Colony, The

Scénografie:

Aidan Leroux

Kostýmy:

Lea Carlson

Rozpočet $16miliónov║ len béčkovina, kde Fishburne ešte ako tak obstojí ale Paxton nemá správny ráz čím film dosť stráca, triky, príbeh, akcia všetko dosť mdlé aj keď nie úplne zlé spracovanie, dohromady to nemá čo ponúknuť /35%/(9.8.2013)

No helemese koukejme-docela překvápko.. Fičelo to rychle, děj je taková klasika, která nenadchne ale ani neurazí, herecky je to sympaticky do pohody a ten vizuál tvořící z nouze ctnost mi docela sednul.... Jen je na tom bohužel znát, že kdyby si s tím někdo jen trošku více pohrál, pár věcí dotáhl, pár nelogičností poupravil a pár charaktérů dopiloval-mohlo z toho být skoro až jakési akční Divide(takže kulervoucí mazec)..... Hezký pokus-palec nahoru.(17.7.2014)

• Korbitch

Mno, na začátku tam nějaký dva lidi honil kameraman, potom nastoupila počítačová grafika z počátku minulé dekády následovaná hloupým scénářem a několika naprostými nesmysly typu - zima jak na večírku feministického spolku, ale od huby jim téměř nic nejde nebo stopy ve sněhu jsou při stálém sněžení a větru viditelné i po několika hodinách atd. Film nepřinese žádný zajímavý moment a už vůbec ne něco nového, co byste už někde neviděli. Prakticky naprosto zbytečný film, který se ale dal tak nějak dokoukat bez narušení nervové soustavy.(13.8.2013)

U mě dobrý! 70%(26.7.2013)

• Fr

,,JE TO UŽ DÁVNO, CO SVĚT ZAMRZL. TAK DLOUHO, ŽE UŽ SI NEPAMATUJU HŘEJIVOST SLUNCE. JAKO MALÝ JSEM SLÝCHÁVAL…“ /// Svět, ve kterým se rýmičky a kašílku bojej jak čert kříže. Ohromit (?) nemá podzemí, ale ten zamrzlej postapokalyptickej svět nahoře. Soubor do očí bijících CGI, o kterým nevím, co napsat. Fishburne v záři zelený barvy je sázka na jistotu a příběh jen zapadá toho všeho – video béčko, vařící ze zvuků, ostrejch krve chtivejch zubů, magora uvnitř malý komunity a napětí ze zdrhání. V tom nejdůležitějším okamžiku nakonec selhává necharismatickej hlavní hrdina. Určitě víc, než nedostatek peněz. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Baví mě, když se řeznická vejbava používá na člověka. 2.) Bungr už mám, jen nevím, co do něj dát. 3.) Thx za titule ,,petka“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *(11.9.2013)

• - Natáčení probíhalo v North Bay v Ontariu v Kanadě. (Terva)

• - Když se vrátí Sam (Kevin Zegers) ke kolonii 7, padne vyčerpáním na levý bok, avšak další záběr z jeho vlastního pohledu naznačuje, že je na boku pravém. (Ficik)