Jackass: Děda Mizera

Jeff Tremaine

Lance Bangs

Sam Spiegel
  • Marsik

Že zrovna tahle blbost bude můj 800. komentář v pořadí, to bych si nikdy nepomyslel. No, co už. Samozřejmě, že jsem čekal klasické Jackass scény a ne road movie. Některé pasáže byly vtipné, i když abych nepřeháněl - byly úsměvné, ale většina spíše blafání o ničem a o nudnost a trapnost rozhodně nouze nebyla. Po 60-ti minutách jsem to vypnul. 40%(24.2.2014)

• MikeCool

Zapomeňte na klasický Jackass ve stylu "Hi, I'm Johnny Knoxville and this is...". Namísto toho Jeff Tremaine, jakožto režisér Jackass-ové ságy, zapojil do nejnovější novinky Bad Grandpa klasický filmový příběh (děj), což absolutně ztrácelo na efektivitě celého filmu. Na druhou stranu musím uznat, že samotný závěr mě pobavil a s hodnocením jsem si najednou nebyl tolik jistý, nicméně převládl většinový, spíše negativní pocit z celého průběhu děje (příběhu). Bohužel musím konstatovat, že tohle nejmíň povedený Jackass.(6.1.2014)

• L0ra

Trapné, trapné a nudné. Vypnuto po půl hodině.(19.2.2014)

Divný, hnusný, primitivní prázdný "kvazireportážní" film trapných fekálních skečů pro nudící se puberťáky ohavně ubíjející svůj prázdný čas. Tak proč mi to připadá jako jedna z nejoriginálnějších a nejpřínosnějších komedií, co jsem z tohoto tisíciletí viděl?(4.5.2015)

Čekal jsem, že se zasměju víc. Po druhém shlednutí už mě to lehce nudilo. Hodně jsem se zasmál u toho jak posere zeď.(5.3.2014)