Jessabelle

Kevin Greutert

Robert Ben Garant

Anton Sanko
  • LIVINGDEAD

No do gatěk jsem si necvrkl :-((8.11.2014)

Light Horor, který nevybočuje z řady. V kině to celkem šlo, díky zvuku(asi u dvou scén), ale na PC bych to zřejmě hodnotil o jednu hvězdu níže. Annabelle, Jessabelle ... co bude příště Aquabelle?(28.11.2014)

V úvode mi chvíľu trvalo, kým mi zaplo, kde som tú Jessie(Sarah Snook) videl, až mi došlo, že nedávno v Predestination. Tomuto hororu musím priznať slušný príbeh, hlavne dobrý nápad s prehrávaním starých VHS kaziet i celkové rozuzlenie. Problém a to dosť zásadný je jedine v ťažkopádnej, nezáživnej a občas i zbytočne chaotickej forme rozprávania. Nepodarilo sa udržať diváka v napätí, aj keď niektoré scény sú sami o sebe celkom vydarené. Kľudne z toho mohol byť hit, len na to trebalo ísť inak. 50%.(25.1.2015)

• swamp

Naprosto fádní a podprůměrný horor, na kterém se mi líbila snad jen úvodní pětiminutovka. Navíc mi hlavní hrdinka (Sarah Snook) - ačkoliv vlastně jistým způsobem zajímavá zrzka - přišla neskutečně nezajímavá.(9.1.2015)

• Havaj8

No chtěl jsem na to jít do kina, ale bych byl podobně zklamanej jako z Annabelle. Tyhle dva filmy 2014 se fakt sešly. Jedno plus za tu zrzku, která svým úsměvem dokázala upoutat. Druhá věc je, že ten příběh není úplně lacinej, ono se nad tím ke konci dalo i pěkně zauvažovat, aby to pasovalo. Ale po tý rádoby děsivý stránce to krachlo. Bylo tam všehovšudy tak 3 ucházející scény, a to včetně tý úplně první. A to je na takovejhle film poměrně málo.(11.1.2015)