Příběh z periferie

Česko, 2012, 93 min

• RonaMidu

za snahu,jinak ....(5.11.2014)

• Kamiiik

Z tohohle filmu je hodně cítit amatérismus. Film plný otřesných herců neherců, divných dialogů. Jakmile jeden z motorkářů nabourá, nikde žádné známky po nárazu dvou vozidel, kolem si v klidu projede auto v době, kdy se záchranáři snaží zachránit motorkáři život. Řekla bych, že při srážce motorky s autem, někde v lese, asi nebude moc místa na okamžité projíždění, kort dokud jsou stále na místě oběti nehody. Též nevím, jestli to měl být záměr, že motorkáři stále nosí ty svoje motorkářské bundy, asi aby bylo rozeznat, kdo je kdo, nebo absolutně neřeší chlast a řízení. Naprosto nesmyslné detailní dlouhé záběry - na klíčovou dirku, na hrnek s čajem a podobně. Příběh nudný a i v amatérském filmu, by si filmaři měli dávat pozor, na silně nelogické momenty. Čeho se však musím zastat, je to, že nechápu, jak někdo může dát "odpad!", aniž by film vůbec viděl. Alespoň ta jedna hvězdička za snahu a odvahu.(27.4.2013)

• Terva

Myslel jsem, že hudební film znamená něco jako Amerika nebo podobné. Tady hudba jenom hraje. Mám pocit že i Terminátor je tedy hudební akční snímek. Alespoň k tomu Karel Hřib spěje.(14.7.2012)

• Master19

Přepínal jsem televizi a zrovna to začínalo, tak jsem se začal dívat. Nejdřív jsem si myslel, že to je nějaká úleťárna z roku cca 1992, ale pak mě zarazila hudba a design přítomných děvčat. Obojí mě zaujalo a navíc donutilo přehodnotit odhad roku vzniku. Autor si jasně uvědomoval, že dialogy jsou tragickou slabinou filmu, proto se je snažil vytěsnit. Takže z toho je občas podivný klipový snímek beze slov. To jsou ovšem ty nejlepší pasáže. Pak se začne mluvit a jde to zase do kopru... Prazvláštní zjevení. Nicméně za hudbu a buchláky minimálně dvě hvězdy jasné.(18.8.2015)

• sator

Nee...(7.10.2014)

• - Tvorba filmu od vzniku námětu až po finální distribuci trvala celých pět let. Samotné natáčení ve Zlínském kraji zabralo mladým filmařům tři roky. (R´Hell)

• - Za celou dobu tvorby se na projektu podílelo více než 300 lidí. (R´Hell)