• slovenský

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2014, 101 min

Rozpočet $103miliónovTržby USA $131,538,435Tržby Celosvetovo $498,781,117Tržby za predaj Blu-ray v USA $24,700,239 //počet predaných kusov 1,061,035Tržby za predaj DVD v USA $23,800,093 //počet predaných kusov 1,324,255║ dosť odbitá záležitosť, čo sa týka banálnej tuctovosti príbehu, ktorý ma v danej oklieštenej príbehovej šablónke otravoval až uspával, graficky pekné a taktiež Slovenský dabing opäť dosahuje patričnej kvality ale dojem z povrchného príbehu a suchých gagov(zasmial som asi tak 3x čo je sakramentsky málo u mňa) dojem nenapraví, pre mňa až nečakaná zbytočnosť a podľa ukážok pred týmto počinom nebude osamotená /videl v kine: 40%/(17.4.2014)

O kus lepšie ako suchá jednotka, niekoľko gagov luxusných, prostredie amazonských pralesov využité dokonale. Ale stále je to medzi animákmi (hlavne tohtoročnými) čistý priemer.(13.4.2014)

• ic

'polly wants a cracker' :D(4.9.2015)

55-60% ... Ako celok to nefunguje, ale niektoré z jednotlivých postavičiek excelujú - žabička Gabi či kakadu Nigel a iné vedľajšie postavy. Žiaľ tie hlavné sú stále otravné ako v jednotke. Hudba je však ešte o stupeň lepšia. Takže asi o maličký kúsok viac sa mi páčila dvojka.(27.6.2015)

Strašně moc zpěvu na takhle poměrně krátký film. Taky až přespříliš nesympatických "postav", ale příroda byla hezká.(5.7.2014)