Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  ****

  Absolutní uznání směřuje Woodymu hlavně za to, že se po premise a traileru rýsovala poněkud přepjatá komedie a on místo toho obecenstvu vyťal nečekaný políček. Ne že by se občas neobjevila nejtypičtější možná průpovídka, ale zbytek je divácky jeden z nejbolestnějších Allenových scénářů. Blue Jasmine totiž řeže do stylu života, do syndromů dnešní doby i do vztahové bezvýchodnosti a trefuje do černého. Největší zásluhy na tom má Cate Blanchett, která pod Mistrovým vedením podle očekávání roste v bohyni.(7.8.2013)

 • J*A*S*M
  ****

  Excelentní výkon Cate Blanchettové, člověk by Jasmíně nejradši zakroutil krkem. Opravdu přesvědčivě zahraný, odporný, otravný charakter. Svým tónem Jamíniny slzy z řady typických Woodyho filmů vybočují, což oceňuju. Tahle nelaskavá poloha mi sedí víc.(12.1.2014)

 • mat.ilda
  ***

  Natěšená z opětovného setkání s Woody Allenem, výměny New Yorku za malebné San Francisco a příležitosti užít si herectví Cate Blanchett jsem očekávala bombu - která se však ukázala být spíše dýmovnicí... Tak nějak se nedařilo do filmu zanořit a nechat se unášet, pro téměř násilné skoky do teď a předtím mě nutil být zbytečně ostražitou a na postavy okolo Jasmine jsem si dlouho a s notnou dávkou tolerance musela zvykat. Dobrá zpráva je, že ještě dlouhé hodiny poté byla moje mysl zaměstnána rozdílným údělem obou sester (kvalitní geny zajišťují kvalitní životní úroveň, jak patrno) i tím, jak s ním uměly žít, ale stejně, jako se Jasmine odmítla smířit s přechodem z plného světla blahobytu do přítmí dělnické třídy, i já špatně nesu rozdíl mezi vysokým očekáváním a rozpačitým výsledkem... Ovšem, pro naprosto dokonalou Cate a typické Woodyho úžasné kostýmy nevylučuji opravnou zkoušku, která by mohla dopadnout na čtyřku ;-)(27.1.2014)

 • gogo76
  ***

  Až pri tomto filme som si uvedomil ako dlho som už nevidel C. Blanchett. Miniroličku v Hobitovi nepočítam. Príbeh dobre finančne zabezpečenej manželky, ktorá padne na samé dno je hlavne o hereckom výkone a ten je stopercentný. Príbeh je rovnako zaujímavý vsjo v pariadku , ale tých Jasmininých sĺz je akosi priveľa. Výkon C. Blanchett je vážne skvelý, ale po chvíli sa mi toho jej strašenia v hlave zdalo trochu moc. Uplakaná, rozklepaná žena, ktorá do seba v jednom kuse hádže tabletky a rozpráva sa sama so sebou...ok. Dá sa na to pozerať 10-20 minút , ale nie 98. To by sa muselo popracovať na rodinných vzťahoch trochu viac. Pre fanúšikov C. Blanchett povinnosť, ostatní budú musieť nájsť vo filme niečo viac ako iba jej skvelý výkon. Možno z toho bude oscar...60%.(15.2.2014)

 • dr.horrible
  *****

  No, Woody má asi depku. Môžme byť radi za každú jeho zmenu nálady, vždy je to udalosť a žáner je potom už len detail. Tentokrát to bolí, snobstvo už nie je len súčasťou života postáv, ale terčom kritiky a prečo sa niekedy zachováme ako svine, to je otázka. A Woody má odpoveď. Tú samozrejme neprezradí, ale dá nám to klasicky, pekne vyžrať...(26.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace