Příběh z periferie

Hudební / Drama

Česko, 2012, 93 min

Příběh z periferie, jakých napsal život tisíce. Dynamika filmu zůstává po celou dobu neměnná, čili adynamická, přesto jsem to na Kinosvětu zkouknul, aniž by mě to nějak zvlášť rozčilovalo. Herci neherci uměli být docela bezprostřední a to ve spojení s pěknou uchu lahodící moravskou mluvou aspoň lehce film zachraňuje. Dávám svoje hrubě subjektivní tři hvězdy :)(31.1.2015)

• zette

Herecke vykony katastrofalni, to uz jsem dlouho nevidel. Film ale ma myslenku a pribeh, ktery dokaze udrzet divakovu pozornost.(28.7.2015)

• Terva

Myslel jsem, že hudební film znamená něco jako Amerika nebo podobné. Tady hudba jenom hraje. Mám pocit že i Terminátor je tedy hudební akční snímek. Alespoň k tomu Karel Hřib spěje.(14.7.2012)

• Master19

Přepínal jsem televizi a zrovna to začínalo, tak jsem se začal dívat. Nejdřív jsem si myslel, že to je nějaká úleťárna z roku cca 1992, ale pak mě zarazila hudba a design přítomných děvčat. Obojí mě zaujalo a navíc donutilo přehodnotit odhad roku vzniku. Autor si jasně uvědomoval, že dialogy jsou tragickou slabinou filmu, proto se je snažil vytěsnit. Takže z toho je občas podivný klipový snímek beze slov. To jsou ovšem ty nejlepší pasáže. Pak se začne mluvit a jde to zase do kopru... Prazvláštní zjevení. Nicméně za hudbu a buchláky minimálně dvě hvězdy jasné.(18.8.2015)

• sator

Nee...(7.10.2014)

• - Za celou dobu tvorby se na projektu podílelo více než 300 lidí. (R´Hell)

• - Tvorba filmu od vzniku námětu až po finální distribuci trvala celých pět let. Samotné natáčení ve Zlínském kraji zabralo mladým filmařům tři roky. (R´Hell)