Přišel scénárista za režisérem a povídá mu, mám námět na film. Vlasta Burian si objedná tři vejce do skla, což bude heslo pro mafiány. No a dál? To stačí na komedii s Burianem ne? A natočili film. Já si však myslím, že to nestačí. Vlasta Burian se sice snaží, seč mu síly stačí, ale mimo jeho one man show je film naprosto ztracenou fraškou. Maximálně mne však pobaviíl jeho kozáček. Ale to je vše.(10.5.2009)

Burian opět exceluje. Na jeho slovních hrátkách je postaven celý film, ale též na jeho imitačním umění. Scéna s kobrou je k popukání.(12.6.2008)

Už to sice není žádný Přednosta stanice nebo U pokladny stál ale pořád se na to dá dobře koukat.(9.12.2007)

Vincenc Babočka alias kníže Nariškin alias Leon Weber se sice nemůže pyšnit přílišnou znalostí detektivních postupů, ale přesto se vydává, s poťouchlými ďáblíky v očích, vyřešit případ mezinárodního zločinu. Díky přirozené komediálnosti hlavního představitele se z průměrné krimi stala zábavná záležitost.(23.12.2008)

Mě tenhle film vždy celkem bavil a navíc jsem ho nikdy neměl problém dokoukat od začátku do konce. Asi to bude tou trojitou dávkou Buriana, který tak prakticky nesleze z plátna.(15.3.2016)