• WANDRWALL
  ****

  Přestože je schéma přebráno z Americké komedie, tak divák to zde nepoznal. Oldřich Nový ze přišel s tgz. fr. komikou. Zde jde ale asi o nejvydařenější kousek.(25.9.2010)

 • Gary
  ****

  Celkem milé překvapení. Po obludně opakovaných filmech Krb Bez Ohně, nebo filmů s Burianem opakovali další film. Valentin Dobrotivý. A musím říct, že jsem se dodíval až do konce.(28.11.2004)

 • tuntavala
  ****

  Chodi Pesek okolo (spolecne s Fialou) a dilo je dokonano. Tosimu: jinak, zvonte bylo dvakrat!(11.6.2012)

 • Slartibarkfast
  ****

  Řekl bych že je to velmi poučný a věčný film, neboť nadarmo se neříká, že peníze otevírají všude dveře. To bylo, je a bude. Existuje spousta filmů na toto téma a tenhle je jeden z nejlepších :) Velmi pěkné ztvárnění lidské povahy pod tlakem peněz. 85%(4.12.2009)

 • Radko
  ***

  Peniazom sa často a radi ľudia koria podobne ako Indovia posvätnej krave. V momente ich zacítenia sú okamžite schopní neuveriteľne pružne meniť názory a správanie. Tieto poznatky dokonale využili tvorcovia vydarenej protektorátnej komédie o jednom kanadskom žartíku spáchanom na dobromyseľnom kolegovi - úradníkovi. Navyše pri sledovaní filmu sa dozviete, čo znamená slovo POŽURŽIL.(22.3.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace