,,V SOBOTU TI USPOŘÁDÁME TU NEJLEPŠÍ ROZLUČKU V HISTORII LIDSTVA, A PAK V NEDĚLI.…“ /// Znuděný, nemocný, nepotřební, nešťastní, protivní… takže důchodci, co maj před sebou celej zbytek života, to rozjížděj (nebo aspoň chtěj) jako za mlada. Slintaj nad mladým masem (třeba na Bikini show), máchaj viagrou a šprckou … možná je pro někoho zrovna tohle ten druh inteligentního humoru, ale já vobčas přemejšlím, vo co tady jako doopravdy de. Vo zábavu? V mnoha případech je humor profláklej stejně jako v Babovřeskách (ne vole, vodkaz dávat nebudu, by mě to roztavilo klávesnici…), jen tady to víc bliká (aspoň doufám, poslední Babouše jsem neviděl a nerad bych kecal…). Prostě Vegas. Každej chodí pařit do Vegas! A tady se z toho nakonec vyklube reklama na manželství (lásku?) a strach ze stáří. Flákám 3*, páč to neuráží, i když su radši, když se páprdové nevoháněj sentimentem, ale vzpomínaj na mládí v akci. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Mám fotra na umření a přemejšlím, kde by ho mohli vzkřísit. 2.) Plánuju akce pro kluky z Eldéenky. (dobře, dobře, pro holky taky…) 3.) Thx za titule ,,iUff“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * (**ať nežeru!) AKCE ne NAPĚTÍ ne(26.2.2014)

Klasický Turteltaub. Last Vegas táhnout hlavně čtyři skvělí herci, kteří si tu vzájemnou interakci očividně užívají. Nebýt nich, o zapamatováníhodný zážitek by se jistě nejednalo - ať už kvůli stokrát omleté základní struktuře vyprávění, či povrchnosti onoho tradičního poselství, že si musíme vážit přátelství. Pro mě to však byl, a nestydím se říct, že zejména kvůli hlavní představitelům, velmi příjemný, nenáročný zážitek, který mě sice rozesmál jen párkrát, ale díky němuž jsem dokázal na hodinu a půl zapomenout na trable a útrapy každodenního života.(24.9.2014)

• Psema

Další vykalkulovaná nuda, která je režírovaná s podobnou energií, s jakou se vytvářela zápletka. Turteltaub je chcípák.(12.12.2013)

Miluju tyhle typy filmů, kde si americká filmařská elita natočí film, u kterého je tak strašně krásně patrný, že si ho natočili jenom proto, aby někde utratili nějakej ten přebytečnej doláč, co jim zbyl na konci roku z rozpočtů jiných filmů. Ve filmu se totiž vůbec nic neděje. Herecké legendy si tu zahrajou ve Vegas voko bere, u toho si dají dvanácti letou Tullamorku a pak naskočí závěrečné titulky, všichni se rozejdou a odejdou domů k rodinám.(28.11.2016)

Až budu v důchodu, tak chci taky odjet do Las Vegas a zapařit tam na skvělých akcích a zahrát si poker přesně ve stylu hereckých es. Z herců mě nejvíc bavil Kevin Kline, ten starej pardál si to teda dával:)).Jen škoda nevyváženého scénáře, neboť to směřovalo ke 4 hvězdám (hlavně za old-school pařby), ale závěrečná půlhodinka mě nepřesvědčila. Lepší 3 stars...(19.1.2014)

• - Michael Douglas odpověděl v The Graham Norton Show (od r. 2007) na otázku, jestli se čtveřice hlavních postav přátelila před natáčením, slovy: "Morgana znám dlouho a Bobbyho jsem potkával, Kevina taky trochu, ale je ironií, že nikdo z nás předtím netočil s nikým z této čtveřice." (pawoucek)

• - Když se Billy (Michael Douglas), Archie (Morgan Freeman) a Sam (Kevin Kline) seznamují s místní zpěvačkou (Mary Steenburgen), objednají si všichni drink. Později se k nim připojí i Paddy (Robert De Niro), který si žádný drink neobjednal, ale když přijde servírka s jejich objednávkou, přinese drink i Paddymu. (tb_23)

• - Ve filmu si střihl menší roli uvaděče párty zpěvák populární skupiny LMFAO Redfoo. (Punisher)