Crawlspace

Thriller / Sci-Fi

Austrálie, 2012, 86 min

Jamie Blanks

Justin Dix

Zápory v tomhle snímku vidím, už na začátku, kdy se údajná "speciální jednotka" chová jako parta buranů sebraná někde v zapadákově. A potom hlavně, že nám servírují "jenom" záběry třetího oddílu ze čtyř. Proč nemůžeme vidět i ty ostatní co se s nimi děje? Určitě by to mohlo bejt daleko zajímavější, než hodina trávená s psychicky narušenou blounckou a jejím "údajným" manželem se kterým vzpomíná na staré dobré časy. Leč jinak sem si film bezvadně užil, příběh super a atmosféra hutnější jak krupicová kaše k večeři! 75%(17.8.2014)

Celkom zaujímavý nápad, ktorý v konečnom dôsledku nenaplnil svoj potenciál. Čo je tak trošku škoda, pretože dalo sa z toho vytrieskať určite viac.(9.4.2014)

• ecceHOMMO

Nevýrazné, nepresvedčivé, a dejovo poslabšie. Celé to pôsobilo nedostatočne a nedotiahnuto. Ale našlo sa niekoľko dobrých zábleskov....(5.3.2013)

Rozhodně zajímavý Bčko. Tři je málo, čtyři je moc. Kdo má rád zajímavou zápletku, občas střelbu, špetku sci-fi, nějaké to gore a nejasné zlo, ať si klidně pustí tohle. Já se bavil. Možná proto, že je to kopírka Vetřelců (Vasquezova, Drake, detektor pohybu) a Horizontu události.(11.12.2014)

• Facerr

Dlouho jsem tenhle film odkládal a měl jsem ho odložit úplně. Začátek je docela slibnej, ale pak už jenom zbytečně nastavovaná stopáž, ve který se plácá pár vojáků sem a tam ventilovou šachtou. Hlavní myšlenka možná zajímavá, ale zpracování a hlavně scénář, jako po lobotomii:/(2.2.2014)