poster

Jasmíniny slzy

 • anglický

  Blue Jasmine

 • slovenský

  Jasmínine slzy

Drama / Komedie

USA, 2013, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Botič
  *****

  Sklaplo mi, zatrnulo a pořádně zamrazilo! Asi bych se měl Woodymu Allenovi omluvit za svůj výrok o tom, že jeho filmy byly v osmdesátkách úžasné, v devadesátkách inspirující, ale nyní jsou oficiálně trapné. Blue Jasmine je všechno, jen ne trapná nebo zbytečná položka v Allenově filmografii, která nevznikla čistě proto, aby dostála režisérovu obsedantnímu závazku co rok to film.(18.1.2014)

 • Davies182
  ****

  Existencionální psychologické drama o narušené zlatokopce v podání Woodyho Allena, nebo něco mnohem víc? Takhle zaujmout pouhým "kecáním" dále umí už asi jenom Linklater...(10.10.2014)

 • Pepinec
  ****

  Nechtějte po mně, abych byl kritický k novému filmu Woodyho Allena. Možná by pro jeho lepší vyznění bylo fajn, kdybych byl ženská, ale i tak jsem si náramně užil tu rozpolcenost, na kterou se naštěstí zatím jen koukám. Oči Cate Blanchett bych chtěl mít na zdi vedle televize, abych se měl na co dívat, když běží reklama a zbytek by klidně mohl ležet v mojí posteli, protože je pořád stejně krásná, jako Woody Allen schopný. Ještě taková perlička - kdo viděl v poslední době Lovelace, a pak Jasmíniny slzy, ten asi těžko uvěří tomu, že Peter Sarsgaard je v nich jeden a ten samý člověk. (Litoměřice 2013, 3/14)(28.8.2013)

 • swamp
  *****

  Když už si myslím, že mě Woody ničím nemůže překvapit, vezme si na pomoc Cate Blanchett a vytvoří tuto nenásilnou konverzačku, která možná může na první pohled působit oddechově, ale věci za tímto valčíkovým tempem skryté jsou doopravdy hlubší než vypadají... tleskám!(16.12.2013)

 • Superpero
  ****

  Nevím, jestli je to vysokou životní úrovní v Americe (pochybuju), nebo záměrem, aby Jasmína vypadala jako totální píča (to se povedlo na jedničku i tak), ale mě to neustálé nazývání bytu její ségry dírou přišlo dosti nepatřičné. Mě se ten byt fakt líbil.(29.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace