Revoluce (TV seriál)

Revolution

Revolúcia

Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

USA, 2012, 42x45 min

Billy Burke, Tracy Spiridakos, Elizabeth Mitchell, Zak Orth, Giancarlo Esposito, David Lyons, JD Pardo, Daniella Alonso, Tim Guinee, Anna Lise Phillips, Kim Raver, Mark Pellegrino, Colm Feore, Reiko Aylesworth, Jeff Fahey, Michael Bowen, C. Thomas Howell, Željko Ivanek, Jaz Sinclair, Brandon Molale, David Andrews, Graham Rogers, Burgess Jenkins, Michael Mosley, Derek Webster, Ric Reitz, Phillip DeVona, Michael Harding, Robert Pralgo, Matthew Lintz, Josh Coxx, Dane Northcutt, Colin Ford, Scott Poythress, Kate Burton, Christopher Matthew Cook, Christian Stokes, Tim Soergel, Cody Sullivan, Blake Hood, Katherine Willis, Shane Callahan, Adam Poole, Shelby Townsend, Bryan Friday, Todd Stashwick, Grant Merritt, Alyssa Diaz, Katie Aselton, Molly Moynihan, Trenton Rostedt, Rett Terrell, Roger Floyd, Tim Gunn, Daniel Thomas May, Brannigan Carter, Joshua Brady, Leland Orser, Maria Howell, Olivia Grace Applegate, Andrew Sensenig, Elizabeth Lestina, Jorge A. Jimenez, Mark Jeffrey Miller, Gail Cronauer, Lassiter Holmes, Victoria Staley, Omid Abtahi, Conor O'Farrell, Major Dodson, Richard T. Jones, Michael Gladis, Michael Howard, Keith Flippen, Solomon Brende, Nishi Munshi, Crystal Martinez, Edward A. Duran, Michael Roark, Nadej Kyla Bailey, Edrick Browne, Hunter Burke, Terry Dale Parks, Maureen Sebastian, Brian Oerly, Ramon Fernandez, Patrick Johnson, Erin Áine Smith, Allan Graf, Patrick St. Esprit, Ricky Wayne, Beau Harris, Judd Lormand, Adam Dietrich, Gonzalo Menendez
  • Prometheus69

Pilot až na bitky o ničem.... čekal jsem aspoň něco. Ztráta času sledovat to dál.... nic co by mě navnadilo. Nechce se mi to ani hodnotit. Prostě zklamaní, vzhledem k tomu hunbuku buh ví jaká pecka to zase bude se okolo toho strhla.... dost děsnej pruuudus. Někdo se tu možná až příliš inspiroval Last Ass... který mě taktéž moc nechytil. Nemám rád survive záležitosti... nemám rád že to pořád někdo musí cpát do her a filmů.... prostě nemám:(17.2.2014)

To pravidlo se potvrzuje každý rok: LOSTy už nic nepřekoná. Ještě pár takových, a už to snad bude i chtít zvolat ono "Nesnažte se, prosím!" Největší fail je v samotném závěru - rádoby napínavé scéně, která měla navnadit na další díl, jsem se vysmál. Je to ubohé a když si dnes vzpomenu na šest sérií trosečníků na mysteriózním ostrově, hlava mi nebere, jak mohlo něco tak povedeného vzniknout...(20.9.2012)

• danca044

Celkem dobrý a neotřelý příběh. Výpadek elektřiny po celém světě tu ještě nebyl. Jen mě někdy občas vytáčí chování některých postav. Například Charlie (Tracy Spiridakos), která podle mě všechno až moc prožívá a vše zveličuje. Oproti tomu Billy Burke je vážně skvělý a roli Milese zvládá skvěle. Některé díly jsou slabší a jiné zase přetékají akčností. Tenhle seriál jistě stojí za shlédnutí.(9.11.2012)

• Jimmi

Tolko rukojemnickych "dram" v jednom seriali som este nevidel. Necudujem sa ze to zrusili po 2 seriach. Pozerat iba ako podmaz pri upratovani alebo pri praci(13.8.2016)

Hodnotím po pilotním dílu. Po obsahu, který jsem si před několika měsíci jsem očekával trochu něco jiného než pomalé, nudné a nic neříkající vyprávění. Počítal jsem s akčním scifi seriálem ve kterém se budou řešit problémy a přežití v post apokalyptickém světě. A co jsem místo toho dostal? Další rodinný seriál ve kterém se bude hrát hlavně na city a nějaké ty milostné zápletky. Tři hvězdy dávám za kvalitní zpracování okolní světa a za myšlenku. Jen doufám, že to zase neskončí po první sérii, protože většina diváků čekala něco jiného. Jinak určitě tomu šanci dám a na další díl nebo dva se ještě podívám. Přece jen není takových scifi seriálů nadbytek, takže prakticky nepohrdnu ničím.(5.9.2012)

• - Premietanie pilotnej časti v New Yorku prebiehalo tak, že 80 návštevníkov z 1000 si sadlo na stacionárne bicykle a vyrábali tak elektrický prúd potrebný na premietanie. (Greenpeacak)

• - Jeff Fahey a Elizabeth Mitchell si společně zahráli také v seriálu Ztraceni (od r. 2005). (Studioworks)

• - Roli Rachel Matheson měla původně hrát Andrea Roth, ale byla později nahrazena Elizabeth Mitchell. (..Lucas..)