poster

Obchodníci

 • anglický

  Peddlers, The

  (festivalový název)

Komedie / Romantický / Hudební

Česko, 2013, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 2mig1
  *

  patrik ulrich - skladatel podprůměrnej, herec amatérskej, scenárista školáček. sandra nováková opět předvedla, že se dokáže zúčastnit jakýkoli zrůdnosti magnusfilmu. richarde, proč? jedna hvězda ani nevim za co(30.11.2013)

 • civalII
  odpad!

  Ještě větší sračka než Kameňák.(5.9.2013)

 • troufalka
  *

  V závěru jsem postřehla pokus přejít do vážnější roviny, který se bohužel rovněž nevydařil. Ne vždy je dobré vsadit na neherce. A když dostane film průměrný režisér s průměreným scénářem, vznikne podprůměrný film, který nezachrání ani pár dobrých hereckých výkonů ani pokus o kritiku současné společnosti.(10.3.2015)

 • rt12
  **

  Samotný fakt, že je u filmu napsáno Magnusfilm, mě automatiky varovalo a ani mě nenapadlo tuto věc shlédnou. Ovšem lákání v TV na poslední roli Petra Hapky, bylo nakonec rozhodující. Kupodivu to nebylo takové utrpení. Film jsem dokoukala a ani nijak netrpěla. Myšlenka slušná, zpracování ,,ani ryba , ani rak". Velmi přesně moje pocity z filmu popsal ve svém komentáři lekr.(5.12.2014)

 • Stegman
  *

  Hodnotím tu "pracovní verzi" TV Barrandov, o které tu píše patrikus aneb Patrik Ulrich (hlavní role, hudba a scénář). Druhou šanci tomuhle kousku už ale nedám, to ať se na mě nikdo nezlobí (zvuk nebyl zdaleka jediná věc, která tu vázla). Vlastně bych se moc divil, kdybych si někdy v budoucnu pustil od režiséra Šíchy cokoli dalšího.(4.2.2014)

 • - Autor scénáře Patrik Ulrich si napsal hlavní roli na míru. (jenik71)

 • - Děj se odehrává hlavně v Pardubicích a ve Vysokém Mýtě, tedy v místech, které scenárista Patrik Ulrich podle svých slov velmi dobře zná. První klapka padla 8. 8. dopoledne v Sakařově ulici při natáčení scény s pošťákem. Štáb rovněž zavítal na zámek Choltice, do Chrudimi nebo Heřmanova Městce. [Zdroj: denik.cz, ceskenoviny.cz] (hippyman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace