Snížek, bílý kožíšek

Sniežik: Biely kožúšok

Snowflake, the White Gorilla

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

Španělsko, 2011, 90 min

Vcelku roztomilé a neškodné. Valné části dětského publika se to bude jistě líbit.(4.1.2013)

• Radiq

Moc pro děcka. I to, co má byt vtipny, je spiš roztomily a místo fakt vtipnejch situací slouží jako náhrada ruzny gagy, pády a neštěstí. Ale jinak nápad s bílou gorilou celkem ok a zkloubení animace a hranyho se dycky libilo. Když jsme u té animace, tak ta byla docela povedená. A když sme u toho povedenyho, tak uplnej opak povedenyho, to byla ta hraná část. Nejen že byla uplně trapná a dementní, ale často nedávala smysl, postavy se chovaly uplně idiotsky, hráli idiotsky a cely to prostě bylo idiotsky. Výběr herců uplně katastforální, když nepočitám hlavniho padoucha, kterej zaujal aspoň vtipnym vzhledem (ale to je tak všechno). A tak nám zustaly akorát ty animovany roztomily zviřata... a jinak je to film fakt nudnej a já být režisér, tak bych se rači posral, než něco takovyho natočit...(31.8.2014)

• Brylin

Snížek, bílý kožíšek je průměrný, tuctový film, který ničím nepřekvapí. Na druhou stranu většině dětí dokáže vnutit své hlavní poselství - jiný neznamená zlý nebo špatný a všichni by se měli zaměřit na to, co je spojuje, ne na to, co je rozděluje. Klišé je ovšem přespříliš - chytré děti, hloupí či nevšímavý dospělí, outsider v hlavní roli, jež si ovšem nakonec všechny získá, hlavní padouch je neschopný packal... Silnější dvě hvězdičky.(10.2.2013)

• gogo76

Netušil som, že tento animák bude i kombináciou s hraným filmom. Možno by to nevadilo, keby scenár a hlavne humor nebol tak neskutočne prízemný. Postavičky celkom slušné, hlavne "kožíšek" , ale po čase sa začnú nudiť i deti. Čo potom my dospelí? 40%.(16.8.2014)

• civalII

Pěknej rasismu, bílá opice.(9.1.2013)