poster

Revoluce (TV seriál)

 • USA

  Revolution

 • Slovensko

  Revolúcia

Sci-Fi

USA, 2012, 42x45 min

Hrají:

Billy Burke, Tracy Spiridakos, Elizabeth Mitchell, Zak Orth, Giancarlo Esposito, David Lyons, JD Pardo, Daniella Alonso, Tim Guinee, Anna Lise Phillips, Kim Raver, Mark Pellegrino, Colm Feore, Reiko Aylesworth, Jeff Fahey, Michael Bowen, C. Thomas Howell, Željko Ivanek, Jaz Sinclair, Brandon Molale, David Andrews, Graham Rogers, Burgess Jenkins, Michael Mosley, Derek Webster, Ric Reitz, Phillip DeVona, Michael Harding, Robert Pralgo, Matthew Lintz, Josh Coxx, Dane Northcutt, Colin Ford, Scott Poythress, Kate Burton, Christopher Matthew Cook, Christian Stokes, Tim Soergel, Cody Sullivan, Blake Hood, Katherine Willis, Shane Callahan, Adam Poole, Shelby Townsend, Bryan Friday, Todd Stashwick, Grant Merritt, Alyssa Diaz, Katie Aselton, Molly Moynihan, Trenton Rostedt, Rett Terrell, Roger Floyd, Tim Gunn, Daniel Thomas May, Brannigan Carter, Joshua Brady, Leland Orser, Maria Howell, Olivia Grace Applegate, Andrew Sensenig, Elizabeth Lestina, Jorge A. Jimenez, Mark Jeffrey Miller, Gail Cronauer, Lassiter Holmes, Victoria Staley, Omid Abtahi, Conor O'Farrell, Major Dodson, Richard T. Jones, Michael Gladis, Michael Howard, Keith Flippen, Solomon Brende, Nishi Munshi, Crystal Martinez, Edward A. Duran, Michael Roark, Nadej Kyla Bailey, Edrick Browne, Hunter Burke, Terry Dale Parks, Maureen Sebastian, Brian Oerly, Ramon Fernandez, Patrick Johnson, Erin Áine Smith, Allan Graf

Střih:

Dan Lebental

Kostýmy:

Ha Nguyen, Mari-An Ceo
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ***

  To pravidlo se potvrzuje každý rok: LOSTy už nic nepřekoná. Ještě pár takových, a už to snad bude i chtít zvolat ono "Nesnažte se, prosím!" Největší fail je v samotném závěru - rádoby napínavé scéně, která měla navnadit na další díl, jsem se vysmál. Je to ubohé a když si dnes vzpomenu na šest sérií trosečníků na mysteriózním ostrově, hlava mi nebere, jak mohlo něco tak povedeného vzniknout...(20.9.2012)

 • maddy
  **

  Season 1 = just watching (for now 2,5*) Po nadšení z prvej časti ma to čoraz viac prestáva baviť, som zvedavý, či vôbec vydržím dopozerať celú prvú sezónu do konca ..asi nie, mám chuť to po 6. epizóde vzdať úplne(31.10.2012)

 • KevSpa
  ****

  Postapokalyptický western říznutý vším, co má J.J. Abrams rád. Takže o hledaní původu výpadku a další tajemství určitě nebude nouze. Z pilotu bohužel stříká klišé na všechny strany, ale je to hezky natočené, takže nezbývá než doufat, že se to v dalších dílech pořádně rozjede nějakým méně předvídatelným směrem. Pilot - 60 % Dlouho jsem další sledování odkládala, ale nakonec jsem dala obě série na jeden zátah. I přes hodně proměnlivou kvalitu jednotlivých dílů mě to chytlo. A vůbec nevadilo, že si člověk v průběhu často klepe na čelo kvůli řadě nelogičností. Pokud to berete jako příjemnou oddechovku, zklamáni nebudete. 1. série - 80% Druhá řada se sice ubírá trochu jiným směrem, ale dokáže naštěstí udržet aspoň zpočátku diváka v neustálém napětí. Bohužel s postupem času už je to pořád na jedno brdo a začíná to být předvídatelné až moc. Ale Billy Burke v hlavní roli mi stačil na to, abych i tak hltala každý díl. 2. série - 70%(5.9.2012)

 • humanbeing
  *****

  Bez nějakého toho přehánění opravdu vynikající podívaná, která dokáže fantasticky nadchnout.(1.6.2013)

 • LTeez
  **

  dobře natočená ale trošku mi přijde že to je taková věc inspired by HEROES.....(28.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace