poster

Slavnostní zahájení XXX. Letních olympijských her 2012 Londýn (TV pořad)

 • Velká Británie

  London 2012 Olympic Opening Ceremony: Isles of Wonder

Hudební / Sportovní

Velká Británie, 2012, 181 min

 • tojowoeZNK
  **

  Přeumělkovaná šaškárna, bohatě by stačilo aby Bean udělal jednu srandičku, Bond ho zastřelil a královna odmávla start.(29.7.2012)

 • Allien.9
  **

  Nemožné se stalo skutečností aneb Danny Boyle totálně zvoral zahájení "LOH 2012". Roztříštěné, nevyužité, překvapivě minimalistické, nijaké. Díky bohu za účast Kennetha Branagha a Daniela Craiga, protože bez nich by byl celý slavnostní ceremoniál ještě o několik řádů níž. "To nej, co může dnes celé království nabídnou." Děláte si srandu?!? Tak tohle si Británie vážně nezasloužila.:-((27.7.2012)

 • Coleator
  *****

  Snad první zahajovací ceremoniál, který jsem sledoval... Jindy jsem většinou u toho dělal něco jinýho a koukal se jenom na výpravy... Skvělá show :)(8.1.2013)

 • prkalil
  *****

  Moc pěkné, zvláště pro pohádkomily a hudbo(bigbíto)moly. Jeden z nejlepších momentů pro mě byla holubičí cyklojízda na Come together (http://www.youtube.com/watch?v=F8PPGKPIDFU&feature=related). A došly nám kapesníky...(29.7.2012)

 • bassator
  ***

  Na toto prostě já nejsem, neříkají mi nic slavnostní zahájení i když tento se jistě více než povedl. Bez přehnaných nicneříkajících vizuálních nesmyslností. Zde každá věc dávala smysl, mělo to řád a i spád... - 27. 7. 2012 - 4/5 pořadu - 60%(28.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace