Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mcb
  ***

  Patetický životopis, který přišel moc brzo. S odstupem několika let mohlo jít o trochu střízlivější pohled na počítačovou ikonu, nyní bohužel nejde o nic jiného než oslavný portrét, kterému se navíc vůbec nedaří zachytit to, čím (ne)byl Steve Jobs výjimečný. Díky velkému časovému rozpětí trpí vyprávění zkratkovitostmi a překypuje banalitami (vzhlížení ke slunci na louce za doprovodu vážné hudby nevyženu z hlavy ještě dlouho), nedaří se mu ani nijak profilovat Jobsův charakter, který nejde dál než za stereotyp vizionářského asociálního génia jdoucího přes mrtvoly. Veskrze povrchnímu a televizně vypadajícímu filmu ale překvapivě vévodí herecký výkon Ashtona Kutchera, který se dá s odstupem času hodnotit jako velmi povedený.(21.10.2013)

 • Pepinec
  ****

  O Jobsovi toho vím asi jako o historii vodního póla a s Applem přicházím do styku jen u babičky, když napeče štrúdl. Zato Kačera jsem si myslel, že mám prokouknutého a ono ejhle, ten kluk umí hrát a navíc dost dobře! Film držel pohromadě a bavil mě, i když v sále velkohubého megamultiplexu Cinema City, kam lupen stojí týdenní gáži člověka se dvěma zaměstnáními, byla kosa, že se mi div nečudilo od huby. A jestli se Joshua Majkl Stern věrně držel skutečnosti? To je mi fakt u zadnice, protože před jOBSem jsem věděl kulačku a po něm vím aspoň tohle. A teď už ticho, je sobota k polednímu a já jdu k babině čuchnout k nejnovější verzi Applu.(21.9.2013)

 • B!shop
  ****

  Vubec ne tak spatny, jak jsem se obaval. Uprimne receno, klidne bych si dal jeste treba pulhodinku navic, takhle film konci v momente Jobsova navratu a urcite by se dalo jeste se spoustou zajimavejch udalosti pokracovat. Ale i tak se clovek neco dozvi, par scen je hodne zajimavejch a trosku az vyvolavajicich nostalgii, ale sem tam se najde neco zbytecnyho, pripadne misty drobet stereotypniho. Jinak kameraman se snazi a tak sem misty seka naprosto zbesilej strih, skoro az zbytecne. Herci jsou v pohode, nikdo vylozene nevycniva a Kutcher podava hodne slusnej vykon. Jenom to starsi liceni je dost mimo, ale to je nastesti tak 5 minut filmu. Takze celkove jsem se bavil, zaroven to dokaze zaujmout, takze za me spokojenost.(27.1.2014)

 • POMO
  ****

  Po chladných ohlasoch zo zámoria príjemné prekvapenie. Nezaoberá sa Jobsovym súkromným životom, ale jeho rolou vo vzniku Applu a prvej etape existencie firmy. Do súkromia zabredne iba okrajovo, pre rýchly náčrt jeho charakteru prístupom k nečakaným životným udalostiam (ktoré neriešil práve vzorovo). Alfou a omegou rozprávania je jeho prístup k profesným udalostiam: zanietenosť pre vec, neoblomná viera vo víziu. To, spolu s pravdivými myšlienkami, ktoré priebežne vyslovuje, robí tento film inšpirujúcim a energickým, ktorý dokáže nadchnúť a *nakopnúť*. Plus teda priblížiť ‘ako to v skutočnosti bolo’, v čom sa s nadšením nájdu všetci ambiciózni startupoví garážisti, ktorých čakajú podobné potyčky s kreativitu nechápajúcimi a za okamžitým ziskom sa ženúcimi investormi. Príjemný a užitočný malý film na úrovni "televízneho" Hitchcocka, samozrejme ale stojaci nižšie, než scénáristicky a režijne vycibrený The Social Network. Ashton Kutcher dobrý. Štvrtá hviezdička čisto subjektívna - rozumel som každému jeho rozhodnutiu, nutkaniu, ťahu, a ešte aj sklenený stôl v kanclu mal podobný :-)(15.8.2013)

 • Kryšpín
  **

  Mám podezření, že režisér Joshua Michael Stern je uživatel Microsoftu, jinak by takový příběh neprznil. Problémem je i fakt, že Steve Jobs měl tolik životních okamžiků, které si zaslouží svůj prostor. Takže pokud někdo chtěl natočil život Steva Jobse, tak ho natočí celej nebo se na to úplně vykašle.(15.8.2013)

 • - Sám Ashton Kutcher patří mezi významné technologické investory. Skrze svůj investiční fond vstoupil v minulosti např. do firem Skype, Foursquare, Airbnb či FAB. (Degreet)

 • - Keď sa Steve (Ashton Kutcher) dozvedá od svojej priateľky, že je tehotná, tak svetlo svieti, o chvíľu môžeme vidieť, že je vypnuté, a potom je zas zapnuté. (ShortyIC)

 • - Když Jobs (Ashton Kutcher) navštěvuje hodiny kaligrafie, vidíme, že kreslí jen jedničky a nuly, tedy základ binárního kódu. (jajush)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace