Hodně povedená komedie z gastronomického světa. Jean Reno a Michael Youn je parádní dvojka, která se skvěle doplňuje. Příběh filmu příjemný a takový nenucený. Vtípky jsou taky pěkné a nejlepší je podle mě přestrojení a špízlování konkurence. Mě se filmek hodně líbil a dávám mu 80% :)(28.11.2012)

Staromilská pohoda, která vypadá, jak kdyby čekala třicet let někde v šuplíku. Nesází na překvapení nebo originalitu, ale ten feel-good pocit z gastronomických superzážitků všechno vynahradí. Michaël Youn s Jeanem Renem se očividně hledali.(6.12.2012)

• terunka003

Cekala jsem barevnejsi, romantictejsi a chutnejsi film o gastronomii. Neusnula jsem ale uz ted nevim o cem to bylo. Navic mikromakrostrava? Neni nad tatarak a pivko, stejne jako nad steak a cervene vino. Mnam..(20.1.2013)

• Frajer42

Milá gastronimická volovinka, která je plná dobrého jídla a špatného humoru. Mnohem pravděpodobněji vám navodí hlad než cokoli jiného. Sonda do klasické francouzské kuchyně, kde se vaří dobře, ale málo. Přesto se po zhlédnutí nijak otráven necítím. Slabé 2*.(23.7.2013)

milá příjemná komedie. Jeden z těch filmů, který má ono magické kouzlo a člověk si ho rád pustí znovu... už jen kvůli tomu jídlu(1.3.2013)