poster

Poslední dny na Marsu (festivalový název)

 • Velká Británie

  Last Days on Mars, The

Sci-Fi / Horor / Thriller

Velká Británie / Irsko, 2013, 98 min

Režie:

Ruairi Robinson

Kamera:

Robbie Ryan

Hudba:

Max Richter
 • Radek99
  ****

  Velmi slušné vesmírné sci-fi křížící se s hororem typu Vetřelce. Čistý žánrový film a jelikož mám tenhle žánr rád, byl jsem celkem spokojen. Jediná škoda, že jsem se nebyl schopen identifikovat s jediným z hrdinů, trochu mi tu chyběl nějaký charismatický tahoun. Ovšem silný je vjem zkoumání cizích planet na pozadí studeného nelítostného vesmíru. Walking Dead on Mars...(18.3.2014)

 • Terva
  ***

  CITÁT - Jest-li si myslíš, že já jsem na tom líp, tak potom mám o tebe strach........ Nějak mi to moc nesedlo. Trochu jako Vetřelec bez viditelného Vetřelce, bez pořádné hudby, bez pořádného vysvětlení a konec to už bylo možná i přehnané, ale strašně očekávané. Námět dobrý, tak na 50%.(15.3.2014)

 • T2
  ***

  Rozpočet £7miliónovTržby USA $24,084Tržby Celosvetovo $186,000▐ nízkorozpočtvoka ktorá je technicky celkom zvládnutá či už triky alebo čo sa to týka prostredia kozmonautov, pracovných buniek, laboratórii, či prevozných transporterov - roverov, príbeh ale dopadne dosť béčkovo jednoduchá likvidačná záplatka, ktorá mohla aspoň viac bazírovať na atmosfére či napätí, taktiež postavy moc nenadchnú svojou povrchnosťou, len čistý priemer /50%/(10.11.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Romola Garai je velká milovnice sci-fi žánru, avšak průběh natáčení okomentovala: "Nošení skafandru je stejné jako nosit korzet. Je to stejně nepříjemné." (Dr Lizal)

 • - Spoiler: Ve scéně, kdy umírá kapitán a říká: "You never see home," na klíční kosti jsou jen krvavé obvazy. V další scéně jsou však čisté a jinak poskládané. (bugfoot)

 • - Natáčení snímku probíhalo převážně v oblastech Jordánska, státu v oblasti Blízkého východu. (Conspi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace