Slavnostní zahájení XXX. Letních olympijských her 2012 Londýn (TV pořad)

London 2012 Olympic Opening Ceremony: Isles of Wonder

Hudební / Sportovní

Velká Británie, 2012, 181 min

Pokud odečtu povinné příchody olympioniků, které celý program nechutně natáhly, tak to byla jedinečná show, která jen potvrzuje, jak je britský národ hrdý na to, že může hostit vrchol sportovních her. D. Craig a R. Atkinson byli nádherným překvapením, které si málokdo u takhle významného svátku sportu dovolí. A K. Branagh ? Charisma tohoto herce bylo poznat na míle daleko. Klobouk dolů před všemi, kteří se na tomto projektu podíleli.(28.7.2012)

• packa

Nevidím rozdíl mezi zahajovacím ceremoniálem Olympijských her, československou spartakiádou nebo třeba Světovým festivalem mládeže a studentstva v Pchjongjangu. Stejná šaškárna - účinkující, s křečovitým úsměvem ve tváři, několik hodin křepčí podle předem daného scénáře a z tribuny to vše důstojně sledují papaláši... Vydržel jsem to sledovat nějakých patnáct minut. Stačilo!(28.7.2012)

..... na Davida Beckhama v člne s ohňom po Temži asi nezabudnem - cool :D ....a potešilo aj angažovanie Sira Berners-Leeho.... inak samozrejme taký popkultúrny psychedelický maglajz šitý na mieru najmä ľuďom pod 40 rokov - ale pozeral som, a celé, a rád :)(28.7.2012)

• kingik

Ubohý, nesledovatelný s.h.i.t. Dvojka má jednou za sto let co zase vysílat. Celoročně se tam jinak blije. Navíc nesnáším Letní olympijské hry. Danny Boyle k čemu jsi propůjčil svůj multitalent? K břečce s přeplacenýma sportovcema a vrcholné nudě. Uááááááááá...To jsem zívnul a ne jednou.Totál nebavilo. Ryze skvoucí odpad. 0%(29.7.2012)

• Allien.9

Nemožné se stalo skutečností aneb Danny Boyle totálně zvoral zahájení "LOH 2012". Roztříštěné, nevyužité, překvapivě minimalistické, nijaké. Díky bohu za účast Kennetha Branagha a Daniela Craiga, protože bez nich by byl celý slavnostní ceremoniál ještě o několik řádů níž. "To nej, co může dnes celé království nabídnou." Děláte si srandu?!? Tak tohle si Británie vážně nezasloužila.:-((27.7.2012)