poster

Obchodníci

 • anglický

  Peddlers, The

  (festivalový název)

Komedie / Romantický / Hudební

Česko, 2013, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Stegman
  *

  Hodnotím tu "pracovní verzi" TV Barrandov, o které tu píše patrikus aneb Patrik Ulrich (hlavní role, hudba a scénář). Druhou šanci tomuhle kousku už ale nedám, to ať se na mě nikdo nezlobí (zvuk nebyl zdaleka jediná věc, která tu vázla). Vlastně bych se moc divil, kdybych si někdy v budoucnu pustil od režiséra Šíchy cokoli dalšího.(4.2.2014)

 • zette
  *

  Jednu hvezdicku za ten nahled na dnesni dobu, ktera vede spousta lidi do ruznych podvodu, dealovani kokotin, aby se nejakym zpusobem uzivila. Jinak to je hodne spatny film. Z hereckych vykonu nemohu nikoho pochvalit, dej filmu moc nedrzi pohromade. Bohuzel, nebo snad dikybohu je kazdy druhy TV film na vyssi urovni nez tento celovecerak.(14.3.2014)

 • Enšpígl
  *

  No ty vole co to bylo ? Tohle dělal člověk jehož největším úspěchem je to, že se mu podařilo narodit.(14.3.2014)

 • 2mig1
  *

  patrik ulrich - skladatel podprůměrnej, herec amatérskej, scenárista školáček. sandra nováková opět předvedla, že se dokáže zúčastnit jakýkoli zrůdnosti magnusfilmu. richarde, proč? jedna hvězda ani nevim za co(30.11.2013)

 • dopitak
  *

  Ono to není zase tak amatérsky natočené, jak by tu mnozí rádi prezentovali. Vzpomínám si na kampaň, v níž byl tento projekt představován jako áčkový trhák (šel do kin, jeho premiéra byla několikrát odložena). Jenomže film nemá žádný děj, scénky jsou jen papírem šustící dialogy bez ladu a skladu, vývoj postrádá jakkýkoliv smysl. Patriku Ulrichovi bych doporučil, aby se odpříště u filmu věnoval jen hudbě, a v osobním životě začal pořádně cvičit, utuží si zdraví a hlavně nepraskne.(13.7.2014)

 • - Děj se odehrává hlavně v Pardubicích a ve Vysokém Mýtě, tedy v místech, které scenárista Patrik Ulrich podle svých slov velmi dobře zná. První klapka padla 8. 8. dopoledne v Sakařově ulici při natáčení scény s pošťákem. Štáb rovněž zavítal na zámek Choltice, do Chrudimi nebo Heřmanova Městce. [Zdroj: denik.cz, ceskenoviny.cz] (hippyman)

 • - Autor scénáře Patrik Ulrich si napsal hlavní roli na míru. (jenik71)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace