poster

Hra na hraně

 • USA

  Runner Runner

 • slovenský

  Hra na hrane

 • slovenský

  Vysoká hra

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2013, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fiftis
  *****

  Ben Affleck si rolu Ivana Blocka znamenite vychutnal. Ale ani Justin Timberlake nesklamal. Mám rád podobné nápadité filmové zápletky, ktoré sú v podstate postavené na skutočných situáciách, a ktoré sú inšpirované príbehmi existujúcich postáv. A podobné veci sa bohužiaľ naozaj stávajú. Pekný film, prepracovaný tak, že udrží pozornosť diváka až do samotného konca. Toto ja môžem. Pohodová záležitosť s nekompromisným Benom Affleckom a zvodnou Gemmou Arterton, i keď toho veľa neukázala.(12.2.2015)

 • MartinezZ
  ***

  Ten film měl nakročeno ke čtyřce (tím myslím ****). Poměrně pěkně vypadal i zněl, dělo se v něm něco neobvyklého, ačkoliv ne nečekaného (a to nejen díky vševyžvaňujícím trailerům), odsýpalo to, a věřím, že Justin je lepší herec než zpěvák. Gemma tak nějak byla a Ben si sem zašel zahrát, protože ho asi prostě baví být "drezurován" a ne jen sám drezurovat. Navíc neměl moc složitou roli a peníze se na nějaký svůj projekt vždycky hodí a to i oscarovému režiséru nebo spoluscénáristovi, no ne? ~ Ten film by si fakt ty **** i zasloužil, nebýt toho, že to celé ve výsledku působí trochu jednodušem, např. jednoduchý vstup do hry z obou stran a takové zjednodušeně urychlené rozpředení a finále. Navíc jsem se moc nevcítil do světa "kde se gambling šíří jako lavina" (před snad tisíciletím jsem si naposledy vsadil asi Sportku) a nějaké Texasy, Pokery a rulety jsou mi zcela ukradené a mému chápání na hony vzdálené - narážky a výrazivo z karetních her tohoto typu jsem tak prostě nepobíral. ~ To podle mě ale nic nemění na tom, že tenhle film JE pro kina. Na DVD-only je ho škoda, není to nic, co by bylo nutné vidět v IMAXU (kdyby se to tam dávalo), ale prostě jednoduché podívání se na lehký nenáročný thriller je to prostě dobré. Nic víc, nic míň.(27.9.2013)

 • jojinecko
  ***

  Nezávadné, politicky korektné, šablónovité a predvídateľné jak sviňa...Film, akých je milión, len tento klame telom, resp. prostredím, v ktorom sa odohráva. Nič nevystihuje tento film lepšie ako DOBRÝ PRIEMER na zabitie hodiny a pol...Teraz len vec optiky - je to málo alebo to stačí?(3.6.2014)

 • wikked
  **

  Není mi jasné, jak tohle mohl napsat stejný člověk, který má na svědomí Rounders? V tomto filmu naprosto nic nefunguje - ploché nebo vyloženě zbytečné postavy, přímočarý a nezajímavý děj. Na to, že má film pouhých 90 minut je s podivem, že i tak působí zbytečně dlouze a zkratkovitě v situacích, kde by se naopak trochu detailnější přístup hodil.(28.9.2013)

 • Shakers
  ***

  Celkom dobré herecké obsadenie, ktoré sa bohužiaľ topí v nevýraznom príbehu, ktorý nie je zlý, ale nedokáže strhnúť a vytvoriť napätie ani keď je tam prekvapivo dobrý záporák Ben Affleck, či sexi pehavá Gemma Arterton alebo playboy Timberlake. 21: Oko berie je rozhodne o level vyššie. 70% - 3*(29.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace