Mně se líbilo. Dát partu takových veličin filmu dohromady muselo producentům pořádně zabrat.!! Uvolněné, vysmáté, mám všechny moc rád, takže hodnotím hlavně sympatie a ty převyšovaly dílo samotné.. :-)(2.5.2014)

Nalákalo mě hvězdné obsazení, především můj oblíbenec Douglas, a dobře jsem se bavila. Kupodivu právě sekvence u bazénu a vůbec všechny scény s vyšpulenými zadky a umělýma kozama (už je toho příliš) "dětí", celkovou atmosféru rušily. Dokonce i persony jako Gordy a 50 Cent si raději udělaly sami ze sebe prdel, než by konkurovaly takové přesile. Vůbec nešlo o last rozjezd se vším všudy bez ohledu na následky, ale o zocelení starého kamarádství a odpuštění minulých křivd. Že přijde jako bonus i láska, to už je jen třešnička na dortu. A proč ne?! Jen mě mrzí, že pánské defilé v oblecích trvalo pouhých pár sekund, šaty opravdu dělají člověka, bohužel i bohudík. ;-)(6.4.2014)

Až budu v důchodu, tak chci taky odjet do Las Vegas a zapařit tam na skvělých akcích a zahrát si poker přesně ve stylu hereckých es. Z herců mě nejvíc bavil Kevin Kline, ten starej pardál si to teda dával:)).Jen škoda nevyváženého scénáře, neboť to směřovalo ke 4 hvězdám (hlavně za old-school pařby), ale závěrečná půlhodinka mě nepřesvědčila. Lepší 3 stars...(19.1.2014)

Turteltaub má v dnešnej dobe tú výhodu, že jeho filmy nemôžu sklamať - len prekvapiť, pretože divák je automaticky pripravený na priemerný snímok niekde na hranici priemeru. Ani v tomto prípade to nieje inak. Pán režisér mal ale to šťastie, že v jeho filme sa (doteraz neviem akým zázrakom) zjavila herecká (s)e(ni)lita, ktorá pozdvihla túto šialenú dôchodcovskú jazdu na príjemný oddychový filmík, na ktorý sa jednoducho nedá hnevať a pozerať s rozčúleným ksichtom. Stačí sa povzniesť nad vypočítateľnosť scenára, mávnuť rukou nad niektorými klišé a určite sa zabavíte. Stopercentne vám prirastie k srdcu štvorica bláznivých starčekov. Ich doťahovačky a uštipačné dialógy možno nerozozvučia vaše bránice ako množstvo iných komédií, ale určite budete mať po skončení filmu úsmev na perách a chuť užiť si niekedy poslednú párty vášho života tak, ako to predviedli práve oni. Navyše nenároční kinodiváci vždy pri komédiách vytvoria prostredie, v ktorom sa smejete spolu s nimi, a to vždy pridá do celkového feelingu pol hviezdičky. 75%.(9.1.2014)

Herci jsou vlastně to jediné co tuhle vykalkulovanou záležitost drží nad vodou. Občas zableskne nějaké to morální ponaučení a jinak do nás film místo zábavy mlátí RODINA, RODINA, RODINA. Zkrátka v Americe se hraje přesně podle pravidel. Není to tak že by se mě film nelíbil nebo mě snad nudil. Jde jen spíše o to že se režisér držet hodně zpátky. 50%(1.2.2014)

• - Ačkoliv vousatý Sam (Kevin Kline) vypadá mezi kamarády nejstarší, je jeho představitel Kevin Kline z herců nejmladší. (jenik71)

• - Věk čtyř hlavních postav je dohromady úctyhodných 281 let. (Stanley619)

• - „Páčilo sa mi, akým spôsobom scenár rozoberá priateľstvo," vyjadril sa Kevin Kline (Sam) a ďalej dodal: „Nielen jeho klady a výhody, ale aj jeho podmienky a cenu. Všetci priatelia sa bezvýhradne podporujú, ale súčasne upozorňujú na svoje omyly. To si často vyžaduje skutočnú odvahu." (kacer4)