poster

Slavnostní zahájení XXX. Letních olympijských her 2012 Londýn (TV pořad)

 • Velká Británie

  London 2012 Olympic Opening Ceremony: Isles of Wonder

Hudební / Sportovní

Velká Británie, 2012, 181 min

 • Marek1991
  ****

  Jeden z najkrajších otváracích ceremoniálov, z najfarebnejších, ozaj im to vtedy vyšlo, posledné roky to proste stojí za to ako oslava športu a v krajinách ako je Británia sa často aj dbá na cez rôznych aktivistov na to, aby sa minimalizovali nejaké problémy. To, že svet má problémy aj inde je smutné a nedá sa to veľmi prehliadať, ale zas pokiaľ to nebolo stratové tak sa dajú niektoré veci odpustiť a hlavne to spája svet, národy, ľudí, čo je dôležité.(16.6.2014)

 • Psema
  *****

  Boyleova nejpřínosnější věc od Trainspottingu, ze které místy zůstávala spodní čelist hluboko pod zemí.(28.7.2012)

 • SaNcHeZ_cz
  **

  Oh Danny... Nejen že je zde výrazná absence zásadnějších ikon pro britské ostrovy (nepočítám aktuální hvězdičky po kterých nikdo za několik let ani neštěkne), těch pár co se dostaví nenaplňuje ani zdaleka očekávání. A to přitom kupříkladu jeden seriál přímo vybízel o účast. No škoda. Gumový Craig coby prcmrndávač bond, pár nevýrazných štěků a těžké zklamání od mého oblíbence Boylea.(22.5.2013)

 • Petroff
  ****

  Hudební výběr super, docela jsem se bavil tím, že jsem znal hodně skladeb, a moderátoři jen tak útrpně mlčeli, protože neměli páru co to tak může hrát. Takže za Davida Holmese velkej dík, stejně jako za Prodigy, Blur a spousty dalších... Velkej mínus za absenci byť jen pár tónů od Depeche Mode. Jinak super, technická revoluce bomba a popkulturní pasáž taky pecka!! Atkinson svoje hraní hodně odfláknul a i konceptuálně mi tam vůbec nesedl a relativně tak pohled na zahájení pokazil (naštěstí jsem ho - Beana viděl až ze záznamu, protože zrovna když byla ta jeho scéna, přecházel jsem z baru domů....)(31.7.2012)

 • Jillen
  ****

  Obdivuji tvůrce, kteří dokáží kočírovat takový bordel :o)...Boyle k nim jednoznačně patří a dokázal z ceremoniálu vymlátit maximum, bravo. A Bondgirl zabíjela :D...(12.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace