poster

Crawlspace

Thriller / Sci-Fi

Austrálie, 2012, 86 min

Režie:

Justin Dix
 • Rodriguez
  ****

  Zápory v tomhle snímku vidím, už na začátku, kdy se údajná "speciální jednotka" chová jako parta buranů sebraná někde v zapadákově. A potom hlavně, že nám servírují "jenom" záběry třetího oddílu ze čtyř. Proč nemůžeme vidět i ty ostatní co se s nimi děje? Určitě by to mohlo bejt daleko zajímavější, než hodina trávená s psychicky narušenou blounckou a jejím "údajným" manželem se kterým vzpomíná na staré dobré časy. Leč jinak sem si film bezvadně užil, příběh super a atmosféra hutnější jak krupicová kaše k večeři! 75%(17.8.2014)

 • Dejavu_UH
  **

  Název: nejasný. Cíl mise: jasný. Zlikvidovat diverzanty. Zpočátku drsná vojenská akce se postupně mění v psychologické drama, aby mohla vygradovat v ... Podívejte se na to raději sami. Dávám dva a půl. Těch nejasností tam bylo až moc.(11.3.2013)

 • ecceHOMMO
  **

  Nevýrazné, nepresvedčivé, a dejovo poslabšie. Celé to pôsobilo nedostatočne a nedotiahnuto. Ale našlo sa niekoľko dobrých zábleskov....(5.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace