Crawlspace

Justin Dix

Justin Dix

Jamie Blanks
  • Facerr

Dlouho jsem tenhle film odkládal a měl jsem ho odložit úplně. Začátek je docela slibnej, ale pak už jenom zbytečně nastavovaná stopáž, ve který se plácá pár vojáků sem a tam ventilovou šachtou. Hlavní myšlenka možná zajímavá, ale zpracování a hlavně scénář, jako po lobotomii:/(2.2.2014)

• ecceHOMMO

Nevýrazné, nepresvedčivé, a dejovo poslabšie. Celé to pôsobilo nedostatočne a nedotiahnuto. Ale našlo sa niekoľko dobrých zábleskov....(5.3.2013)

Akčný krváčik s prvkami sci-fi, avšak úplne priemerný. Nemám veľmi v láske filmy, v ktorých sa musím po celý časa dívať na skupinku blbečkov (v tomto prípade vojačikov), ako pobehujú v podzemných tuneloch, hysterčia a strieľajú všade naokolo. Sem tam sa za rohom objaví nejaká pekná príšerka, takže vojačikovia raz lovia a o chvíľu sú lovení, klasika. Veľa tam toho ale nebolo. Potom sa to otočí na ďalšiu klišé zápletku ako experimenty na ľuďoch či ovládanie mysle, do toho občasné otravné flashbacky, a ja som si vlastne uvedomil, že ma to prestáva baviť, a jediný dôvod, pre ktorý to pozerám, je dostatok gore, skrvavených mŕtvol, sem tam odseknutá končatina, upálenie či vybuchujúca hlavička. Zdalo sa mi to síce o niečo lepšie, ako podobné, nudné Underground či Stormhouse z minulého roka, takže mávnem rukou, dám slabú trojku a ide sa ďalej.(3.1.2013)