Onen feeling těžící z přítomnosti hvězdných veteránů zas tak silný nebyl. V tomto aspektu je na tom mnohem lépe např. Stand Up Guys či Expendables. Těšil jsem se na komedii, v níž senilní dědkové zapomenou na artrózu, seberou své poslední síly a rozjedou to ve velkém stylu. Bohužel párty, kterou rozjeli byla stejně velkolepá jako sraz dvou babiček, které přišly do kavárny na větrníčky. Neustálé žvanění o životních láskách a jejích hodnotách je otravné a během těchto chvil jsem přemýšlel, zda se vůbec jedná o komedii. Vypadá to, že se někomu ze štábu do tohoto žánru nechtělo. Slabý průměr.(2.3.2014)

• Chrustyn

Parta legendárních herců, kteří mají svá nejlepší léta už čtvrtstoletí za sebou, se vydává do Las Vegas, na rozlučku jednoho z nich. Je radost tuto partu vidět v jednom filmu, ale to je to jediné, co film ve výsledku nabídne. Jinak, neskutečná a ničím zajímavá nuda.(18.2.2014)

• RedAK

Zpravidla sleduji veškerou kinematografickou svoloč na svém laptopu, protože ten je ode mě zvyklý už na ledasco; od tvrdého zoofilního porna, kde si to bez skrupulí rozdává lenochod s kaprem, přes asijské dokumenty o ekonomické situaci v Arménii, až po všech čtyřicet dílů internetového pořadu Druhy banánů a jejich tvary. Avšak já, lišácký píčus, jsem překvapivě učinil výjimku a tento velkofilm si stáhl a hodil do své super třidé telky. Původně jsem si myslel, že neživé věci jsou... mno, ehm, neživé. Ale když jsem svýmu Samsungu naládoval do útrob toto veledílo, začal na mě skrze své spoje mluvit. Nejdřív jsem mu moc nerozuměl, protože upřímně, televizština není moje parketa, ale po několika scénách jsem ho začal chápat. On se, chudák maličká, snažil spáchat sebevraždu. Prvně vyhrožoval, že si podřízne spoje od satelitu, ale to jsem mu záhy vymluvil, protože jsem mu film dodal na flashce a nemělo by to smysl. Pak se snažil překlopit květináč nad ním a rozbít si jím svoji super OLED obrazovku. Kokot. Hypnotizoval fikus na poličce, ale ten nereagoval, protože byl zaneprázdněn zjištěním, že vlastně není fikus, ale marihuana. Když na jeho prosby nereagoval ani porcelánový slon na komodě, do jehož chobotu jsem mu ukryl dva gramy kokainu, Samsung zavelel a vyhodil mi elektřinu v celém bytě. Vlastně to ani nebyla třidé televize. Spíš televize. Ne.. spíš rádio. Vlastně to ani nebyl byt. Spíš kámošová koupelna. Ne... spíš záchod. Vlastně to ani nebyl kokain, spíš namíchaný perník... Ne, spíš cukr.(11.4.2014)

• Hunt

Kurňa, tak parádní obsazení a tak mizerný scénář. Prihlouple scenky, které jen vyplňují čas, herci nemají co hrat a je to smutná podívaná. Škoda, tohle mohlo byt super, ale to by se někdo scénáři musel věnovat a ne to takhle odflaknout. Je zde pár příjemných scének, které jsou fajn - je jich ale málo :-((2.1.2015)

Herci jsou vlastně to jediné co tuhle vykalkulovanou záležitost drží nad vodou. Občas zableskne nějaké to morální ponaučení a jinak do nás film místo zábavy mlátí RODINA, RODINA, RODINA. Zkrátka v Americe se hraje přesně podle pravidel. Není to tak že by se mě film nelíbil nebo mě snad nudil. Jde jen spíše o to že se režisér držet hodně zpátky. 50%(1.2.2014)