Příjemná komedie s parádní hereckou zestárlou sestavou. Divák se párkrát zasměje, i když příběh a celkově celý film ničím nepřekvapí a nevyniká. Předvídatelnost od začátku a v i v průběhu, ale na odreagování skvělá záležitost .. 7/10 = 71%(2.3.2014)

Zišla sa tu slušná partia, DeNiro a Freeman boli pre mňa najväčším lákadlom. Popravde moje očakávania neboli veľké a zhruba som dostal, to čo som očakával. Príjemne strávený čas s top hercami, ale o nejakom chytrom a super zábavnom filme nemôže byť ani reč. Keby som vedel, tak si k filmu nalejem zopár poldecákov . Ten film si to pýtal a možno by som v lepšej nálade hviezdu pridal. 60%.(9.5.2015)

Frajerov vo Vegas som si ako ich rovesník pozrel na dcérino odporúčanie. Inak by ma to nenapadlo, lebo podobných filmov o poslednom vzopätí seniorov som videl viacero. A prakticky všetky boli poslabšie, lebo rovesníkom prinášali neurčitú ilúziu a ich "obetiam" nanajvýš pobavený úsmev. Dielo neúspešného režiséra som viac počúval, ako pozeral, aby som minimalizoval následky jeho sledovania. Tri hviezdičky sú hviezdičkami "utešiteľkami", lebo objektívne by som mal film ohodnotiť dvoma. Ale niekedy mám chuť pôsobiť ako starý dobrák. A prvý deň nového roka je dobrým dátumom na takúto odchýlku.(1.1.2016)

Dalo s s toho vytrieskať aj viac, ale rehotal som aj tak. Pod povrchom je tento film v podstate až úsmevná romantická blbosť, ale velmi sympaticky obsadená. Ten kto čakal ďalšiu partu vlkov ako v Hangover bude sklamaný, pretože starý páni berú túto zábavu trošku serióznejšie. Douglas, Freeman, De Niro a Kline stavajú na tom, že prehmatávať sa po disko kluboch v Las Vegas medzi veľkými kozami je zážitok sám o sebe. Za seba môžem povedať, že sú to frajeri, ktorý efekte vysrali aj s 50centom. Slušná zábava. 85% - 4*(22.4.2014)

• Psema

Další vykalkulovaná nuda, která je režírovaná s podobnou energií, s jakou se vytvářela zápletka. Turteltaub je chcípák.(12.12.2013)