Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ajuska
  ****

  Především jedna neobvyklá rada: než začnete film sledovat, pořádně se najezte. Je to totiž neuvěřitelná přehlídka paštiček, koláčků, dortů, rybích polévek a lanýžů. Za tím vším se ale zároveň skrývá lehký příjemný příběh, který vůbec nenudí, i když se z devadesáti procent odehrává 
v bezprostřední blízkosti sporáku. Film je svižný, s dobře napsanými dialogy a postava Hortense patří svým přístupem k životu k nejsympatičtějším filmovým hrdinům. Hlavně scény jejích letmých setkání s prezidentem jsou skvělé.(29.11.2012)

 • Terva
  ***

  Mňamka. Ještě, že jsem měl popkorn.(7.4.2013)

 • Honziss
  **

  Oddechovka bez nutnosti publika se nějak zapojit. Jídlo, kuchyň, jídlo, jídlo... Řekl jsem oddechovka? Myslel jsem příšerná nuda! //FFF, Světozor(28.11.2012)

 • mac000
  ****

  Velice příjemný film, ve kterém nejen nahlédneme do zákulisí Elysejského paláce, ale i klasické francouzské kuchyně -a toho, co ji dělá jedinečnou pro každého gurmeta. Oslava kreativního kuchařského umění (nikoliv řemesla) !(2.1.2016)

 • LenkaAK
  ****

  Kouzelný film odehrávající se ve francouzském Elysejském paláci, kde se stárnoucí prezident Mitterrand snaží najít ztracenou chuť francouzské kuchyně. K tomu mu má pomoci šéfkuchařka Hortense, která povýšila vaření na umění a kamerové záběry na její výtvory nenechají chuťové buňky v klidu. Jako žena to ovšem nemá ve výhradně mužském prostředí lehké a její situaci stěžuje i narůstající byrokracie. Příběh trochu ze zákulisí politiky, více o vaření a chvále francouzské kuchyně, ale především podle skutečné události by bylo škoda nechat si ujít.(25.11.2012)

 • - Založeno na výjimečném skutečném příběhu osobní kuchařky prezidenta Francoise Mitteranda. [Zdroj: Film Europe] (Jeremy.jk)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace