Rozpočet $50miliónovTržby USA $127,352,707Tržby Celosvetovo $172,952,707Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ tak nečakane som narazil do múru, som mierne dúfal že americké komédie aspoň v tomto prípade búdu mať poriadne zastúpenie, komédia čo bude mať niečo do seba ale nie, nie, kríza neobišla ani Rona Burgundiho, veľmi málo na to aby to malo šmrnc prvého dielu, prišlo to dosť na silu bez iskry, sklamanie /40%/(29.4.2014)

Trosku zklamani, i pres spoustu ultimatnich hlasek nebo forku by se dal pocit z Anchormena 2 coby celku srovnat s trapnym pocitem z opakovaneho vtipu, a to jsem fanatickym priznivcem Willa Ferrella. Lecba sokem tentokrat nefunguje. Prvni dil povazuji za klasiku fekalniho humoru a i kdyz jsem se pomerne bavil, ke klasice ma pokracovani opravdu daleko. Steve Carell prekvapive vsechny prevalcoval.(6.4.2014)

• Ivoshek

Jednička se mi - co se pamatuju - docela líbila, tak jsem čekal něco podobnýho. A co jsem dostal? Nablito. Strašná křeč, strašná... Žádnej nápad nebo gag, jenom pitvoření a strašně korektní snaha o nekorektnost. Vydržel jsem to asi 20 minut. Jediná dobrá věc je soundtrack, díky kterýmu jsem objevil skladbu Driver's Seat.(10.2.2015)

Stejná porce zábavy jako u prvního dílu, možná krapet ujetější.(17.4.2015)

• ywo666

Nuda a trapas. Pol filmu sa pozeráte ako herci krčia, vydávajú iné pazvuky, robia blbé ksichty alebo trápne spievajú. To, že budú postavy slabé som vedel. To že boli slabé aj vedlajšie postavy je horšie. A Carell bol úplne na päsť. Prvý Anchorman mal lepšie a slabšie miesta. Dvojka už taká kolísavá nie je a večšinu stopáže je hlúpe, nudné a trápne. Občas som skutočne hanbil, že to pozerám. Je tu kopec celebrít ale veľa z nich sa objaví len v jednej scéne. A niektoré nezaregistroval vôbec. Proste slabota. Niekde medzi 1 a 2*. Pár krát som sa zasmial, takže sa asi zľutujem a dám slabé dve hviezdy. 35%.(20.3.2014)

• - V jedné ze scén Brick (Steve Carell) cituje ústřední melodii z filmu Krotitelé duchů (1984), přestože se snímek odehrává 4 roky před vznikem zminěného titulu. (wohna)

• - Během prvního sportovního vysílání na GNN se v záběrech z baseballu objevuje moderní vybavení, které by se v době, do které je snímek zasazen, objevovat nemělo. (wohna)

• - Před premiérou se mluvilo o tom, že by se měly v cameo rolích objevit hvězdy Meryl Streep a Nicole Kidman, nakonec se tak však nestalo. (wohna)