Tuto francouzskou komedii, která nabízí pohled do zákulisí jedné z nejlepších gastronomií světa, jsem dlouho dobu očekával. Nutno podotknout, že výsledek mně mile překvapil, protože jsem dostal přesně to, co jsem jsem chtěl. Jinými slovy řečeno mi režisér Daniel Cohen předepsal dokonalý recept na pohodu, jelikož dobrá nálada z této komedie doslova srší do všech stran, příjemný příběh utíká jako voda a přitom se nesnaží za každou cenu zbytečně tlačit na pilu. Navíc stárnoucí Jean Reno vypadá stále skvěle a dokazuje, že nepatří do starého železa, jelikož v tomto filmu podává skvělý výkon a společně s Michaelem Younem vytvořili neodolatelnou dvojku, která dokáže zabavit. Zejména scéna, kdy se společně vydají na špionáž konkurenční restaurace je dokonalá. Závěrem musím říci, že se jedná o příjemnou komedii, která pohladí na duši a rozhodně bych vám ji doporučil jako lék na špatnou náladu. Moje hodnocení 80%(23.11.2012)

Jean Reno prostě nezklame. Jsem ráda, že se objevil zase v nějaké francouzské komedii. Samozřejmě na toto to v žádném případě nemá, co si budeme namlouvat že....ale je to příjemná komedie s dobrými herci a k tomu přiměřenými výkony z oblasti kuchařského umění. Michaël Youn - btw. myslám první film, kde jsem ho viděla - byl skvělý jako v podstatě geniální kuchař. Zvládat vést dvě kuchyně a po čas obědů dělat dvě menu....vtipné a úctyhodné. Takže díky Renovi zase za jeden krásný a pobavený večer.(1.1.2013)

Pohodový film, který trvale dokáže udržet úsměv, ale neumí vyloženě rozesmát. Svůj lví podíl na tom má možná i představitel Jackyho, jenž oplývá talentem kabaretního komika, kterému to před filmovou kamerou příliš nejde. Jean Reno se naopak nemusí příliš snažit, aby diváka potěšil a hlavně tu byla hromada jídla, o kterém jsem v životě neslyšel a které hodlám blíže prozkoumat. 60%(24.3.2013)

Typicky francouzská pohodovka o jídle, posedlosti jídlem a kuchařích. A taky o rodinných trampotách s finále, které svou kompletní happyendovostí strčí do kapsy všechny pohádky. Humor šlape, tempo taky, vše je na svém místě, vše má typicky francouzský šmrnc. V podstatě je to klasický francouzský recept na komedii pocházející nejspíš tak z osmdesátých let. Vymakaný, časem ověřený. Bylo opravdu příjemně strávených devadesát minut, ale přesto, nebylo to nic tak převratného, že bych si to někdy musel zopakovat.(6.5.2013)

Průměrná komedie, která mě ani nenadchla, ani nezklamala.(28.10.2014)