• Khumbac

Kulinářská komedie, u které jsem si dnes vyléčil kocovinu.(4.5.2014)

Francouzi vědí, jak na mě - a bavil jsem se opravdu dobře! Reno příjemně válí, Youn zdatně sekunduje a i když je příběh samozřejmě vcelku jasnej, přeci jen je tam dostatek vtipných obratů a zádrhelů, které to ozvláštňují a nečiní z filmu 100x viděnou nudu. Navíc jsme byli v kině při sledování skoro sami, což z filmu udělalo ještě trošku lepší zážitek, muhehe :) 75%(8.12.2012)

Není to úplně koncetrovaná komedie, při které se každou minutu divákovi servírují vtípky k popukání, ale příjemný svižný film z kuchyně. Variace na zápletku o outsiderovi, co zazáří, funguje dobře, Jean Reno jako mistr šéfkuchař bez inspirace také. K tomu špetka francouzské atmosféry a nepřepálená stopáž. Nezbývá než uznat, že i když jde v zásadě o naprosto klasický recept, chutná to dobře.(24.3.2013)

milá příjemná komedie. Jeden z těch filmů, který má ono magické kouzlo a člověk si ho rád pustí znovu... už jen kvůli tomu jídlu(1.3.2013)

Poznáte ten stav, keď sa v duchu usmievate a zo sledovaného filmu máte hrejivý pocit. Tento nenápadný snímok vám ho dopraje celým priehrštím. Kulinárska komédia nejde v šľapajách klasických francúzskych komédií, ani sa nebudete od smiechu chytať za brucho. Ale pobavite sa. Mohlo to byť ešte lepšie, keby sa látky ujal skúsený režisér a scenárista mal lepší deň.(15.9.2012)