Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ghatos
  ***

  Francouzská gastronomická pohodička. 63%.(3.12.2012)

 • Roseinka
  ***

  Průměrná komedie, která mě ani nenadchla, ani nezklamala.(28.10.2014)

 • Kryton
  ***

  Na tuto kuchařskou lehkou komedii jsem se podíval jen kvůli jménu Jean Reno. Neudělal jsem špatně, protože celkově jde o lehkou letní komedii (v zimě nehodící) jakou Francouzi umí. Příběh je jednoduchý. Je tu francouzský Pohlreich, který točí svojí show a má i vlastní restauraci. Pod hrozbou sebrání hvězdy a práce započne hledat nejen nový recept, ale i spolupracovníky a chuť do vaření. Samozřejmě je to plné klišé. Najde se po krátkém době mladý náhradník, který vaření miluje ještě více než Reno. Každopádně film uteče jako pára nad hrncem a po konci nebudete naštvaní, ale vcelku potěšení. Přiznám se, že jsme dostal i na něco chuť. Možná si jednou do Francie zajedu na gurmánský výlet. Hodnocení OST: Stejně jako pokrmy byla hudba lehká, stravitelná a neudělala bolest v břiše. 6,5/10(23.1.2013)

 • carlos 2010
  ***

  Priemerná komédia z obľúbeného prostredia, ale dá sa.(29.1.2016)

 • kareen
  ***

  Přiznávám, že komedie s Jean Reno mám ráda, o to víc mně mrzí, že tato má, na rozdíl od Jackových a Alexandrových kulinářských lahůdek, příchuť veskrze mdlou. Bohužel příliš nefunguje romantická zápletka ani Jeanovo obvyklé charisma, přitom to nemá i přes nevelkou originalitu vůbec špatný námět, jen to zpracování zkrátka pokulhává a navíc jsem se ani moc nezasmála, jediná skutečně vtipná scéna nastala, když přijel odborník na molekulární kuchyni, jenže ta trvala jen pět minut. Suma sumárum je to na slabé tři hvězdy a to snímku trochu nadržuji.(16.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace