• Tosim

Nevím, jak u jiných, ale u mě se Burianovy filmy dělí jen na dva druhy: na ty, které jsou nabity vtipem a ani vteřinu se u nich člověk nenudí a na ty ostatní, které jsou úplně nudné (většinou jsou to jeho převlekové uniformové komedie.) Tohle je ten druhý případ. Slabota. K mému hodnocení přispěla i Burianova úvodní dedukce, podle které Šléglova neupravenost byla zaviněna lájdáctvím milostivé paní. Vše spíš mluví pro opačnou možnost...že je to popleta starý mládenec a neumí si zašít nic...(9.10.2002)

Přišel scénárista za režisérem a povídá mu, mám námět na film. Vlasta Burian si objedná tři vejce do skla, což bude heslo pro mafiány. No a dál? To stačí na komedii s Burianem ne? A natočili film. Já si však myslím, že to nestačí. Vlasta Burian se sice snaží, seč mu síly stačí, ale mimo jeho one man show je film naprosto ztracenou fraškou. Maximálně mne však pobaviíl jeho kozáček. Ale to je vše.(10.5.2009)

Vlasta Burian, dokazuje že je opravdu velmi dobrý komik, škoda že tento film ke konci je už dosti výrazně překombinován, vypadá to jako kdyby si autoři filmu dávali každý den k snídani tři vejce do skla.(17.7.2006)

Vlasta Burian hned třikrát najednou? No neberte to. Navíc ve filmu, který vyniká trošku honosnější výpravou, krimi zápletkou a nějakou tou akční scénou. Oproti jiným Burianovkám je to prostě trošku netypické, lehce napínavé a ve finále velmi zábavné.(10.4.2016)

Už to sice není žádný Přednosta stanice nebo U pokladny stál ale pořád se na to dá dobře koukat.(9.12.2007)

• - Ve filmu hrá Burianův pes Rolf. (adamc)

• - Lietadlo, v ktorom sa na konci filmu všetci zlodeji stretnú a detektív Babočka (Vlasta Burian) z neho vyskočí padákom, je talianske trojmotorové dopravné lietadlo "Savoia-Marchetti SM.73" s označením OK-BAB. (Raccoon.city)

• - Na skutočnú prípravu troch vajec do skla potrebujeme: 3 vajcia, soľ, korenie, maslo, petržlenovú vňať, ocot a vodu. Všetko sa podávalo v špeciálnych sklenených pohároch, takzvaných "duritkách". (Raccoon.city)