Hra na hraně

• slovenský

Vysoká hra

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2013, 91 min

Nuda nuda, šeď šeď. Affleck se tváří hrozně cool, ale nějak mi to k němu nesedí. Artertonka tam je úplně zbytečná, kdyby tam vůbec nebyla na ději se asi nic nezmění, takže pouze módní doplněk. Děj se furt tak nějak vleče, nic se pořádně nestane, nic moc nepřekvapí (až snad odhalení identity "kapitána") - takže díky za 90 minutovou stopáž, víc by to fakt nesneslo. Pár fajn fórků, jinak prostě ve všem průměr - proto i mé hodnocení - průměr.(27.9.2013)

Nebylo to bohviečo, ale díky příjemnému hereckému osazenstvu, kvalitní hudbě a nepředvídatelnému ději, jde o jasný nadprůměr. Ben trošičku pokulhával za zdatným multinadaným Justinem, ale nevadí, chci si říkat, že je to tou divnou rolí, co mu přišili.;-) Ne vážně, jak na Nový rok - je to jedna z těch propletenějších, složitějších záležitostí, kde je potřeba i pilně sledovat a myslet, což se ne každému daří, a mě to tak vyhovuje. Inteligentní ksichty i scénář jsou jedním slovem RESPEKT. A jedna věta souhrně mluví za vše, co se děje mezi námi človíčkami: "...my uviděli, kolik máme na účtu a došlo nám, že máme tolik peněz, že je naší MORÁLNÍ POVINNOSTÍ, koupit si něco..."(1.1.2014)

Justin dobrej, Affleck si zápornou roli vyloženě užívá a má fakt vtipný hlášky. Gemma Arterton nemá co hrát, ale sluší jí to a celé je to zábava v atraktivním prostředí. Žádné velké umění, ale účelu to poslouží dokonale.(28.9.2013)

• cukorek

Dvaja hezouni na jeden meter štvorcový sa očividne nezmestia, alebo inak povedané dvaja kohúti na jednom dvore hrabať nemôžu, to je bohužiaľ jasným a najsilnejším odkazom tohto filmu. Takéto sfilmovanie o ich vzájomnej konkurencii a získanie dominantnosti bolo bezduché a uskostlivé v každom smere, počnúc samotnou pútavosťou príbehu až po nezáživnú akciu, ktorá otriasla celým filmom. Ani slušné herecké obsadenie a ani namočenie sa do stále viac populárnej problematiky hrania pokru cez internet nepomohlo pozdvihnúť ťažký kríž, ktorý si zobrali producenti na svoje plecia. Celé to možno prirovnať k mešcu s peniazmi, ktorý jednoducho vysypete a činnosť vysypania je nezáživná a triviálna ako je aj tento podpriemerný film.40%(2.2.2014)

• Madsbender

Nabubrelá ukecaná prefiltrovaná žánrovka so žiarivo farebným digitálom, ktorý opíja rožkom a odvádza pozornosť od chabej inteligencie béčka, ktoré klesá ku dnu rýchlejšie ako deravá jachta v cene 2 $ Million dolárov. Nefunkčné vo všetkých ohľadoch, o kávičkárskom herectve hlavných predstaviteľov nehovoriac. Ďalší zbytočný film. 20%(18.8.2014)

• - Pracovným označením snímky bol názov Players. (MikaelSVK)

• - Filmovanie snímky prebiehalo na autentických miestach univerzity Princeton v americkom štáte New Jersey a na Karibskom ostrove Portoriko. (MikaelSVK)

• - Keď hrá Richie Furst (Justin Timberlake) online poker, v niektorých záberoch je vidieť, že hrá cvičnú hru. (Chochi)