Revoluce (TV seriál)

Revolution

Revolúcia

Sci-Fi

USA, 2012, 42x45 min

Billy Burke, Tracy Spiridakos, Elizabeth Mitchell, Zak Orth, Giancarlo Esposito, David Lyons, JD Pardo, Daniella Alonso, Tim Guinee, Anna Lise Phillips, Kim Raver, Mark Pellegrino, Colm Feore, Reiko Aylesworth, Jeff Fahey, Michael Bowen, C. Thomas Howell, Željko Ivanek, Jaz Sinclair, Brandon Molale, David Andrews, Graham Rogers, Burgess Jenkins, Michael Mosley, Derek Webster, Ric Reitz, Phillip DeVona, Michael Harding, Robert Pralgo, Matthew Lintz, Josh Coxx, Dane Northcutt, Colin Ford, Scott Poythress, Kate Burton, Christopher Matthew Cook, Christian Stokes, Tim Soergel, Cody Sullivan, Blake Hood, Katherine Willis, Shane Callahan, Adam Poole, Shelby Townsend, Bryan Friday, Todd Stashwick, Grant Merritt, Alyssa Diaz, Katie Aselton, Molly Moynihan, Trenton Rostedt, Rett Terrell, Roger Floyd, Tim Gunn, Daniel Thomas May, Brannigan Carter, Joshua Brady, Leland Orser, Maria Howell, Olivia Grace Applegate, Andrew Sensenig, Elizabeth Lestina, Jorge A. Jimenez, Mark Jeffrey Miller, Gail Cronauer, Lassiter Holmes, Victoria Staley, Omid Abtahi, Conor O'Farrell, Major Dodson, Richard T. Jones, Michael Gladis, Michael Howard, Keith Flippen, Solomon Brende, Nishi Munshi, Crystal Martinez, Edward A. Duran, Michael Roark, Nadej Kyla Bailey, Edrick Browne, Hunter Burke, Terry Dale Parks, Maureen Sebastian

Dan Lebental

Kostýmy:

Ha Nguyen, Mari-An Ceo

2|13 ||| NEJOBLÍBENĚJŠÍ POSTAVA Miles Matheson (Billy Burke)(26.9.2012)

Pilot lehce nadprůměrný. Ukrutně nesympatické hlavní postavy a nenápadně se začíná vkrádat telenovely alá rodinná pouta. Jak já tohle nenávidim. Myslím, že po pilotním dílu s tím pokračovat asi nechci. 60%(7.11.2012)

Pilot: Obrovský potenciál, zatím však dost nevyužitý. Jsou zde ale skvělí herci, dobrá hudba, výborný námět - pokud to scénaristi nezpackají, bude to hit. Zatím 60%. Po těch dílech už uděluji hvězdičky a sice trošku nadsazené čtyři. Seriál má luxusní zápletku, to jsem už řekl, bohužel z toho autoři ale netěží naplno. Zábavné to je, flashbacky jsou luxusní, ale pořád tomu něco chybí...Já jen doufám, že se to co nejdříve rozjede na maximum, potenciál tady totiž je nemalý.(20.9.2012)

Nějak se mi nedaří dokoukat ani tu první řadu a to už o něčem svědčí. Jo, většina postav je fajn (hlavně ajťák je týpek) a ta co mi nejvíc lezla nervy, tak brzo zdechla, ale nějak to nemá pořádně co nabídnout, kromě pohledu na Daniellu Alonso. Uvidíme, možná až bude nuda, tak se k tomu vrátím.(29.9.2013)

Nechci říct, že bych byl zklamaný, ale čekal jsem seriál, který nebude jen o tajemství ala Lost, ale bude se řešit i přežití. V tomhle katastrofickém pojetí je pořád gelu na vlasy víc než dost. Vizuál je perfektní, trochu mi připomíná videoherní Last of us. Snad to nedopadne jako nevyužitá Terra Nova. Nechci, aby to vypadalo, že jde o špatný seriál, to rozhodně ne, za podívání stojí, ale zatím to na kultovku typu Lost nevypadá. Více se zaměřit na postavy jako ve Walking dead a je tu skutečná pecka. To by byl skutečný survival. Last of us : http://www.youtube.com/watch?v=GApCMW1F7a0&feature=my_liked_videos&list=LLHuEdx7padXvMMdHRPLnmGA(9.9.2012)