Snížek, bílý kožíšek

Sniežik: Biely kožúšok

Snowflake, the White Gorilla

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

Španělsko, 2011, 90 min

průměr nejprůměrovatější, je pravda, že duševně nezcela běžné děti, s kterejma jsem v kině byl se smáli a bavili, ale i tak se od jiných koutů kina slabým hláskem ozývalo "mamííí, když už to skončí?" Celkově by se dalo říct, že film rozhodně nudit nebude, ale že by unesl pozornost a diváka si podmanil, to taky rozhodně tvrdit nelze. Kéž by scénárista vyškrtl zápornou, klišovitou postavu, nebo ji alespoň základně překopal, protože každá scéna, kde se ona ona postava zjevila patří mezí nejnudnější z celého filmu, zato oba malí herci příjemně překvapili. Brát v potaz se, chtě nechtě, musí i velice pěkně podané poselství, že být jiný je úplně normální. Místy zábavné vtípky mířené na dospělého celkem pobaví (tedy pokud je onen dospělý znalý alespoň trochu fotbalu), Panda červená je taky skvělou postavou, škoda tedy ne zrovna nejlepšího scénáře. "bílý? Ještě si budou myslet, že fandím Realu!" (5.2.2013)

• gogo76

Netušil som, že tento animák bude i kombináciou s hraným filmom. Možno by to nevadilo, keby scenár a hlavne humor nebol tak neskutočne prízemný. Postavičky celkom slušné, hlavne "kožíšek" , ale po čase sa začnú nudiť i deti. Čo potom my dospelí? 40%.(16.8.2014)

• civalII

Pěknej rasismu, bílá opice.(9.1.2013)

• Wiikii

Panda červená je asi nejlepší postava ve filmu, bohužel nic jiného mě moc nezaujalo ...Škoda, vypadalo to slibně na začátku, ale herecké výkony se nepovedly tak jak jsem očekával.. HODNOCENÍ: 35% (2*)(22.7.2013)

Vcelku roztomilé a neškodné. Valné části dětského publika se to bude jistě líbit.(4.1.2013)

• - Film byl nominován na španělskou filmovou cenu Gaudí Award v kategorii nejlepší animovaný film a nejlepší vizuální efekty. (JARDAHONDA)