Jackass: Děda Mizera

Jeff Tremaine

Lance Bangs

Sam Spiegel
  • EvilPhoEniX

Měl jsem volné odpoledne na zabití,tak jsem zhlédl Jackass Presents: Bad Grandpa. Zabilo to nejen odpoledne, ale vše v okruhu 100 kilometrů. Tohle je rip-off Sashi Barona-Cohena,který ztvárňuje způsob k nastražení sprostě mluvící osoby či trapné postavy s obyčejnými lidmi a sledovat jak budou reágovat. Baron-Cohen to dělá pro politické důvody,vytváří satiru, má představu a talent. Za to tenhle film je nudný,nezajímavý a staromódní. 2* za konec a Knoxvilla.(11.1.2014)

Rozpočet $15miliónovTržby USA $102,003,019Tržby Celosvetovo $151,831,537Tržby za predaj Blu-ray v USA $11,184,371 //počet predaných kusov 541,314Tržby za predaj DVD v USA $12,782,766 //počet predaných kusov 632,932║ ide sa po vzore Borata, robiť si z ľudí prdel ale tu to je minimálne funkčné teda skôr úplne mimózne /10%/(18.12.2014)

Johnny Knoxville má svůj osobitý styl humoru a ten mě baví. Řvala jsem smíchy od zažátku do konce. Nemůžu jinak, než dát plný počet.(11.1.2014)

Občas som sa na tomto omyle prírody aj zasmial, najmä pri scéne kde mu visel vercajch zo slipov alebo keď sa vykládil na stenu v reštike. Dosť ma hnevá, že tvorcovia vysúvajú do takejto zlátaniny aj dej, ktorý bol príliš základný a vôbec nie zaujímavý. Malý chlapec ma dosť často vynervoval, no pri závere kde sa predvádzal ako little miss ma proste odrovnal. Taká suchá americká až rodinná blbosť pre tých, čo majú radi polomŕtvu zábavu. Ja uprednostňujem niečo, čo nie je len nonstop trápne a zábavné možno len tak v Dysneylande. Vtipné asi tak 10-15 minút. 55%(7.2.2014)

Film ve stylu Bruna/Borata, jejichž kvalit bohužel nedosahuje. Dobrých nápadů je tu dost, ovšem realizace pokulhává, málokdy se povedlo z obětí vymáčknout něco extra, jako třeba v nejlepší scéně filmu během soutěže "Malá Miss Sunshine". Když se filmaři obětem odhalují (sestřih k vidění během titulků), je to většinou zábavnější než žert samotný. Pořád je to ale z letošních oscarových filmů jeden z těch zábavnějších a přeju mu, ať všechny své nominace promění. Malý Jackson Nicoll je frajer a určitě o něm ještě uslyšíme.(16.2.2014)

• - Filmový vůz dědy Irvinga Zismana (Johnny Knoxville) je upravený '81 Lincoln Continental. (Skyfall)

• - Ide o prvý film, na ktorého scenári sa podieľali aj scenáristi, ktorí nie sú súčasťou "Jackass" tímu. Fax Bahr a Adam Small však už predtým sparodovali "Jackass" v seriáli MADtv. (m.a.t.o.)

• - Film bol venovaný pamiatke Ryana Dunna. (XsApollo)