• blackrain
  *****

  Vlasta Burian opět zaperlil. Jako pedantský úředník byl perfektní. Ale na každého jednou dojde, takže i on dostal svůj díl. Ovšem po těch všech peripetiích vše dopadlo dobře. Stejně jako Kleopatra i já miluju tu scénu, kdy se Hadimrška úžasně kácí k zemi. Takhle jsem ještě neviděla nikoho, že by se takovým způsobem kácel do vývrtky a ještě u toho mluvil jako Hurvínek. Vypadal přitom jako hadrový paňáca. Rozřazování gramodesek taky nemělo chybu. I když už jsem tenhle film viděla snad stokrát a možná i ještě vícekrát, tak si ho vždycky užiju.(30.1.2012)

 • Happykubas
  *****

  Opět se nedá říci, že by tato komedie nesplnila to co autoři zamýšleli...Úkol - Rozesmát a pobavit. Jakmile se postaví před kameru Vlasta Burian, tento úkol se režisérům plní sám od sebe,ehm...tedy spíše sám od Vlasty :-D Někteří tu píší: průměrný Burian, průměrný Burian. Promintě, ale pro mě je průměrný Burian za pět hvězd bezdiskuze. V této komedii mě navíc pobavila píseň To neznáte Hadimršku, která se mi po zhlédnutí neodbytně přehrávala v hlavě pořád dokola. Jen mě mrzí, že takových komiků už dnes moc není a ty dnešní komedie opravdu za moc nestojí. :-( No co už, mezi filmy máme skvosty a budeme si je uchovávat, cenit a pouštět si je dál a dál. Toť vše.(3.1.2009)

 • korbitch22
  odpad!

  Nejpříšernější věc,která kdy chodila po týhle planetě....Vlastík Burianu....na tečku vopravdu.(27.12.2011)

 • F.man
  ****

  V nejlepším slova smyslu klasická komedie s Vlastou Burianem třicátých let. Vlasta se svým typickým hlasovým projevem, nešikovností a genialitou jak má být. Škoda poslední třetiny filmu, kde se trochu vytrácí Burianův styl a postava Hadimršky dostává trochu méně prostoru, protože bych neváhal ani s pátou hvězdou. Přesto, jedna z nejlepších komedií 30.let českého filmu. Já jsem pane veselý a hravý jako dítě. Já si vyhraju s lítkem od tramvaje celý vodpoledne, ale jak jsem ve službě, tak jsem čuba baskervilská(2.9.2009)

 • paascha
  ****

  Mitzi angora, Femme Fatale Popelce Hedimršky, se mně osobně zdá přitažlivá pramálo, zato mám pochopení pro jeho stavy odpoutání se:-)))))))(15.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace