Hra na hraně

• slovenský

Vysoká hra

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2013, 91 min

Když se v jednom spektáklu sejdou dva ultimativní neherci, je to skutečný koncert. Něco, jako když pro sluchově postižené hrají hluchého Janáčka. Je fajn vědět, že budoucí Batman bude mít masku, která plně zastane jeho dokonalou mimiku, no a Džastýn, Džastýn ten měl raději zůstat u osahávání si pytlíku s mikrofónem v ruce za procítěného skřehotání "Bejbyájmisjůendlavjůforevr". I přes to ukrutně živočišné neherectví (Kdoví, proč jsem si vzpomněl na Gotta v Kurvahoši), se jedná o řemeslně dobře zvládnutou, tuctovou hovadinu, která, až na ty procítěné etudy ochotníků z Losích Andělic, nikterak neurazí.(3.1.2014)

Hra na hraně je bohužel další zbytečný film. Příběh se skládá ze scén "které už jsme někde viděli" a prvoplánových dialogů Ben a Fleka a Justína Timberlakea. Rozhodně se tedy nejedná o něco, co byste si neměli nechat ujít. Peníze za to nedejbože raději neutrácejte. Nicméně, pokud se na to někde dostanete zadarmo, nebo se to později rozhodnete vychutnat v teple rodinného krbu, zas tak zlé to není. Konkrétně pro ty, co mají v oblibě alespoň jednoho z dříve jmenovaných pánů. Těm by to jejich hodinu a půl trvající škorpení nemuselo vadit. Já osobně ocenil především kvality rusovlasé Gemmy Arterton. Na ty její trojky se koukalo celkem dobře.(28.9.2013)

CITÁT - Když něco riskujete jste gembler a když jste gembler, potřebujete mě......... Tenhle herní "filmový" svět mě moc neoslovil. Kamera průměrná, hudba příšerná a herecké obsazení je nevyrovnané. Po půl hodině se z toho mohla stát nadprůměrná detektivka, ale vše to končí u krokodýlů. CITÁT - Chceš je nakrmit??................(25.3.2014)

Nezávadné, politicky korektné, šablónovité a predvídateľné jak sviňa...Film, akých je milión, len tento klame telom, resp. prostredím, v ktorom sa odohráva. Nič nevystihuje tento film lepšie ako DOBRÝ PRIEMER na zabitie hodiny a pol...Teraz len vec optiky - je to málo alebo to stačí?(3.6.2014)

• CANNIBAL

Příběh mizerný, vtipy průhledný a laciný. Navíc málo pokeru. Přehnaně šustí bankovky.(27.9.2013)