.2014)

 • Tom_Lachtan
  ***

  průměr nejprůměrovatější, je pravda, že duševně nezcela běžné děti, s kterejma jsem v kině byl se smáli a bavili, ale i tak se od jiných koutů kina slabým hláskem ozývalo "mamííí, když už to skončí?" Celkově by se dalo říct, že film rozhodně nudit nebude, ale že by unesl pozornost a diváka si podmanil, to taky rozhodně tvrdit nelze. Kéž by scénárista vyškrtl zápornou, klišovitou postavu, nebo ji alespoň základně překopal, protože každá scéna, kde se ona ona postava zjevila patří mezí nejnudnější z celého filmu, zato oba malí herci příjemně překvapili. Brát v potaz se, chtě nechtě, musí i velice pěkně podané poselství, že být jiný je úplně normální. Místy zábavné vtípky mířené na dospělého celkem pobaví (tedy pokud je onen dospělý znalý alespoň trochu fotbalu), Panda červená je taky skvělou postavou, škoda tedy ne zrovna nejlepšího scénáře. "bílý? Ještě si budou myslet, že fandím Realu!" (5.2.2013)

 • - Film byl nominován na španělskou filmovou cenu Gaudí Award v kategorii nejlepší animovaný film a nejlepší vizuální efekty. (JARDAHONDA)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace