Crawlspace

Thriller / Sci-Fi

Austrálie, 2012, 86 min

Justin Dix

Hodně velké překvapení. Čekal jsem tupé béčko s nádechem sci-fi, kde se bude jen zabíjet a nakonec jsem dostal.. no dobře, béčko kde se jen zabíjí, ale rozhodně to není tak tupé jak jsem myslel. Trochu zajímavý příběh lze v neustálém střílení a zabíjení podat těžko, autorům se to ale docela povedlo, jelikož je vcelku poutavě napsaný a dokáže i překvapit. V hlavě mi hned bleskla vzpomínka na The Signal, ač je to žánrově malinko jinde. Bohužel film to neni dokonalý a trpí klasickými problémy jako každý druhý béčkový film. Trocha peněz navíc a mohl to být jiný level.(18.9.2016)

• bourec

Psycho kravina.Dvě chodby,parta neherců v maskáčích a nuda.30%.(25.12.2013)

Zápory v tomhle snímku vidím, už na začátku, kdy se údajná "speciální jednotka" chová jako parta buranů sebraná někde v zapadákově. A potom hlavně, že nám servírují "jenom" záběry třetího oddílu ze čtyř. Proč nemůžeme vidět i ty ostatní co se s nimi děje? Určitě by to mohlo bejt daleko zajímavější, než hodina trávená s psychicky narušenou blounckou a jejím "údajným" manželem se kterým vzpomíná na staré dobré časy. Leč jinak sem si film bezvadně užil, příběh super a atmosféra hutnější jak krupicová kaše k večeři! 75%(17.8.2014)

Mix Vetřelců a Scanners je akční oddechovkou pro ty, co mají rádi nahánění vojáků v tunelech, potrubích a větracích šachtách. Na sliz sice nedojde, ale na krev a mandlové oči ano. Průlez šachtou s větrákem není dobrý nápad stejně, jako se nevyplatí podléhat iluzím a zmatkům ve vlastní hlavě. Taková hezká špinavá střílečka, kde diváka neotravují laciné digitální efekty. Příjemně prožité a snadno zapomenutelné sci-fi.(11.11.2016)

• Facerr

Dlouho jsem tenhle film odkládal a měl jsem ho odložit úplně. Začátek je docela slibnej, ale pak už jenom zbytečně nastavovaná stopáž, ve který se plácá pár vojáků sem a tam ventilovou šachtou. Hlavní myšlenka možná zajímavá, ale zpracování a hlavně scénář, jako po lobotomii:/(2.2.2014)