Nastala chyba při přehrávání videa.
 • stiw
  ***

  Podle mě to Aston nezahrál tak hrozně, jak všichni píší. Ale trochu jsem byl zaskočený tím, jak hodně divná persóna to byla...(28.2.2014)

 • Wacoslav1
  *

  Ach jo fakt se potrebujou amici koukat na patos o tom jak si jeden typek splnil ten pravej emerickej sen? film plny neuveritelne cernobilych postav ktery by budto hlavnimu hrdinovi vylizali rit za sucha nebo by ho poslali do horoucich pekel jeste mohli pridat vic tleskani kycovitych dialogu a vzdat vice holdu pravemu genialnimu borci co nepracuje s idioty sorry ale takhle se objektivni zivotopisny film nedela fakt ne...(21.8.2013)

 • Gilmour93
  ***

  „Pokud nebudete v sobotu v práci, v neděli už nechoďte!“ To je mi vedoucí! Už se nedivím, že zaměstnanci tak nadšeně tleskali při jeho projevech, co kdyby pak s nimi jel ve výtahu.. Chronologické trhliny podivně přemosťující biografie, z jejíhož nakousnutého jablka vytéká šťáva servility. Jeden by si po ní myslel, že Jobs byl jen egocentrický manažer plný vizí, který sice nikdy nic osobně nevytvořil, ale dokázal druhé namotivovat a pak přesvědčivě okecat jejich práci. A nebo..? Zlaťoučkými malinami obrostlý iKutcher se sice snažil, ale nebyl to vzhledem k jeho reklamě na Lenovo střet zájmů..?(6.6.2016)

 • Kothy
  ***

  Přišlo mi to o něco slabší než Piráti ze Silicon Valley. Už jenom proto, že to delší dobu popisuje jenom půlku tématu. I když podrobněji. Ale jinak to samozřejmě není špatné. Všechno důležité tam bylo. Původně se mi to nezdálo, ale Ashton Kutcher byl pro hlavní roli určitě správná volba. Přišlo mi, že tam právě nebylo tolik vtipných momentů jako v Pirátech. Možná je to absencí Gatesovy části. Aspoň, že ho tam pěkně seřval. Každopádně se Stevu Jobsovi nedá vytknout jedna věc, byl to skvělý vizionář a vývojář, bez kterého by asi dnešní počítače vypadaly úplně jinak. A i když byl trochu arogantní, tak co už, nikdo není dokonalý... "Proč pořád stouháš tu mrkev? Jsem vitarián." :D(14.12.2013)

 • T2
  ***

  Rozpočet $12miliónovTržby USA $15,924,434Tržby Celosvetovo $25,900,000Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ režisérsky a herecky v celku zvládnuté, kamerové filtry dobre dopasované v rámci určitých dôb kedy sa príbeh odohráva, pútavo natočené, aj keď miestami to dejovo dosť neurvalo skáče /videl v kine: 60%/(18.9.2013)

 • Josh Gad

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace