John Ryan nenávidí korupciu, nečestnosť a nespravodlivosť. Tieto veci neznáša, pretože platili v prostredí, z ktorého kedysi vyšiel. John bol v rannej mladosti gangstrom. Vtedy sa dal dohromady s Vincentom Volpem a oboch spojil zločin. V pätnástich vylúpili obchod. Vincenta pristihli, Johnovi sa podarilo újsť. Volpe si odsedel trest vo väzení, ale Ryana nikdy neudal. Dej pokračuje po 22 rokoch. Z Volpeho sa stal rešpektovaný zločinecký boss a túži po pomste. Chce dostať Ryana. Ten má práve problémy. Volpe o nich vie a môže mu z nich pomôcť. Lenže, nič nie je zadarmo... (oficiální text distributora)

Wacoslav1

Damian Lee ve své době zvládnul zkurvit nadějnou kariéru nejedný béčkový akční hvězdě a v tomto případě došlo i na Wincotta, Já fakt nevím co tohle jako mělo bejt, ale akční film to rozhodně není. Od začátku se jenom řeší furt nějaký sračky ve stylu, kdo koho prodal a kdo koho podrazil. Střílení nebo bitky tu nenajdete téměř žádný a když už jo, tak jsou hrozně amatérsky natočený.1* jenom za Jeffa. Jinak ztráta času.20% ()

SeBig odpad!

Wincott s máničkou si hraje na drsnaka a jezdí na hárleji. Pak tam sou náký lesklý svaly ve tmě a páry ze sauny. Působilo to jak dokument o kulturistech z osmdesátek. ()

Lacike odpad!

Infantilna zapletka, komicke dialogy, otrasne herecke vykony a co je najdolezitejsie, slabe bitky. Maju ubohu choreografiu a jediny kto pri nich evidentne inkasoval rany bol kameraman, pretoze sa s kamerou neustale motal jak ozraty. Takze aj ked som film stihol pozriet vdaka pretacaniu za takych 40 minut, tak to bola kurevska nuda. Pokial nemate radi Christinu Cox a netesite sa na to ako ukaze kozy, tak je vysledkom film s ktorym nema cenu stracat cas. 1/10 za kozy. ()