Příjemná komedie s parádní hereckou zestárlou sestavou. Divák se párkrát zasměje, i když příběh a celkově celý film ničím nepřekvapí a nevyniká. Předvídatelnost od začátku a v i v průběhu, ale na odreagování skvělá záležitost .. 7/10 = 71%(2.3.2014)

Trailer mě zas tolik nezaujal, a kromě dvou scén mi přišel dost o ničem, přesto jsem se donutila na film jít, hlavně teda kvůli hereckému obsazení a musím říct, že jsem byla velmi příjemně překvapena. Smála jsem se snad od úvodní scény v bazénu a vydrželo mi to skoro až do konce. Nebylo to něják násilně sentimentální, ale dost slušná oddychovka. 4*(3.1.2014)

Frajeři ve Vegas jsou celkem svěží komedií o 4 kamarádech, kteří se rozhodnou vyrazit do Vegas na rozlučku se svobodou. Určitá paralela s Pařbou ve Vegas zde je, ale v této komedii jde hodně o vztahy a o věk samotých hrdinů. O hvězdném obsazení se asi není třeba rozepisovat, ale nutno říci, že všichni pánové a dáma zahráli své role výborně a já se po celou dobu bavil(13.8.2014)

Herci jsou vlastně to jediné co tuhle vykalkulovanou záležitost drží nad vodou. Občas zableskne nějaké to morální ponaučení a jinak do nás film místo zábavy mlátí RODINA, RODINA, RODINA. Zkrátka v Americe se hraje přesně podle pravidel. Není to tak že by se mě film nelíbil nebo mě snad nudil. Jde jen spíše o to že se režisér držet hodně zpátky. 50%(1.2.2014)

Frajerov vo Vegas som si ako ich rovesník pozrel na dcérino odporúčanie. Inak by ma to nenapadlo, lebo podobných filmov o poslednom vzopätí seniorov som videl viacero. A prakticky všetky boli poslabšie, lebo rovesníkom prinášali neurčitú ilúziu a ich "obetiam" nanajvýš pobavený úsmev. Dielo neúspešného režiséra som viac počúval, ako pozeral, aby som minimalizoval následky jeho sledovania. Tri hviezdičky sú hviezdičkami "utešiteľkami", lebo objektívne by som mal film ohodnotiť dvoma. Ale niekedy mám chuť pôsobiť ako starý dobrák. A prvý deň nového roka je dobrým dátumom na takúto odchýlku.(1.1.2016)