2,5*(19.10.2013)

Staromilská pohoda, která vypadá, jak kdyby čekala třicet let někde v šuplíku. Nesází na překvapení nebo originalitu, ale ten feel-good pocit z gastronomických superzážitků všechno vynahradí. Michaël Youn s Jeanem Renem se očividně hledali.(6.12.2012)

Průměrná komedie, která mě ani nenadchla, ani nezklamala.(28.10.2014)

Mal som z toho podobny pocit ako z Ratatouille. Cely cas to bolo pohodove a roztomile a zaroven sa mi neustale zbiehali sliny na tie fantasticky vyzerajuce pokrmy, ktore pripravovali. Nie je to ten typ komedie pri ktorej sa budete váľať po zemi od smiechu, ale rozhodne vam zlepsi naladu. Po dlhsej dobe sa aj Reno konecne trochu viac predviedol. K uplnej dokonalosti mi chybala len trochu viac rozvinuta romanticka linia okolo Renovej postavy. Ale aj napriek tomu je to prijemna komedia, ktoru kazdemu odporucam. 7/10.(20.10.2012)

Filmy o vaření nemám moc rád, ale tohle bylo velice povedené! Sympatický hlavní hrdina kuchař, který musí do jídla tak kecat, že ho ze všech restaruací vyhodí, dostane příležitost pracovat pro nejlepšího kuchaře Francie (Jean Reno). Musím říci, že jak Jean Reno, tak Michael Youn zvládli své role perfektně! Mělo to velice dobrý příběh, byli tam vtipné momenty, snímek mě pohltil tak, že jsem vůbec nevnímal čas. Takže za mě velká spokojenost s tímto snímkem z kulinářského prostředí.(10.1.2015)

• - Michaël Youn musel kvůli natáčení absolvovat kurzy vaření. Jeanu Renovi naopak stačila jen návštěva kuchařské školy Alaina Ducasseho, aby se naučil, jak se kuchaři pohybují, jaká mají gesta a jak se k vaření staví. [Zdroj: Deník Metro] (hippyman)

• - Daniel Cohen psal scénář, aniž by počítal předem s účastí Jeana Rena. Poté, co se ukázalo, že roli Alexandra hrát bude, bylo nutné některé repliky přepsat, aby byl Reno spokojený. [Zdroj: Deník Metro] (hippyman)

• - Režisér Daniel Cohen si chtěl původně ve filmu i zahrát. Na radu producentky však od tohoto záměru raději upustil. [Zdroj: Deník Metro] (hippyman)