• slovenský

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2014, 101 min

• milka

I to dítě usnulo.(28.8.2014)

Na můj vkus strašně moc zpívání, pak ta žaba byla pěkně trapná, jinak takový střed, nic moc, ale pro děcka dobry.(7.11.2014)

Strašně moc zpěvu na takhle poměrně krátký film. Taky až přespříliš nesympatických "postav", ale příroda byla hezká.(5.7.2014)

• SniperG1

Hrozná nuda! Příběh o ničem, humor profláknutý, moc zpěvu na tak krátkou stopáž, který mě ale zase občas probral z polospánku! Jediné co můžu vyzdvihnout je kvalitní animace, ale na druhou stranu je to už dneska v podstatě standard...40%(5.10.2014)

• FFilipCZ

Když se řekne Rio, tak si vybavím?....No, právě, že nic. A to je hlavním problémem tohohle animáku, kterému dle mého názoru bohatě stačila jednička. Nebyl to vyloženě špatný animák, pár vtipných pasáží to ale nevytáhne víc jak na 2*(17.8.2014)

• - Výroba a autorizovaná distribúcia filmu podporila viac ako 12 000 pracovných miest. (Laslo)

• - Rio 2 je posledním filmem Dona Rhymera, filmového producenta, který nedlouho po premiéře ve věku 51 let zemřel na rakovinu. (R.K.)

• - Stejně jako u prvního filmu Rio (2011) vznikly i u pokračování speciální úrovně pro hru "Angry Birds". (R.K.)