• McClane

Hodnocení pilotu: Děkuji, nechci. 30%.(27.12.2012)

The New Normal mě jako seriál po prvních pár dílech velmi zaujal, ale v průběhu první série místy ztrácel dech, na povrch se dostávaly až příliš okatě poučné a sentimentální (v tom špatném slova smyslu) scény, nicméně zakončení první série se povedlo, takže se těším na další řadu. Nejvýraznějšími a vlastně i nejvtipnějšími postavami jsou (pra)babička Jane a Rocky Rhoades. Bakelitová Ellen Barkin si mě hodně získala svým hereckým výstupem a na NeNe Leakes jsem zvyklý už z Glee, kde mě též velmi bavila. Spousta vtipů sice přichází v důsledku jiného kulturního života vniveč, ale i tak jsem si mnohé horlivé diskuze a slovní přestřelky náležitě užíval. Asi nejméně sympatická postava je pro mě Clay, který mluví ještě hůř než malé dítě, a vedle toho někdy Shania, která by chvílemi potřebovala trochu uzemnit. Jinak k ústřednímu páru a jejich náhradní matce lze říct, že neurazí, ale nejsou nijak výrazní. Zkrátka příjemná oddychovka se sympatickou stopáží, u které se musí občas přivírat oči, ale i tak hodně pobaví.(20.5.2013)

Paráda, pro mně osobně hodně velké a příjemné překvapení. Ano, jak píší ostatní, máme tu dost do očí bijících stereotypů, ale jsou tak okaté, že to snad musí být schválně. Jinak jde o opravdu vtipný sitcom, s obrovskou spoustou popkulturních narážek. Škoda, že byl po první řadě zrušen.(1.5.2014)

• ABLABLABLA

Po 4. díle 3* zatím: Vypadá to jako zajímavý příjemný seriál, který ale ničím bohužel nevybočuje. Lehký humor, snaha zaujmout tématem, noví herci -až na pár výjimek- které jste dříve snad nikde neviděli. Nejlepší postava? Babča a Rocky (Brianova sekretářka). Obávám se ale toho, že jestli seriál trochu více nezabere, tak budu muset snížit hodnocení. 10.1.2012 je za námi 12. dílů a faktem je, že, jak jsem předvídala, musím snížit o 1*. Je to pořád a čím dál tím víc neslané nemastné, nikam se to nevyvíjí a ani ta humorná stránka na tom není zrovna nejlépe. 4.4.2013 konec první série: Tak abych pravdu řekla, docela těch posledních pár dílů se seriál zase trošku vyhoupl v mém oku a více jsem se bavila...takže opět uvažuju o těch 3*, ale pořád je to takové....tak trochu o ničem...takže 2-3*.(30.9.2012)

• kingik

Najít na tomhle seriálu něco poutavého by by zázrak. Zkusím to u hereckého obsazení, které se jeví úplně normální. Přítomnost vyhaslé hvězdy nižší svítivosti Ellen Barkin by mohla být dostačující, i když její herectví, i ona sama, mě nikdy nebralo. Tím druhým tahákem je Justin Bartha, který na filmovém plátně relativně sklidil úspěch, jen když byl kolem něj nějaký zářivější herec, případně herecký tým, nebo se mu povedlo vlézt do komerčně úspěšné filmové série, která ale rozhodně nestavěla na něm. Tihle dva se sešli v prazvláštně pojatém seriálu, jehož námět sice nemá s realitou příliš mnoho společného, ale dá se považovat za neotřelý. A teď jde hlavně o to, jestli máte v oblibě gay tematiku, emancipované ženy a téměř sitcomové dialogy. Jenže to není celé příliš vtipně pojato. Vtipe vylez - to by se asi pro charakteristiku tohoto seriálu hodilo nejvíc. I když na to budu hodiny čumět, prdel nezvednu, stejně najdu za celou dobu jen uschlé vtipy, pro něž se nevyplatí to vidět. Po pár snesitelných dílech, se to rozmělnilo na břečku, ve které kolektiv druhořadých herců nahazuje repliky Ellen Barkin. Barkin je tak nevzhledná herečka, že pokud "ulítáváte" na pěkných herečkách, musíte být nakrknutí. Dívat se na bandu teploušů mně opravdu vrcholně nebaví. Ze seriálu jsem si nic nevybral. Stále se mele v průsečíku dialogů, které jsou díl od dílu stále fádnější. Abych to sledoval dál, to by mě to muselo nějakým způsobem zajímat a bavit. Ani jedno z toho se nestalo. Naštěstí se cicmání homo orientovaných udrželo v důstojných mantinelech. Jinak bych dal odpad. 20%(27.5.2015)