• Frajer42

Milá gastronimická volovinka, která je plná dobrého jídla a špatného humoru. Mnohem pravděpodobněji vám navodí hlad než cokoli jiného. Sonda do klasické francouzské kuchyně, kde se vaří dobře, ale málo. Přesto se po zhlédnutí nijak otráven necítím. Slabé 2*.(23.7.2013)

• Johnny.ARN

Som sa tešil, že sa zasmejem, šak francúzska komédia. V celom dlhom filme boli asi iba dva momenty, ktoré mi tak jemne dvihli kútiky. Takže sklamanie. Citovo dobré, ale preto som t nepozeral. Herci ušli, dej jednoduchý, neublíži, ale absencia humoru to pokazila. 2 z 5(27.7.2013)

Poznáte ten stav, keď sa v duchu usmievate a zo sledovaného filmu máte hrejivý pocit. Tento nenápadný snímok vám ho dopraje celým priehrštím. Kulinárska komédia nejde v šľapajách klasických francúzskych komédií, ani sa nebudete od smiechu chytať za brucho. Ale pobavite sa. Mohlo to byť ešte lepšie, keby sa látky ujal skúsený režisér a scenárista mal lepší deň.(15.9.2012)

• - Michaël Youn musel kvůli natáčení absolvovat kurzy vaření. Jeanu Renovi naopak stačila jen návštěva kuchařské školy Alaina Ducasseho, aby se naučil, jak se kuchaři pohybují, jaká mají gesta a jak se k vaření staví. [Zdroj: Deník Metro] (hippyman)

• - Režisér Daniel Cohen si chtěl původně ve filmu i zahrát. Na radu producentky však od tohoto záměru raději upustil. [Zdroj: Deník Metro] (hippyman)

• - Premiéra snímku proběhla na festivalu Berlinale 2012. (Krissty)