poster

Revoluce (TV seriál)

 • USA

  Revolution

 • Slovensko

  Revolúcia

Sci-Fi

USA, 2012, 42x45 min

Hrají:

Billy Burke, Tracy Spiridakos, Elizabeth Mitchell, Zak Orth, Giancarlo Esposito, David Lyons, JD Pardo, Daniella Alonso, Tim Guinee, Anna Lise Phillips, Kim Raver, Mark Pellegrino, Colm Feore, Reiko Aylesworth, Jeff Fahey, Michael Bowen, C. Thomas Howell, Željko Ivanek, Jaz Sinclair, Brandon Molale, David Andrews, Graham Rogers, Burgess Jenkins, Michael Mosley, Derek Webster, Ric Reitz, Phillip DeVona, Michael Harding, Robert Pralgo, Matthew Lintz, Josh Coxx, Dane Northcutt, Colin Ford, Scott Poythress, Kate Burton, Christopher Matthew Cook, Christian Stokes, Tim Soergel, Cody Sullivan, Blake Hood, Katherine Willis, Shane Callahan, Adam Poole, Shelby Townsend, Bryan Friday, Todd Stashwick, Grant Merritt, Alyssa Diaz, Katie Aselton, Molly Moynihan, Trenton Rostedt, Rett Terrell, Roger Floyd, Tim Gunn, Daniel Thomas May, Brannigan Carter, Joshua Brady, Leland Orser, Maria Howell, Olivia Grace Applegate, Andrew Sensenig, Elizabeth Lestina, Jorge A. Jimenez, Mark Jeffrey Miller, Gail Cronauer, Lassiter Holmes, Victoria Staley, Omid Abtahi, Conor O'Farrell, Major Dodson, Richard T. Jones, Michael Gladis, Michael Howard, Keith Flippen, Solomon Brende, Nishi Munshi, Crystal Martinez, Edward A. Duran, Michael Roark, Nadej Kyla Bailey, Edrick Browne, Hunter Burke, Terry Dale Parks, Maureen Sebastian, Brian Oerly, Ramon Fernandez, Patrick Johnson, Erin Áine Smith, Allan Graf, Patrick St. Esprit, Ricky Wayne, Beau Harris, Judd Lormand

Scénografie:

Cary White

Kostýmy:

Ha Nguyen, Mari-An Ceo
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Praxis
  ***

  Pilot lehce nadprůměrný. Ukrutně nesympatické hlavní postavy a nenápadně se začíná vkrádat telenovely alá rodinná pouta. Jak já tohle nenávidim. Myslím, že po pilotním dílu s tím pokračovat asi nechci. 60%(7.11.2012)

 • klerik

  Tak ako ma nedostal Abramsov FRINGE, nechytil ma ani "Abramsov" Revolution. Nie moc originálne, málo napínavé... Mám pocit, že seriál ani nemá veľký potenciál rozvynúť niečo zaujímavé. Je to podobne zabudnté v minlom storočí ako je TERRA NOVA... Elizabeth Mitchell môžem (LOST, V) ale tu nemá jej postava okrem výzoru nič zaujímavé. Ani priestor...(18.3.2013)

 • KevSpa
  ****

  Postapokalyptický western říznutý vším, co má J.J. Abrams rád. Takže o hledaní původu výpadku a další tajemství určitě nebude nouze. Z pilotu bohužel stříká klišé na všechny strany, ale je to hezky natočené, takže nezbývá než doufat, že se to v dalších dílech pořádně rozjede nějakým méně předvídatelným směrem. Pilot - 60 % Dlouho jsem další sledování odkládala, ale nakonec jsem dala obě série na jeden zátah. I přes hodně proměnlivou kvalitu jednotlivých dílů mě to chytlo. A vůbec nevadilo, že si člověk v průběhu často klepe na čelo kvůli řadě nelogičností. Pokud to berete jako příjemnou oddechovku, zklamáni nebudete. 1. série - 80% Druhá řada se sice ubírá trochu jiným směrem, ale dokáže naštěstí udržet aspoň zpočátku diváka v neustálém napětí. Bohužel s postupem času už je to pořád na jedno brdo a začíná to být předvídatelné až moc. Ale Billy Burke v hlavní roli mi stačil na to, abych i tak hltala každý díl. 2. série - 70%(5.9.2012)

 • T2
  **

  počiatočný nápad dobrý ale utopený v prvoplánovej béčkovitosti a Jon Favreau teda riadne klesá, teraz je aspoň vidieť ako fakt dobre zvládol Costner v podobnom postapokalyptickom štýle svojho Postmana, ktorého kritika rozdupala a neprávom, troška tento seriál pripomenie aj Já, legenda s Willom Smithom ale tam sa aspoň dosiahlo nejaké to napätie... po 3dieloch zatiaľ skôr sklamanie než akékoľvek nadšenie /40%/(2.2.2014)

 • slayerrrr
  *

  Created by: J. J. Abrams & Eric Kripke ____ Directed by: Jon Favreau ____ Cast: Elizabeth Mitchell ____ Výsledek po čtyřech epizodách: Klišoidní stoka, která po deseti minutách v pilotu ztrácí veškerou originalitu aneb na místo tajemného ostrova či záhadného Alcatrazu dosaďte Zemi bez proudu a lid zmítající se v politickém režimu z 18. století, kdy pára byl pouhý výplod autorů "pokleslé" literatury science fiction.(28.10.2012)

 • Billy Burke

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace