Nastala chyba při přehrávání videa.
 • oje
  **

  Filmová látka o zrodu megakorporace, která vznikala kdesi v garáži na stole mezi letními a zimními pneumatikami, navíc vedená excentrickým magorem, mohla svými vzestupy a pády nabídnout mnoho. Nakonec ale nebylo řečeno nic konkrétního a zásadního o jejím tvůrci, přestože by se na choleriku Jobsovi něco určitě našlo, a fascinující vzestup firmy od garáže na mezinárodní kolos byl vyřešen jedním střihem. Promrhaný pokus mě svou neschopností čímkoliv upoutat a ohromit ve výsledku přímo naštval, a ať byl filmový Zuckerberg s FB vtipný nebo dramatický, byl lepší.(26.1.2014)

 • Spiker01
  *****

  Steve Jobs je jeden z mála skutečných vizionářů, který změnil moderní, a nejen Americký, trh. Alespoň je tak už dlouhou dobu prezentován. Proto bylo jen otázkou času, než někdo po jeho smrti uzme práva a natočí o něm životopisný film. jOBS rozhodně je idealistický film a to do takové míry, že o něm není zmíněno byť jen sebemenší křivé slovo, což zřejmě bude hodně vadit Jobsovým kritikům. Jistě, jsou zde vyobrazeny jeho problémy s rodinou, nošením bot a takový ten smysl pro dokonalost, ale takový on prostě byl a ví se to o něm. O samotném Jobsovo představiteli, Ashtonovi Kutcherovi, se ze začátku hodně pochybovalo, ale sakrafix, ten chlap se hodně snažil a řekl bych, že byl jako "Da Man" velice výstižný. Film je nakonec až moc rázně utnut a do moderní znovuzrozené politiky Applu se nepouští, ale to bych řekl, že je zkrátka pochopitelné...90%...[27.08.2013_Cinema City IMAX_Flora](27.8.2013)

 • Roman.Ticka
  ****

  Prvních dvacet minut mě film nechával chladnou, když patřím jen k běžným PC uživatelům, tudíž mě technická stránka až tak moc nebere. Film brzy slušně nastartoval jak se sluší na pořádného vizionáře a inovátora, především geniálního dříče, jakým Steve Jobs bezesporu byl. Nejsem příznivec nakousnutého jablka, ale přesto mě způsob režijního vyprávění a hereckého podání Ashtonem Kutcherem natolik zaujal, že jsem si hned poté pár info o tvůrci vyguglila. To, že většina pokrokových lidí, kteří se podíleli na převratech v technice podobného kalibru jsou asociálové a sociopati, je mi známo již delší čas, ale že tento alternativec v otázce života, práce, stravování a odpočinku, pokud nějaký vůbec měl, odmítl téměř jistou šanci na vyléčení, a skončil jak skončil velmi předčasně a zbytečně, to už mi můj průměrný mozeček nepobere. Asi osud, který se s ním ani předtím nijak nemazlil. Škoda ho a vzdávám mu tímto psaním hold za jeho osobní vklad do vzniku převratného vynálezu, který dnes řídí kompletně celý svět.(11.1.2015)

 • Dzeyna
  ****

  Nevím, co na tomto skvělém zpracování všem tolik vadí?! Je to snad Ashton Kutcher, který zvládl svou roli více než skvěle a předvedl pravou tvář Steva Jobse? Nebo je to moc velká zaujatost a závist? Vážně nevím. Mě to hodně zaujalo, má to v sobě velký smysl pro obyčejného člověka žijícího průměrným životem. Dalo by se říci, že je to téměř inspirující.(12.10.2013)

 • B!shop
  ****

  Vubec ne tak spatny, jak jsem se obaval. Uprimne receno, klidne bych si dal jeste treba pulhodinku navic, takhle film konci v momente Jobsova navratu a urcite by se dalo jeste se spoustou zajimavejch udalosti pokracovat. Ale i tak se clovek neco dozvi, par scen je hodne zajimavejch a trosku az vyvolavajicich nostalgii, ale sem tam se najde neco zbytecnyho, pripadne misty drobet stereotypniho. Jinak kameraman se snazi a tak sem misty seka naprosto zbesilej strih, skoro az zbytecne. Herci jsou v pohode, nikdo vylozene nevycniva a Kutcher podava hodne slusnej vykon. Jenom to starsi liceni je dost mimo, ale to je nastesti tak 5 minut filmu. Takze celkove jsem se bavil, zaroven to dokaze zaujmout, takze za me spokojenost.(27.1.2014)

 • - Sám Ashton Kutcher patří mezi významné technologické investory. Skrze svůj investiční fond vstoupil v minulosti např. do firem Skype, Foursquare, Airbnb či FAB. (Degreet)

 • - Na začátku 80. let, kdy Steve Jobs (Ashton Kutcher) přebírá projekt Macintosh, přijede na parkoviště s autem Chevy Cavalier sedan druhé generace. Druhá generace tohoto auta však přišla na trh až v roce 1988. (Cheeker)

 • - Film vznikl bez jakéhokoli zásahu nebo podílu firmy Apple. (Kritiq)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace