Nastala chyba při přehrávání videa.
 • eLeR
  ***

  miestami nádherná hudbička ... ale ináč nič svetoborné, čo som čakala, to som aj dostala :-)(18.10.2013)

 • ghatos
  ***

  Francouzská gastronomická pohodička. 63%.(3.12.2012)

 • jojinecko
  **

  Tematika ako šitá pre mňa, bohužiaľ moje počiatočné natešenie sa zmenily na rozpaky a približne od polky filmu to už bolo jedno veľké utrpenie, kŕč a trapas. Predovšetkým tá druhá polovica je šitá horúcou ihlou, pričom niektoré scény sú skutočne na hranici odpadu. Do tohto negatívneho hodnotenia sa mi celkom hodí nesympatický Michael Youn, čo v tomto filme ale robí herec ako Jean Reno mi je záhadou.(2.4.2013)

 • Enšpígl
  ***

  Tak při tomohle filmu filmu rozhodně nehorzí že bych smíchy sral karbánatky. Frantíci nám na bránice už x krát zaůtočili mnohem, mnohem učiněji. Na voraz po náročným dni docela dobrý, ale to flusání na holuby taky.(15.12.2012)

 • dom156
  **

  Jediné co bych zde mohl vypíchnout je výkon Jeana Reno, který si udrží svůj standart. Jinak film nemá co nabídnout a zařadit to do žánru komedie, je výsměch všem komediím. Jelikož u filmu jsem se neusmál ani jednou, nic vtipné tam opravdu nenajdete.(2.10.2016)

 • - Daniel Cohen psal scénář, aniž by počítal předem s účastí Jeana Rena. Poté, co se ukázalo, že roli Alexandra hrát bude, bylo nutné některé repliky přepsat, aby byl Reno spokojený. [Zdroj: Deník Metro] (hippyman)

 • - V Polsku je snímek uváděn pod názvem Faceci od kuchni, což lze přeložit jako „Kluci z kuchyně“. Španělští diváci zase do kin půjdou na El chef, la receta de la felicidad, tedy „Šéfkuchař, recept na štěstí“. (Beer Ceps)

 • - Michaël Youn musel kvůli natáčení absolvovat kurzy vaření. Jeanu Renovi naopak stačila jen návštěva kuchařské školy Alaina Ducasseho, aby se naučil, jak se kuchaři pohybují, jaká mají gesta a jak se k vaření staví. [Zdroj: Deník Metro] (hippyman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace