Nastala chyba při přehrávání videa.
 • liskam
  ****

  Jednoduchá a příjemná komedie, která nic nekomplikuje a na nic si nehraje. Za mě 73%(10.5.2014)

 • gogo76
  ***

  Zišla sa tu slušná partia, DeNiro a Freeman boli pre mňa najväčším lákadlom. Popravde moje očakávania neboli veľké a zhruba som dostal, to čo som očakával. Príjemne strávený čas s top hercami, ale o nejakom chytrom a super zábavnom filme nemôže byť ani reč. Keby som vedel, tak si k filmu nalejem zopár poldecákov . Ten film si to pýtal a možno by som v lepšej nálade hviezdu pridal. 60%.(9.5.2015)

 • POMO
  ***

  Byť režisérom, radšej netočím nič, než tieto neškodné, pozitívne hodnoty prvoplánovo obhajujúce ultra-jogurty, ktoré keby nemali drahé hviezdy, skončili by s nálepkou "TV film". Štvorica velikánov je samozrejme úplne najviac sympatická, ale tá predloha...(16.1.2014)

 • Kamca_
  ***

  Super komedie opět ze života. Tak první půl hodinu jsem se bavila opravdu výborně. Ve filmu padaly výborný hlášky, u kterých jsem se mohla umlátit smíchy. Potom film malinko ztratil na počátečním kouzlu. Ale i tak ho hodnotím lepším průměrem. A určitě jsem ho neviděla naposledy. 65%.(8.2.2016)

 • bouncer
  ****

  Čekal jsem průměrnou komedii, ale nakonec jsem se (téměř) královsky bavil. Není to objevné dílo, nemá žádnou hloubku, ale o to se ani nesnaží. A když se vám komedie trefí do aktuálního rozpoložení, tak není co řešit. Za čtyři...(23.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace