Jessabelle

Kevin Greutert

Scénografie:

Jade Healy
  • Rodriguez

Trošku svižnější tempo, víc tajemna a bylo by to super. 15%(2.2.2015)

• Valsadora

Ach jo… Annabelle byla velke zklamani, Jessabelle jeste vetsi. Tuctovy horor, lekacky slabe, herecke vykony nikterak zajimave. Jedno se musi nechat, a to, ze trailer dokazal divaka nalakat. Jeste ze me diky hodnoceni csfd nenalakal do kina. The Conjuring, The Purge, Sinister, najde se snimek, ktery se vam aspon vyrovna??(11.11.2014)

Jedná se o průměrný horor který jsem upřímě čekal horší. Nakonec Greutert je režisér nejhorších Saw filmů, tak co od toho čekat, že? Nicméně film ve hře proti Annabele vyhrál. Díky sem tam atmosféře, a lépe podaným lekaččkám, jinak se jedné o průměrnou duchařinu která nemá co dělat v našem kině a film by měl vyjít jen na DVD. Líbil se mi styl jakým je film natočen a líbí se mi pár scén, ale jinak se jedné o nezapamatování hodný film s neuvěřitelně otravnou hlavní herečkou.(9.5.2015)

• Frajer42

Nedlouhá nuda s poměrně nepěknou dívkou v hlavní roli, kupou nesympaťáků v rolích vedlejších a tuze směšným příběhem. Film obsahuje maximálně dva náznaky hororovosti. Jinak se těžce soustředí na zcela nezáživný děj, který začne dávat smysl až těsně před koncem. Leknout se po celou stopáž není čeho a za zmíněnou stojí pouze vanová scénka. Sečteno, podtrženo! Těžká nuda, kterou pokud neuvidíte, tak vůbec o nic nepřijdete a váš život bude moci plynout jako doposud. Jako horor film absolutně nefinguje a jako film také moc ne. Zhruba hvězdičková záležitost.(3.8.2015)

Rozhodně lepší než Annabelle a Ouija. Duchové si pro ni mají přijít......(24.2.2015)