• Boss321
  ****

  Další skvělá komedie s králem komiků Vlastou Burianem, který opět exceluje. Není to nejlepší komedie co natočil, ale několik okamžiků je nezapomenutelných (hádání na policejní stanici :-)).....(29.12.2007)

 • B!shop
  *****

  Jeden z nejlepsich filmu s Burianem se spoustou nezapomenutelnejch scenek, vynikajicim flashbackem a naprosto bezchybnym Vlastou Burianem. Navic ma Hadimrska uzasny hlasky a scenky a prakticky porad dela nakou kokotinu. Skvele jsem se bavil.(5.6.2006)

 • dr.fish
  ****

  Hadimrška je velmi lehká komedie, žádná filozofie nebo skryté poselství. Vadí mi, že se postavy ve filmu chovají jak blbci a my nevíme proč, motivy jejich jednání jsou neznámé. Burian sice perlí, ale jeho silné roky ho teprve čekají. Na dobu svého vzniku určitě nadprůměr, jinak ale mají Lamač i Frič na kontě mnohem zásadnější kusy. 80%(28.1.2015)

 • zette
  ***

  Osobne nemam moc rad filmy, kde Burian hraje svou "one man show", strasne neprirozene a vlezle. Zde ani nemohu obdivovat puvab prvorepublikovych herecek, protoze Valentova ani Grossova moc krasy nepobraly a nedokazu tak pochopit slepou lasku Zlatnika ke kabaretni zpevacce. Presto je v Hadimrskovi par velmi dobrych a nezapomenutelnych scen...(28.9.2012)

 • blackrain
  *****

  Vlasta Burian opět zaperlil. Jako pedantský úředník byl perfektní. Ale na každého jednou dojde, takže i on dostal svůj díl. Ovšem po těch všech peripetiích vše dopadlo dobře. Stejně jako Kleopatra i já miluju tu scénu, kdy se Hadimrška úžasně kácí k zemi. Takhle jsem ještě neviděla nikoho, že by se takovým způsobem kácel do vývrtky a ještě u toho mluvil jako Hurvínek. Vypadal přitom jako hadrový paňáca. Rozřazování gramodesek taky nemělo chybu. I když už jsem tenhle film viděla snad stokrát a možná i ještě vícekrát, tak si ho vždycky užiju.(30.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace