Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ConanVJ
  ****

  Hodně povedená komedie z gastronomického světa. Jean Reno a Michael Youn je parádní dvojka, která se skvěle doplňuje. Příběh filmu příjemný a takový nenucený. Vtípky jsou taky pěkné a nejlepší je podle mě přestrojení a špízlování konkurence. Mě se filmek hodně líbil a dávám mu 80% :)(28.11.2012)

 • novoten
  ****

  Staromilská pohoda, která vypadá, jak kdyby čekala třicet let někde v šuplíku. Nesází na překvapení nebo originalitu, ale ten feel-good pocit z gastronomických superzážitků všechno vynahradí. Michaël Youn s Jeanem Renem se očividně hledali.(6.12.2012)

 • terunka003
  **

  Cekala jsem barevnejsi, romantictejsi a chutnejsi film o gastronomii. Neusnula jsem ale uz ted nevim o cem to bylo. Navic mikromakrostrava? Neni nad tatarak a pivko, stejne jako nad steak a cervene vino. Mnam..(20.1.2013)

 • Frajer42
  **

  Milá gastronimická volovinka, která je plná dobrého jídla a špatného humoru. Mnohem pravděpodobněji vám navodí hlad než cokoli jiného. Sonda do klasické francouzské kuchyně, kde se vaří dobře, ale málo. Přesto se po zhlédnutí nijak otráven necítím. Slabé 2*.(23.7.2013)

 • SLOTH
  ****

  milá příjemná komedie. Jeden z těch filmů, který má ono magické kouzlo a člověk si ho rád pustí znovu... už jen kvůli tomu jídlu(1.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace