poster

Nymfomanka, část II.

 • Dánsko

  Nymph()maniac: Volume II

 • slovenský

  Nymfomanka II.

 • anglický

  Nymph()maniac: Volume 2

Drama / Mysteriózní / Komedie / Erotický / Povídkový

Dánsko / Německo / Francie / Belgie / Velká Británie, 2013, 124 min (Director's cut: 180 min)

 • Isherwood
  ***

  (Část I.) ...což se ve druhé polovině lehce ustálí, kdy ubyde nucených přesahů, a režisér se vrátí ke svému oblíbenému tématu „žena jako ztělesněné zlo“, což filmu ubere na rozvláčnosti, ale pak přijde Bond, 3+5 a zlatý déšť a rozpačité dojmy se zlomí ještě víc, než v Melancholii; Director’s cut prosím smrsknout na dvě hodiny a bez toho asexuálního sexu, byť o ten tady vlastně ani (nečekaně, že ano?) nejde.(4.4.2014)

 • sochoking
  ****

  Nečakaný prechod zo Stacy Martin na Charlotte Gainsbourg bol devastujúci ako kopačka do gulí !(10.4.2014)

 • Vojtino
  *****

  Samostatně jsou obě části těžce hodnotitelné a nefungující, ale po zhlédnutí celé Nymfomanky najednou mám jasno. Nejlepší by bylo, kdyby se film vůbec nedělil, i když to kvůli délce samozřejmě není možné. Takhle je to jak hodnotit film dvakrát, za každou půlku jednou. Nakonec to ale zase takový problém není, protože první část je znatelně lepší. Plně jsem jí ale docenil až po zhlédnutí "dvojky", která by na mě samostatně asi vůbec tak nezapůsobila, kdyby nejela v již vyjetých kolejích. Takže se dá říct, že si obě části vzájemně vypomáhají. Z výsledného celku mám moc dobrý dojem. I když ten konec bych snad nikomu kromě Triera neodpustil!(11.1.2014)

Nastala chyba při přehrávání videa.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace