Hans Kortmann (Christoph Waltz) je učitel, který si odseděl patnáct let za vraždu, kterou nespáchal. Důkazy však byly proti němu. Na jeho zahradě se našlo tělo oběti. Už několik let je Kortmann na svobodě a v jeho blízkosti zmizí další žena. Má s tím něco společného? Chce se pomstít a nebo je v tom zase nevinně? (topr harley)

joelly01

Vcera vecer Klenot poulil oci, maval rukama a vzrusene mi sdeloval: "na toto se budeme divat, to je ten film s Waltzem jak si ho podle nej pak vybral Tarantino pro Pancharty!". "Dobra tedy", odtusila jsem a zacali jsme se divat na film s Waltzem jak si ho podle nej pak vybral Tarantino pro Pancharty. Tajemstvi v lese je docela solidni detektivka, dlouho ani netusite jak by to mohlo dopadnout, ale ke konci je to pak uz docela pruhledne. Po skonceni me to trochu iritovalo a ptala jsem se Klenota "A co jako, bude druhy dil?" A Klenot rika "Ne, to je jen tohle". Jak rikam detektivka solidni, ale chybela tomu atmosfera a napeti, takze davam prumer, a to taky jen vo prfa a diky Krystofovi. Waltz to tahne hodne nahoru, zase takova ta poza/role typu "usmevave zlo".Ale myslim ze to slo lip a za to ze to nevytahnu vys muze scenarista! ()