• slovenský

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2014, 101 min

To bylo naprosté utrpení! Opravdu jsem to měl chuť vypnout, za zmínku stojí pouze posledních 30 minut, které taky budu hodnotit, protože bych tomuto krásně animovanému hororu nerad dával 1*. Nevtipné, a na poslední chvíli zachráněné "dobrodružství"(21.9.2014)

• TeeAge

|| Scenár: Don Rhymer, Carlos Kotkin, Jenny Bicks, Yoni Brenner | Hudba: John Powell | Distribúcia: 20th Century Fox | Štúdio: Blue Sky Studios, 20th Century Fox Animation | Rozpočet: 103 miliónov $ | Tržby: 493,196,122 $ || Abstrakt jedničky. Klasické prísady vo forme pridaných rodičov a alfasamca vykreslujú schemtaický príbeh, ktorý je "oživený" talentovými súťažami v džungli, ktoré sú síce nápadité, ale i otravné zároveň. Spievané pesníčky sú slabšie než v prvom diely, stali sa príliž popvými odrhovačkami. Je to škoda, ale ako u pokračovaniach býva zvykom, je Rio 2 neprekvapivou rutinou. 50% | Blu-Ray, THX, HU DTS |(7.8.2014)

Je to bláznivé. Je to barevné, modrá tu hraje samozřejmě prim a odehrává se to v džungli. Od druhého dílu jsem nic zvláštního neočekávala. Nudu jsem tím zabila. Děj příběhu není ani nijak zvlášť překvapivý. Dětem se to bude určitě víc líbit, protože to není ani náročné na pozornost. Můj malý synovec byl z těch všech papoušků a barevné džungle unešen.(23.3.2015)

• Terva

Hodně jsem se rozmýšlel nad jednou hvězdou, ale dětem se to líbí a tak jsem benevolentnější:-) Je to ještě stupidnější než příběh první. Ani 3D opět nedokázalo žádný zázrak, krom ceny vstupenky.(30.8.2014)

Slabší než jednička. Celá ta linka se snahou zavděčit se kmeni a taťkovi byla docela iritující. A taky výrazně chyběly zlodějský opice.(18.11.2014)