Nastala chyba při přehrávání videa.
 • banguy
  *

  Nudný příběh a ještě nudnější herecké výkony, hlavní ženská postava mně byla naprosto odporná, celé to nějak drhlo *(30.12.2016)

 • fyluta
  ****

  Překvapení. Jak někdo může vymyslet 100 minut a z toho 80minut v kuchyni :) Zábavné, ale pořád o jídle :) Výborná Catherine Frot.... celý film je na zvednutí nálady.(28.11.2012)

 • crackonosh
  *****

  Může mít film, ve kterém se pořád jenom vaří, nějaký děj? A potřebuje ho? Nádherná oslava vaření, jídla, Francie a jedné paní, která si jde za svým a podmaňuje si lidi ze svého okolí. Lanýže, omáčky, dorty a politikaření. Když jsem šel do kina, měl jsem jenom minimální očekávání, ale tenhle vizuálně-gastronomický zážitek mě naprosto uspokojil. Neuvěřitelně sympatická Catherine Frot. Pokud nejste foodie a nečte místo románů kuchařky, klidně si odečtěte jednu hvězdu. Do tašky si pro jistotu vemte svačinu, bude se vám hodit.(25.2.2013)

 • ajuska
  ****

  Především jedna neobvyklá rada: než začnete film sledovat, pořádně se najezte. Je to totiž neuvěřitelná přehlídka paštiček, koláčků, dortů, rybích polévek a lanýžů. Za tím vším se ale zároveň skrývá lehký příjemný příběh, který vůbec nenudí, i když se z devadesáti procent odehrává 
v bezprostřední blízkosti sporáku. Film je svižný, s dobře napsanými dialogy a postava Hortense patří svým přístupem k životu k nejsympatičtějším filmovým hrdinům. Hlavně scény jejích letmých setkání s prezidentem jsou skvělé.(29.11.2012)

 • Honziss
  **

  Oddechovka bez nutnosti publika se nějak zapojit. Jídlo, kuchyň, jídlo, jídlo... Řekl jsem oddechovka? Myslel jsem příšerná nuda! //FFF, Světozor(28.11.2012)

 • - Založeno na výjimečném skutečném příběhu osobní kuchařky prezidenta Francoise Mitteranda. [Zdroj: Film Europe] (Jeremy.jk)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace