Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kamca_
  ***

  Super komedie opět ze života. Tak první půl hodinu jsem se bavila opravdu výborně. Ve filmu padaly výborný hlášky, u kterých jsem se mohla umlátit smíchy. Potom film malinko ztratil na počátečním kouzlu. Ale i tak ho hodnotím lepším průměrem. A určitě jsem ho neviděla naposledy. 65%.(8.2.2016)

 • Psema
  **

  Další vykalkulovaná nuda, která je režírovaná s podobnou energií, s jakou se vytvářela zápletka. Turteltaub je chcípák.(12.12.2013)

 • Ramirez85
  ****

  Klišé se kupí na klišé, až z toho máme klišé mrakodrap a i ten je klišé, jenže... Tihle frajeři jsou opravdu Frajeři s velkým eF, kteří z filmu s nálepkou nic proti ničemu dělají jednu velkou pohodovou podívanou, což člověk někdy potřebuje víc než se nějak duševně obhospodařovat. Navíc obsaďte si do filmu Morgana Freemana a máte (většinou) jistotu toho, že to bude vuážně fajné. Tady mu navíc zdárně sekundují De Niro a hlavně Kevin Kline. Ale to Las Vegas je díra z děr nejděrovatějších :-)(6.6.2014)

 • Dzeyna
  ****

  Chlapi, chlast, ženský, sex, láska a přátelství. Myslím, že je to ztvárněno opravdu dobře a herecké výkony jsou excelentní na takový pokročilý věk. Nejvíc mě samozřejmě potěšil Morgan Freeman, jelikož je to můj oblíbenec a pořádně to rozjel. Rozhodně komedie, která potěší a ničím neurazí.(20.1.2014)

 • Tomco
  ***

  Niet ústrednej štvorice dám bez problémov: odpad!.. Zbytočný film, ale vidieť svojich obľúbených bárdov pri sebe potešilo.(20.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace