Obchodníci

(festivalový název)

Komedie / Romantický / Hudební

Česko, 2013, 85 min

• Enšpígl

No ty vole co to bylo ? Tohle dělal člověk jehož největším úspěchem je to, že se mu podařilo narodit.(14.3.2014)

• zette

Jednu hvezdicku za ten nahled na dnesni dobu, ktera vede spousta lidi do ruznych podvodu, dealovani kokotin, aby se nejakym zpusobem uzivila. Jinak to je hodne spatny film. Z hereckych vykonu nemohu nikoho pochvalit, dej filmu moc nedrzi pohromade. Bohuzel, nebo snad dikybohu je kazdy druhy TV film na vyssi urovni nez tento celovecerak.(14.3.2014)

• Pavlík

20. 02. 2014 (89.); zdravý člověk by měl pracovat(21.3.2014)

• Big Bear

Ševče, drž se svého kopyta! Nad Šíchou lámu hůl, ale tento výkřik je adresován hlavně R. Nedvědovi. Coby iluzionista je skvělý. Je vtipný, originální a jeho občasné přežblebtnutí k jeho číslům nezbytně patří. Bohužel co funguje na kouzelnických show nebo v Na stojáka!, nemusí nutně fungovat před kamerou a to o to více, že jsou triky vypuštěny a zůstává jen to přežblebtnutí... Na film holt každý nemá, byť je jinde sebepopulárnější. Dále se ve filmu mihnou všeliké ty zvolna vyhasínající hvězdy - serebrity, ba i ty co nikdy ještě nezazářily a ani už nezazazáří. Čím film zaujme zcela jistě, je obrovské množství neherců, kteří se sice hrát snaží, ale nejde jim to. Zápletka je o dvou podvodníčcích z Pardubic, kteří místo aby dělali to co jim jde, dělají různé podvody, což jim rozbije jejich vztahy... (No hrůza) Na konec však vše dobře dopadne a všichni jdou na kolotoč. Já osobně mám z filmu dojem, že si to ta parta točila tak nějak sama pro sebe z lásky k perníku (možná i na perníku). Myšlenku, či poselství, které měl film sdělit vědí jen oni a tak tedy pokud jste v této hrůze nehráli, ani na to nekoukejte. Toť mé doporučení. Z dnešní odpolední nabídky kanálu CS Film, kterou jsem žel využil jsem opravdu otřesen. Snad to bude i tím, že se zde naposledy mihl Petr Hapka... ODPAD!(26.7.2015)

• Hunt

Řemeslně zcela nezvladnute, špatný zvuk, amatérská kamera i ostatni profese, celé to působí jak studentský film- špatný studentský film(1.1.2014)