poster

Jackass: Děda Mizera

 • USA

  Jackass Presents: Bad Grandpa

Komedie / Road movie

USA, 2013, 92 min

Režie:

Jeff Tremaine

Kamera:

Lance Bangs

Hudba:

Sam Spiegel
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rominator
  ***

  Je docela škoda, že skoro všechny nejlepší scény nabídl trailer a samotný film již ničím zásadním nepřekvapí. V UNRATED verzi je navíc scéna, kde se Johnny Knoxville jako Irving Zisman pokouší ukrást oblek, který bude mít na pohřbu své ženy a prodloužená byla akce s tučňákem...(4.1.2014)

 • Spiker01
  odpad!

  Johnny Knoxville, ač ho mám celkem rád, v tomto filmu jako starej dědek nepředvádí ale vůbec nic světobornýho, natož vtipnýho. Je teda pravda, že nejsem fanda Jackass, ale tento film mě nudil tak moc, že už ani nechci nikdy znovu dokoukat konec, kterej jsem prospal...10%(7.1.2014)

 • *CARNIFEX*
  **

  Raz som sa skoro ušťal od smiechu, dva krát som sa z chuti zasmial, dva krát uškrnul. A tak sa pýtam sám seba, nie je to na tento druh spracovania komédie nejak málo? Na môj vkus, za 92 minút až príliš veľa trápnych pasáží.(4.12.2014)

 • heyda
  odpad!

  Achjo, poslední dobou se vůbec neumím trefovat do filmů. Tohle jsem vydržel jen do poloviny a pak jsem to vypnul, nedalo se to. Jackass scénky mě občas baví, občas iritují, tady jsem doufal, že půjde o seriózně pojatou komedii a né směsku otravných scén s otravným dědkem, který je navíc dost katastrofálně namaskovaný. Odpaaaaaad.....(12.3.2016)

 • Enšpígl
  *****

  Je jasný, že takovejhle syrovej humor se nemůže líbit všem. Pozorovat dědka jak s visícíma koulema nahání ženský asi upjatý chlapci či jemnocitný dámičky úplně nedocení, ale my prasat obecný z minusovým íqvé děláme radostí bublinky do půlitru piva, který při filmech usrkáváme a smíchujem při každý sexistický či šílený akci kterou tam dědek s faganem rozjiždí a že se ani jeden z nich nespokojil s minimem je jen a jen plus. Konečně jsem našel do stáří svůj vzor.(18.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace