Je zábavné sledovať starých pánov, ako si to užívajú a v niektorých prípadoch spolu s nimi aj diváci. Film nemá žiadne ambície, len pobaviť a to sa mu darí. Škoda, že neponúka lepší a nápaditejší scenár.(20.1.2014)

Říkal jsem si, čím můžou staříci překvapit, a světe div se, můžou! Není to bomba, ale nadprůměrná pohodová komedie jo. Zasmějete se, uslyšíte rady do života, někdo dostane za vyučenou. Jo, snůška klišé, ale s touhle čtyřkou je celkem sranda. # [monitor, 5.1, EN sub] # příběh *** | hudba *** | humor ** | akce * | napětí – | pustil bycxh si znovu ***(24.5.2014)

Nalákalo mě hvězdné obsazení, především můj oblíbenec Douglas, a dobře jsem se bavila. Kupodivu právě sekvence u bazénu a vůbec všechny scény s vyšpulenými zadky a umělýma kozama (už je toho příliš) "dětí", celkovou atmosféru rušily. Dokonce i persony jako Gordy a 50 Cent si raději udělaly sami ze sebe prdel, než by konkurovaly takové přesile. Vůbec nešlo o last rozjezd se vším všudy bez ohledu na následky, ale o zocelení starého kamarádství a odpuštění minulých křivd. Že přijde jako bonus i láska, to už je jen třešnička na dortu. A proč ne?! Jen mě mrzí, že pánské defilé v oblecích trvalo pouhých pár sekund, šaty opravdu dělají člověka, bohužel i bohudík. ;-)(6.4.2014)

Takový bratránek přes koleno Pařby ve Vegas, aneb když se celebrity filmového plátna Douglas, Freeman, De Niro a Kline sešli a natočili seniorskou pařbu ve Vegas plnou vtipných hlášek. Musím uznat, že jsem se docela bavil, ale i přes ten ohraný koncept "šťastného shledání po letech, následné prožívání dobrodružství se starou dobrou partou a na závěr pokus o emotivní tečku", nemohu jít s hodnocením výše. Přesto říkám, že mě Frajeři ve Vegas příjemně překvapili.(22.1.2014)

Niet ústrednej štvorice dám bez problémov: odpad!.. Zbytočný film, ale vidieť svojich obľúbených bárdov pri sebe potešilo.(20.1.2014)