Až budu v důchodu, tak chci taky odjet do Las Vegas a zapařit tam na skvělých akcích a zahrát si poker přesně ve stylu hereckých es. Z herců mě nejvíc bavil Kevin Kline, ten starej pardál si to teda dával:)).Jen škoda nevyváženého scénáře, neboť to směřovalo ke 4 hvězdám (hlavně za old-school pařby), ale závěrečná půlhodinka mě nepřesvědčila. Lepší 3 stars...(19.1.2014)

Turteltaub má v dnešnej dobe tú výhodu, že jeho filmy nemôžu sklamať - len prekvapiť, pretože divák je automaticky pripravený na priemerný snímok niekde na hranici priemeru. Ani v tomto prípade to nieje inak. Pán režisér mal ale to šťastie, že v jeho filme sa (doteraz neviem akým zázrakom) zjavila herecká (s)e(ni)lita, ktorá pozdvihla túto šialenú dôchodcovskú jazdu na príjemný oddychový filmík, na ktorý sa jednoducho nedá hnevať a pozerať s rozčúleným ksichtom. Stačí sa povzniesť nad vypočítateľnosť scenára, mávnuť rukou nad niektorými klišé a určite sa zabavíte. Stopercentne vám prirastie k srdcu štvorica bláznivých starčekov. Ich doťahovačky a uštipačné dialógy možno nerozozvučia vaše bránice ako množstvo iných komédií, ale určite budete mať po skončení filmu úsmev na perách a chuť užiť si niekedy poslednú párty vášho života tak, ako to predviedli práve oni. Navyše nenároční kinodiváci vždy pri komédiách vytvoria prostredie, v ktorom sa smejete spolu s nimi, a to vždy pridá do celkového feelingu pol hviezdičky. 75%.(9.1.2014)

Já jsem moc rád, že si do Vegas vyrazili zrovna tihle čtyři kluci, i když to tak trochu zavání posledním přáním. Co do výhledu do budoucnosti mě už dlouho nic tak neuklidnilo, ovšem bývalo to chtělo přibalit taky pár frajerů do štábu, protože samo Vegas holt všechnu parádu neudělá.(29.12.2015)

Miluju tyhle typy filmů, kde si americká filmařská elita natočí film, u kterého je tak strašně krásně patrný, že si ho natočili jenom proto, aby někde utratili nějakej ten přebytečnej doláč, co jim zbyl na konci roku z rozpočtů jiných filmů. Ve filmu se totiž vůbec nic neděje. Herecké legendy si tu zahrajou ve Vegas voko bere, u toho si dají dvanácti letou Tullamorku a pak naskočí závěrečné titulky, všichni se rozejdou a odejdou domů k rodinám.(28.11.2016)

Když se v jednom filmu sejdou čtyři oscarová esa, tak to nemusí bezpodmínečně znamenat, že půjde o úspěch, protože vždy může i perfektně obsazený film ztroskotat na suchém a nezajímavém scénáři, což je přesně případ Frajerů ve Vegas, kteří mě i navzdory přítomnosti oněch renomovaných herců nedokázali zaujmout a pobavit natolik, abych jim dal nějaké slušné hodnocení. A když má jít žánrově o komedii, u které se člověk ani dostatečně nezasměje, tak už je vážně asi něco špatně, což je u filmu s takovým hereckým potenciálem škoda. Zkrátka snímek, který vsadil na jistotu, přičemž to nakonec prohrál skoro na celé čáře.(12.2.2014)

• - Michael Douglas odpověděl v The Graham Norton Show (od r. 2007) na otázku, jestli se čtveřice hlavních postav přátelila před natáčením, slovy: "Morgana znám dlouho a Bobbyho jsem potkával, Kevina taky trochu, ale je ironií, že nikdo z nás předtím netočil s nikým z této čtveřice." (pawoucek)

• - Robert De Niro (Paddy), Michael Douglas (Billy), Morgan Freeman (Archie) a Kevin Kline (Sam) mali v čase natáčania i uvedenia snímky dohromady na konte šesť Oscarov, deväť nominácií na túto najprestížnejšiu cenu a ich filmy zarobili súhrne šesť miliárd amerických dolárov. (leila22)

• - Původně byl film ohodnocen ratingem R pro sexuální obsah. Později byl zmírněn na PG-13. (Cheeker)