poster

Slavnostní zahájení XXX. Letních olympijských her 2012 Londýn (TV pořad)

 • Velká Británie

  London 2012 Olympic Opening Ceremony: Isles of Wonder

Hudební / Sportovní

Velká Británie, 2012, 181 min

 • Jillen
  ****

  Obdivuji tvůrce, kteří dokáží kočírovat takový bordel :o)...Boyle k nim jednoznačně patří a dokázal z ceremoniálu vymlátit maximum, bravo. A Bondgirl zabíjela :D...(12.8.2012)

 • Ainy
  *****

  Překvapil mě sympatický filmový úvod s Danielem Craigem a Královnou Alžbětou v hlavní roli :-), "odrovnal" mě Rowan Atkinson a jeho klavírní vystoupení s orchestrem :-))) a dojalo mě taneční vystoupení - suita - o smrti ... Moc pěkné(28.7.2012)

 • Frajer42
  ***

  Zahájení se mi moc líbilo. Pan Boyle to pojal jako film s obrovským nadhledem. Hrála krásná hudba, některé pasáže byly pastvou pro oči a některé hýbaly s mojí bránicí. Daniel Craig si přišel vyzvednout královnu. A naprosto nejkouzelnější byl výstup Rowana Atkinsona ve Vangelisově božské hudba, která zazněla ve filmu Chariots of fire. Bohužel si svoji vlajku neslo příliš mnoho zemí, a tak jsem to zkrátka nevydržel, proto dávám * dolů. Druhý den jsem v přijatelném čase prospanou část dokoukal, takže jsem o nic nepřišel. 3*(28.7.2012)

 • lillien

  Byť jsem vášnivým "tv sportovcem" a LOH sleduji náruživě, odmítám z principu hodnotit zahajovací estrády jakýchkoli OH, neboť mi vždy více či méně připomínají buď spartakiádu, nebo berlínskou gay seanci love parade. Spousta tanečků, mávání, promenády v úborech..ovšem k londýnskému zahájení si neodpustím jeden postřeh.Netuším, zda si té drobné epizodky všiml i někdo jiný, ale regulérně pětihvězdový záchvat smíchu jsem chytla ve chvíli, kdy na scénu vstoupila výprava německých sportovců. Jistě, jejich "lůžový" úbor byl taky úsměvný, ale při namátkových záběrech publika najednou detail na stojícího důchodce, který hrdě a zcela zřetelně v nezaměnitelném gestu opakovaně hajluje ke skupině výkvětu bývalé třetí říše..tak tomu říkám zásun:)) škoda, že Míra Bosák asi zrovna čuměl nějaké německé překážkářce mezi půlky, jeho komentář na toho dojčland íbr ales dědka, by mě vážně zajímal:)(16.8.2012)

 • PinokKio
  ****

  Mělo to švih (tedy pokud si odmyslím pochodující olympioniky), nechyběla špetka humoru (007 vs. královna, Rowan Atkinson) a celé to bylo výborně podbarvené hudbou nejen od Underworld.(31.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace