poster

Příběh z periferie

Hudební / Drama

Česko, 2012, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DuanBerry
  ***

  Příběh z periferie, jakých napsal život tisíce. Dynamika filmu zůstává po celou dobu neměnná, čili adynamická, přesto jsem to na Kinosvětu zkouknul, aniž by mě to nějak zvlášť rozčilovalo. Herci neherci uměli být docela bezprostřední a to ve spojení s pěknou uchu lahodící moravskou mluvou aspoň lehce film zachraňuje. Dávám svoje hrubě subjektivní tři hvězdy :)(31.1.2015)

 • zette
  **

  Herecke vykony katastrofalni, to uz jsem dlouho nevidel. Film ale ma myslenku a pribeh, ktery dokaze udrzet divakovu pozornost.(28.7.2015)

 • RonaMidu
  **

  za snahu,jinak ....(5.11.2014)

 • Terva
  *

  Myslel jsem, že hudební film znamená něco jako Amerika nebo podobné. Tady hudba jenom hraje. Mám pocit že i Terminátor je tedy hudební akční snímek. Alespoň k tomu Karel Hřib spěje.(14.7.2012)

 • salalala
  **

  Poměrně zvláštní film, který po většinu času dost nudí. Autoři o kinematografii nevědí vůbec nic, což je bohužel znát. Příběh je dost chabý a předvídatelný, což by ještě nebylo to nejhorší. To je to, že tvůrci absolutně nevědí, co vystříhat a ukazují tak šíleně nezáživný průběh jedné životní etapy dvou lidí, která nemá šanci něčím zaujmout. Dál mi dost vadí poněkud zpátečnický styl, kdy je vše spíše videoklip než film. Režisér se zkrátka řídil radou: Když nevíš co, dej tam říznou hudbu a pod ni pár obrázků. Takhle si hudební film nepředstavuju. Svým způsobem zajímavé je možná autentické nářečí a prostředí, to ale rozhodně nezachrání všechno a brzy se to okouká. Opravdu se není moc čeho chytit. Jedinou výjimkou jsou velice solidní výkony ústřední dvojice (na to, že jde o amatéry, klobouk dolů) a občasný kameramanský nápad. Jinak opravdu bída a vůbec nevím, proč s tímhle někdo míří do distribuce. Snad aspoň nebude vybírat vstupné. 30%(31.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace