• Una111
  ***

  Tak už ho znám a mohu říci, že námět nic moc, trochu frivolní a trochu banální. A Vlasta Burian - no, prostě jako Vlasta Burian, občas "přesahuje všechny mezky". I některé další hlášky jsou dobré. Např. "Lezete sem jako do chlíva. A když se vleze do chlíva, tak se řekne 'Požehnej Pán Bůh!'(31.12.2016)

 • nascendi
  **

  Ani herecké kvality Vlastu Buriana nemôžu tento podpriemerný film zachrániť pred dvoma hviezdičkami. Ostatne veľa tých hereckých kvalít môj obľúbenec ani nepredviedol. Jeho výstupy mi pripadali silené a poznačené hľadaním optimálneho výrazu, ktorý ho neskôr preslávil. Ani spojenie Lamača s Fričom neprinieslo vyššiu kvalitu, než by dokázal ktorýkoľvek z nich sólo. Okrem Buriana a jeho najbližších (Marvan, Šlégl) je to príbehová i herecká mizéria, ktorú znásobuje aj výnimočne poničená kópia. Záujem o tento film je odôvodnený iba u študentov filmových škôl a nekritických obdivovateľov všetkého, v čom sa veľký Vlasta vyskytol.(29.1.2011)

 • paascha
  ****

  Mitzi angora, Femme Fatale Popelce Hedimršky, se mně osobně zdá přitažlivá pramálo, zato mám pochopení pro jeho stavy odpoutání se:-)))))))(15.2.2008)

 • SallyZen
  ***

  Hadimršku už asi nikdy poznávat nechci. Jako Burian je dobrej, ale měl lepší role ve filmech. A celkově příběh mě moc nebavil. Taková průměrnější záležitost. 55%(29.1.2012)

 • špaček421
  **

  Buriana mám rád, spoustu vtipů má geniálních, ale jak se v každém jeho filmu najdou skvělé scény a dialogy, mám problém u většiny sledovat je celé od začátku do konce. Vinu na tom má i většina obsazení, protože kromě Marvana, Šlégla a Trégla (z těch častých spoluherců, v tomhle případě i Plachty) bývají všichni příšerní. Takže byť je Popelec Hadimrška legenda, celému filmu nemůžu dát víc než dvě hvězdičky.(15.3.2016)

 • - Poprvé na filmovém plátně herečka Světla Svozilová. (M.B)

 • - Předválečnému kabrioletu Tatra T57a se přezdívá hadimrška. Proslavila se totiž právě v tomto filmu. Jezdí v něm revident Popelec Hadimrška (Vlasta Burian). (Stegman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace