Podle většinových reakcí na výkon Aštona Kačera jsem se docela obávala, aby jeho herecký projev nestahoval dolů celý film, ale nakonec se mé obavy postupně rozptýlily. Co na tom, že možnosti jeho "facial expressions" jsou omezeny zhruba na dva výrazy, možná na jeden:) Jeho podoba se Stevem Jobsem je více než věrohodná, a ani jeho výkon mi nepřišel celkově tak bídný, jak tu spousta uživatelů tvrdí. Já bych to označila výrazem "byl v pohodě." Ale zajisté chápu, že pro množství fandů není "v pohodě" dostačující. Snímek ani na chvíli nenudí, obsahuje množství zajímavých a poutavých momentů, které psaly historii, stejně jako scénář, který nabídne množství působivých dialogů a hlášek. Zejména Jobsův telefonát Billu Gatesovi byl velmi vtipný:) Kutcherovo ztvárnění IT génia, Stevea Jobse možná nebylo Oscarové, ale mně se on i celý snímek líbil a myslím, že se jedná o slušný film, pojednávající o vzniku jedné legendy.(24.1.2015)

Průměrný film o nadprůměrném člověku, který dramaturgicky často selhává, pozornost ale po celé dvě hodiny udrží překvapivě perfektním Kutcherovým výkonem. Tak či tak si takový film Jobs nezasloužil, jakožto motivační jednohubka ale vlastně funguje obstojně.(31.8.2013)

Průměrný film o výjimečném člověku a poselství.(4.11.2015)

„Pokud nebudete v sobotu v práci, v neděli už nechoďte!“ To je mi vedoucí! Už se nedivím, že zaměstnanci tak nadšeně tleskali při jeho projevech, co kdyby pak s nimi jel ve výtahu.. Chronologické trhliny podivně přemosťující biografie, z jejíhož nakousnutého jablka vytéká šťáva servility. Jeden by si po ní myslel, že Jobs byl jen egocentrický manažer plný vizí, který sice nikdy nic osobně nevytvořil, ale dokázal druhé namotivovat a pak přesvědčivě okecat jejich práci. A nebo..? Zlaťoučkými malinami obrostlý iKutcher se sice snažil, ale nebyl to vzhledem k jeho reklamě na Lenovo střet zájmů..?(6.6.2016)

A. Kutcher zďaleka nepatrí medzi mojich obľúbencov, ale táto rola mu celkom sadla. Hneď v úvode vidíme už postaršieho Jobsa ako predstavuje úplnú novinku -iPhone. Po chvíli sa vraciame časom do jeho študentských čias a jeho začiatkoch v garáži. Film slušne odsýpa, nenudil som sa, ale veľmi ma prekvapilo, že sa už k postaršiemu Jobsovi nevrátime. Ani k jeho chorobe, jeho vzťahu s dcérou, ktorá podľa neho nebola jeho a už vôbec nie k jeho smrti. Režisér nám ponúkol iba výsek z jeho najúspešnejšieho obdobia života, aj keď s menšími pádmi či podrazmi od jeho blízkych. Chýbal mi komplexnejší a ucelenejší pohľad na jeho život. Je to trochu škoda, pretože film celkom dobre funguje, Kutcher ma svojou prítomnosťou nerozčuľoval a úplnej spokojnosti stačilo pridať iba pár minút navyše. Vraj niečo chystá D. Fincher, tak snáď nabudúce kompletne. 70%.(2.3.2014)

• Josh Gad