poster

Colony, The

Sci-Fi / Akční / Thriller / Horor

Kanada, 2013, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  ***

  CITÁT - Žijeme tu ve strachu i z obyčejného nachlazení.......... Zajímavý příběh, ale není pořádně dodělaný. Jakási zombie jsou spíš klišé než aby nahnaly nějaký strach. Zvláště mě zaujala věta, která zněla: Všichni tu mluvili o globálním oteplování a pak jednoho dne začalo sněžit a už nepřestalo. Okolo 64 minuty mě to přestalo bavit. Už jsem tušil jak to dopadne. Není to nic složitého. Příběh neukázal něco nového a vše co tu je použito už jsme někdy prostě viděli. CITÁT - Vím, kde maj slunce........(20.4.2014)

 • predators
  *

  Tak tady něco smrdí...a jo, to bude tou spálenou rybou! Od toho ruce pryč! 10%(8.9.2013)

 • choze
  **

  Jelikož trajler vykecal co mohl, první půlka, v níž se nic moc neděje, se fest vlekla. Pak se zjevili nijak zvlášť úžasní záporáci a následovala průměrná, ale přece jen o něco zábavnější naháněčka. Scenárista to holt odflák a rejža se taky nepřetrhnul, aby to zachránil, takže to trochu podpírá snad jen Fishburnovo charizma a záběry zasněžené postapo krajiny. Škoda.(10.8.2013)

 • Tuax
  ***

  Nebýt toho konce šel bych s hodnocením výše, takhle to ale nejde, když to vlastně nemá žádný vrchol, ani gradaci a je to jen jako upoutávka na něco většího. Jinak forma se mi líbila i přes ty nevysvětlené věci, které tam normálně fungovaly, ale tak nějak jsem nepobral jak by to bylo možné, zvláště s tím, co měli k dispozici. Pozor si mohli dát i na nějaké fráze typu, jednou začalo sněžit a už nepřestalo, což bylo očividně před desítkami let, ale za tu dobu by nasněžilo opravdu moc, kdyby nonstop sněžilo a nebyl žádný úbytek. Svět je v tomto ohledu hodně nevychytaný, pozadí bídné, scénář tedy chabý. Přesto režie, kamera, hudba to se mi líbilo a herci byli taky v pohodě. Celé to vyznívá jako povídka, kterou autor nestihl dopsat. Filmy v zasněženém prostředí mám hodně rád, zde to mohlo mít pěkné věci oku lahodící, jenže ani v tom se tvůrci zrovna nepředvedli, málo odvahy asi i peněz. Laurence Fishburne jednoznačně marketingovým tahákem, bez něj by o tom filmu asi nikdo ani nevěděl. Bill Paxton perfektní nepříjemná postava. Kevin zegers slušný klaďas a Charlotte Sulivan příjemná holka do nepohody. Film, který se mi v rámci možností líbil do chvíle, než naskočily závěrečné titulky, 6/10(14.10.2013)

 • Fr
  **

  ,,JE TO UŽ DÁVNO, CO SVĚT ZAMRZL. TAK DLOUHO, ŽE UŽ SI NEPAMATUJU HŘEJIVOST SLUNCE. JAKO MALÝ JSEM SLÝCHÁVAL…“ /// Svět, ve kterým se rýmičky a kašílku bojej jak čert kříže. Ohromit (?) nemá podzemí, ale ten zamrzlej postapokalyptickej svět nahoře. Soubor do očí bijících CGI, o kterým nevím, co napsat. Fishburne v záři zelený barvy je sázka na jistotu a příběh jen zapadá toho všeho – video béčko, vařící ze zvuků, ostrejch krve chtivejch zubů, magora uvnitř malý komunity a napětí ze zdrhání. V tom nejdůležitějším okamžiku nakonec selhává necharismatickej hlavní hrdina. Určitě víc, než nedostatek peněz. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Baví mě, když se řeznická vejbava používá na člověka. 2.) Bungr už mám, jen nevím, co do něj dát. 3.) Thx za titule ,,petka“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *(11.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace