• korbitch22

Nejpříšernější věc,která kdy chodila po týhle planetě....Vlastík Burianu....na tečku vopravdu.(27.12.2011)

Mitzi angora, Femme Fatale Popelce Hedimršky, se mně osobně zdá přitažlivá pramálo, zato mám pochopení pro jeho stavy odpoutání se:-)))))))(15.2.2008)

V tomhle filmu zazní takové hlášky, kterými vás Vlasta Burian dokáže naprosto odrovnat. On měl neskutečný dar podávat i ty nejšílenější hlášky naprosto bezprostředně, jako kdyby improvizoval. Je naprosté potěšení ho sledovat a jen čekat, s čím dalším ještě přijde. Příběh není špatný, jen ten konec je takový nijaký.(16.5.2016)

Další z úspěšných komedií , které vytvořily první vlnu velké filmové popularity Vlasty Buriana na počátku 30.let.(15.2.2007)

V nejlepším slova smyslu klasická komedie s Vlastou Burianem třicátých let. Vlasta se svým typickým hlasovým projevem, nešikovností a genialitou jak má být. Škoda poslední třetiny filmu, kde se trochu vytrácí Burianův styl a postava Hadimršky dostává trochu méně prostoru, protože bych neváhal ani s pátou hvězdou. Přesto, jedna z nejlepších komedií 30.let českého filmu. Já jsem pane veselý a hravý jako dítě. Já si vyhraju s lítkem od tramvaje celý vodpoledne, ale jak jsem ve službě, tak jsem čuba baskervilská(2.9.2009)

• - Poprvé na filmovém plátně herečka Světla Svozilová. (M.B)

• - Předválečnému kabrioletu Tatra T57a se přezdívá hadimrška. Proslavila se totiž právě v tomto filmu. Jezdí v něm revident Popelec Hadimrška (Vlasta Burian). (Stegman)