poster

Dlouhá cesta dolů

 • anglický

  A Long Way Down

 • německý

  A Long Way Down

 • slovenský

  Dlhá cesta dole

Komedie / Drama

Velká Británie / Německo, 2014, 96 min

Režie:

Pascal Chaumeil

Předloha:

Nick Hornby (kniha)

Scénář:

Jack Thorne

Kamera:

Ben Davis

Producenti:

Finola Dwyer, Amanda Posey

Scénografie:

Chris Oddy
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Politik
  **

  Imogen Poots se teď ukázala v Need for Speedech i v (Ne)zadaní. Miluju ten její britskej přízvuk a jsem rád, že je i tady. Ale jinak udělal jsem jen dobře, že jsem na tohle nešel do kina. Bohužel velmi průměrná záležitost ačkoliv s hezkým námětem.(6.6.2014)

 • Morholt
  *

  Čtveřice potenciálních sebevrahů se potká na střeše, společně od svého úmyslu opustí, uzavřou jakousi dohodu a rozhodnou se z toho vytřískat příběh. A to se jim povede. No a pak taky hledají nějakej ten smysl života, či co. Na tohle se nedal přistoupit ani se zavřenýma očima. Kdyby to bylo alespoň trochu vtipné, ale humor se také nedostavil, stejně jako se nedá říct, že by tu pomohli herci. Pierce Brosnan tady byl doslova na ránu a zbytek také za mnoho nestál, pokud nepočítám Toni Colette, která jako jediná předvedla výkon, který by snesl trochu větší kritiku. 10%(25.9.2014)

 • Dont
  ****

  Dobře využitý scénář těžící z kvalitní knižní předlohy. Nikoliv výborně, ale dobře a v každém ohledu lépe, než jsem po prvních rozpačitých ohlasech čekal. S výjimkou Pierce Brosnana hodně chválím obsazení. Potěšila Rosamund Pike v malé roličce, Aaron Paul, Toni Collette i Sam Neill bez problémů zvládají určené úlohy a k tomu jako nečekaná nadstavba válí Imogen Poots. Všiml jsem si jí už ve Sviňákovi, ale až tady mě svým výkonem naprosto zbourala. Filmu doslova vdechla život a hlavně díky ní mě tenhle mix komedie a tragédie bavil od začátku do konce. Ta ženská je živel. :-)(26.5.2014)

 • mad_ness
  ****

  Od Nicka Hornbyho som nečítala ani trt, takže budem škaredučká a poviem, že je mi proste ukradnuté, či táto z viacerých (ako som sa dozvedela) predlôh bola natočená fajne, alebo na ric, nezáujem. Záujem vo mne vzbudila Imogen PooPs (aaahaha) a Aaron Paul, ktorým to spolu veľmo pristane. A taktiež tagy. Dosť ma prekvapil záver, bol zrejme predvídateľný, ale na Angličanov, trošiľinku netypický. Ale nie zlý zase, z tých otvorených koncov sa mi pomaly začínal otvárať aj (David) bowie knife vo vrecku.(22.3.2015)

 • sochoking

  ''Čtyři neznámí lidé se o silvestrovské noci potkají na střeše věžáku...'' aby si to hodili, a miesto toho , behom pár minút, sa z nich stanú najlepší, humorom, aký vo svete nemá páru ovpývajúcim, priatelia! Moja pamäť nepamätá, že by som niekedy opustil kino po pol hodine. Vždy som nejako pretrpel, ostal, i ked' udelil odpad, ale dopozeral do konca. Avšak toto sa nedalo! Nebudem teda hodnotiť. Mal som poslúchnuť svoj vnútorný hlas, ktorý mi hovoril : ''Nechod' na to, hrá tam Pierce Brosnan! ''...(25.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace