Jackass: Děda Mizera

USA, 2013, 92 min

Jeff Tremaine

Lance Bangs

Sam Spiegel

Je docela škoda, že skoro všechny nejlepší scény nabídl trailer a samotný film již ničím zásadním nepřekvapí. V UNRATED verzi je navíc scéna, kde se Johnny Knoxville jako Irving Zisman pokouší ukrást oblek, který bude mít na pohřbu své ženy a prodloužená byla akce s tučňákem...(4.1.2014)

• L0ra

Trapné, trapné a nudné. Vypnuto po půl hodině.(19.2.2014)

• *CARNIFEX*

Raz som sa skoro ušťal od smiechu, dva krát som sa z chuti zasmial, dva krát uškrnul. A tak sa pýtam sám seba, nie je to na tento druh spracovania komédie nejak málo? Na môj vkus, za 92 minút až príliš veľa trápnych pasáží.(4.12.2014)

• ChArLeNe

Toto má od Jackass na míle ďaleko. Ani raz som sa nezasmiala. Knoxville by nemal robiť sólové jackass filmy, pretože to sám neutiahne.(20.11.2013)

Johnny Knoxville je blázen =D Tohle se mu vážně povedlo. Dívat se na to s vědomím, že ti lidé nevěděli, čeho jsou součástí, bylo srandovní. Bavil jsem se celou dobu. Geniální.(25.1.2014)

• - Ide o prvý film, na ktorého scenári sa podieľali aj scenáristi, ktorí nie sú súčasťou "Jackass" tímu. Fax Bahr a Adam Small však už predtým sparodovali "Jackass" v seriáli MADtv. (m.a.t.o.)

• - Natáčanie filmu trvalo 60 dní. (Kefas21)

• - Filmový vůz dědy Irvinga Zismana (Johnny Knoxville) je upravený '81 Lincoln Continental. (Skyfall)