Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TheRaven
  **

  Všechno, co bylo na jedničce tak dobré a udělalo z ní blockbuster roku, se v Age of Ultron někam ztratilo. Postavy působí jako hadroví panáci, které tvůrci nechali dvě hodiny pohupovat ve větru před zeleným plátnem, dialogy už jsou tak nějak vedlejší, přehledná akce taky zrovna není tím, co by divák mohl vyzdvihnout. Dojmu ani nepřidá, že z kapitána a Thora jsou takový dvě usmívající se polobuzny. Spousty logických lapsů asi netřeba rozebírat (ale připouštím, že vysvětlení jsem v té změti mohl přehlédnout). Na druhou stranu potěší, že některé scény jsou tak dokonalé, až vhánějí slzy do očí (ultimátní souboj: Captain America vs. poleno). Age of Ultron nakonec působ spíše jako špatná parodie plná nepovedených fórů. Ale něco přece jen potěšilo – Vision. Teda potěšil možný potenciál postavy, který se snad bude dále rozvíjet.(6.5.2015)

 • Flipnic
  ****

  Trochu rozpaky u tohoto ... Těšil sem se mega a rozhodně chtěl jít do kina. Při pobytu v Praze jsem na Andělu narazil na krásnou prodavačku vstupenek a ta mi místo hromady sračkoidních materiálů, slev apod., vnutila i vstupenku na "Ultrona", kterej zrovna začínal ... Já jí bohužel nevnutil nic, ale to je život a co se dá dělat ... :)) Myslel sem, že příjde ještě větší řacha, než první Avengeři a co po nich u mě kupodivu vede, tak DVOJKA Captain America (zatímco jednička je pro mne sračka!). No bylo to ok, ale zasmál sem se 2x, Downey si dal pohov, všichni hráli tak, aby odehráli a shrábli (ne)zasloužený maňáče. Jednoznačně se frčelo na úspěchu předešlýho dílu a dalších verzích o jednotlivých marveláckých postavách. No a když se akce a děj přesunuly na Východ a já nevěřícně sledoval zelenou škodovku 120LS, jak se řítí a popojíždí v nějaké Východní začmoudlé zemi, jejíž etnikum je mi u prdele, do propasti ... tak ve mě sakra hrklo. Tady někdo kuresky šetřil na všem a chtěl jen a jen vydělat na ovcích a já nebyl ani tak nasranej na tvůce, že to dost podělali a nesnažili se, ale že ZE MĚ KURVA UDĚLALI TAKY TU BLBOU STÁDOVOU OVCI jako z Vás tady!! Z Tebe!! Tebe, Tebe ty vole, z Toma Hardyho!! Blizzarda! Cervenaka, Verbala !! FUUCK !!! Já nejsem ovce !! To každej ví ... ale po skončení jsem měl pocit, že jí ze mě Joss Whedon na chvíli udělal, vyjebal se mnou a já se stal jedním z vás ... a musím říct, je mi vás líto a vašich tupých životů ještě víc ... Tak třeba příště to zas výjde, ale akce gut a všechno takový nemastný neslaný, ale jo ... ok. Jako ty vaše podělaný životy ... , že ReDAKU?? :-DD(12.6.2015)

 • Enšpígl
  ****

  Amíci se vysrali na všechno kolem a udělali to v čem jsem jsou nejlepší na světě. Dali do kupy jakýs takýs děj, kterej postavili na originálních efektech a vynikající práci kameremana a podívejme na to, zadařilo se. Film ani trošku nenudí, pořád je na co se dívat, film se nepodbízí rádovtipem ani dlouhými dialogy z firmy Srceryvný dojáček s.r.o. . Prostě pojď diváku kecni si na zadek, dej nám 140 minut tvýho života a my tě za to pobavíme, jak nejlíp umíme a to mě přijde jako hodně dobrej obchod.(30.4.2015)

 • novoten
  *****

  Velkolepé, s jasným přesahem, charaktery naplněné až po okraj - a přesto chci víc. Tím spíš, že to s tímhle režisérským dohledem bylo pravděpodobně naposledy. Kdo Jossův nejkomplexnější počin, tedy Buffy the Vampire Slayer, sledoval i jindy než po návratu ze školy ve věku třinácti let, ten ví, že některé vyprávěcí archetypy sypal král geeků z rukávu téměř o dvě dekády dříve. A přestože má tentokrát na příběh o tom, kterak Kráska musela zachraňovat Zvíře (Black Widow a Hulk) i na ten o člověku, který nemá žádné nadpřirozené nebo technikou vyhnané schopnosti a přesto místním bohům zkrátka musí stačit (Hawkeye) jen takhle omezený prostor, nevypráví je o nic hůře. Jen rychleji. V tom také tkví jediný zádrhel vrcholu celé Phase Two. Musí pomrkávat na události všech sólovek i kypřit půdu pro Infinity War, takže se není co divit, že není dost času pro všechny zúčastněné. U Iron Mana, Thora nebo Capa to nevadí, protože i když je zbožňujeme, brzy je uvidíme v samostatných dobrodružstvích a jejich role, okrojené na chybujícího génia, odvážného válečníka a čestného vůdce, bohatě postačí. Větší problém to je u dvojčat se spoustou potenciálu, který ale Ultroniáda - fungující jako jejich origin - nemá žádnou šanci naplnit. Proto nemá cenu si nic nalhávat, ony dvě hodinky dvacet je pro hromadu linek a dvě hromady postav zoufale krátká doba. Jestli je pravda, že původní Whedonův sestřih sahal přes tři hodiny, tak se za prvé vůbec nedivím a za druhé tímto žádám o nějakou soukromou projekci, protože lepší komiksárnu by svět neviděl. Na první zhlédnutí tudíž za 90%.(4.5.2015)

 • Xmilden
  **

  Tak pokud to chce Marvel dělat takhle, tak mě už to nebaví. Vždyť jsme to už vše viděli vlastně v minulých dílech. A určitě i lépe. Postavy už není kam moc směřovat, Thor je tady například absolutně zbytečný, stejně jako většina ostatních Avengerů. Akce je dělaná jen aby nějaká byla. Já se vlastně ve 100 minutě přistihnul že děj se vlastně nikam moc neposunul a příběh který by se dal odvyprávět i v rámci zhruba hodinového dílu se nám rozpliznul na více než 130 minut. Příště to už ale bude samozřejmě zase úplně jiný level, protože do hry možná už vstoupí zcela nový záporák. Ach jo! To věčné hraní s divákem, kdy se už příště opravdu bude k něčemu neskutečnému schylovat mě už nudí. Nebojte, příště to bude zase to stejné hovno jako v díle minulém. Navíc má být ještě Infinity War rozdělena na dva díly. To potěš teda. Z posledních Marvelovek mě nejvíce zaujal díky své zápletce a povedené akci druhý Captain Amerika, bohužel to celé pak zmršili závěrečnou digi megalománií. V mých očích může obstát Ant-Man a to hlavně díky vtipným dialogům nebo scénáři. Tady v Avengers není prostě kde brát. Všichni se berou strašně moc vážně a dialogy psal zcela určitě nějaký automat. Je docela možné že kdybych si před Avengers 2 nevzpoměl na mé první setkání s Terminátorem 2, možná by to bylo o hvězdu navíc. 40%(11.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace