Tak fajn

Komedie / Muzikál / Romantický

Slovensko, 2012, 92 min

Paľo Janík ml.
  • Olík

„Tak fajn“, jdeme na to. Jakým numerem nejlépe ohodnotit hodnotu této letní komedie, a to nemyslím uměleckou hodnotu, ale jakoukoliv hodnotu. No, kdyby šlo čistě jen o filmařinu, tak nula by byla myslím fér. Ale zkuste to udělat jako já…..v neděli jsem se po svátečním obědě vyvalil do postýlky a společně s vydatným menu pozvolna trávil i Janíkův debut……a najednou bylo devadesát minut pryč, chorvatské slunce mne nespálilo, žiju a dokonce si dovedu živě představit, že se s tímto, pro některé uživatele „odpadem“, za několik let znovu potkám.(2.4.2013)

• Havenohome

Váhal som. Ale je to odpad. Je to nehorázna nuda. Keby ma tam aspoň niečo urážalo. Aspoň k nejakému vzrušeniu by prišlo. Ale je to len nuda. Ochotníctvo a amatérstvo na všetkých úrovniach. Tvorca patrí k skupine obyvateľstva SR, ktorá si myslí, že natočiť ľahký žánrový film je jednoduché. Je to rovnako ťažké ako natočiť umelecký film. Všetky gagy sú primitívne ako v námetovej polohe, tak aj v prevedení. Jediná skupina, ktorej sa to môže páčiť je asi len Poledňákovej komédiami a Elánom zdecimované publikum.(12.7.2012)

Letná komédia, s fajn teplou atmosférou, srandovným scenárom ( vyhodiť emocionálne scény ), peknou výpravou, zo začiatku amatérskou kamerou a so samozrejme kolotočárskym soundrackom. Herci nemali čo hrať, len sa zabávali. Najvác však bola Barborka Žilecká, kvôli ktorej som ochotný tento film vidieť aj niekoľko krát. Treba to brať ako Kameňák. Vtipné situácie natočené na krásnom, Slnkom zaliatom pozadí ktoré sú navliekané na dejovú nitku. Preto, kto sa chce zasmiať, uvoľniť sa a pripomenúť si leto, nech neváha. Tak fajn. 3 z 5(27.12.2013)

• ecceHOMMO

Neuveriteľné, pri sledovaní tejto nehoráznej blbosti som našiel aj zopár pozitív: fajn hudba, letná príjemná atmosféra. Bohužiaľ scenár, námet, kamera, strih.....všetko mi prišlo, akoby to robil niekto, kto nemá žiadnu skúsenosť, a robí to po prvý krát. A tie pokusy o vtip....proste tragédia. (A tak rozmýšlam či tá hudba a letná atmoška si zaslúžia aspoň jednu hviezdu. Asi ani nie, veď ostatné je odpad odpadov....).(26.9.2012)

• LilHerak

Rozbrečela jsem se jak to bylo hrozný a nedalo se na to dívat, ...(11.3.2014)

• - V scéne, keď Beáta (Barbora Žilecká) spadne z lode, má na sebe iba plavky. Keď však vylieza na loď, má na seba sieťkované šaty. (toi-toi)

• - Tomáš Palonder, ktorý hrá vo filme speváka Mikiho, pôsobí v reálnom živote ako spevák skupín Bruno Benetton, Palonders a Love 4 Money. (toi-toi)

• - Marián Labudu st. a Marián Labuda ml. sú, rovnako ako vo filme, otec a syn. (tommy187)