poster

Smrtelná aliance

 • Kanada

  Enemies Closer

 • USA

  Enemies Closer

Thriller

Kanada / USA, 2013, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shakers
  ***

  Záporne rolu Žán Klodovi tuším sedia viac ako tie kladne. V tejto slušne natočenej bečkarine ma bavil ešte viac ako v Expendables 2. Peter Hyams netočil celý čas sračky ako poslednú dobu a niečo s toho dobrého sa podarilo pretlačiť aj do tohto filmu. Záporná rola je teda dosť dobre obsadená, Žán Klod si tu s chuťou hláškuje, aj keď jeho vlasy sú o niečo horšie. Na druhej strane Tom Everett Scott a Orlando Jones vytvorili celkom slušnú protiváhu a dobré dou. Celý film je jedna nočná a tak trochu denná prehliadka lesov, ale napriek tomu sú akcie a aj choreografia dosť dobre zvládnuté. Menšie zvraty sa tu tiež nájdu. Určite jeden s tých lepších filmov od JCVD a za seba hovorím, že aj od Hyamsa. 60% - 3*(4.5.2015)

 • MartinezZ
  **

  Jediným kladem je tu vyšinutý Jean-Claude s parukou, což působí hodně úchylným dojmem. A to je vše. To není zápor, to je očekávané konstatování. Prostě je to jen takové blbé béčko, jak se dá od Jean-Claudovky očekávat. Klidně můžete film vidět v celku nebo ho jen proskákat po kouscích a absolutně o nic nepřijdete. Nechápu, proč ani na jednom posteru není JCVD s tou úchylnou parukou.(8.3.2014)

 • Lacike
  **

  Skvele bitky a to je tak vsetko, co tento film ponuka. Este by som spomenul Van Dammove vlasy. Nieco otrasne. Radsej nech neexperimentuje. 4/10.(5.8.2014)

 • rollman1
  ****

  Malá očekávání vyustili v super zážitek. Nevím proč, ale Van Damme se mi víc zamlouvá jako záporák. Už v Ex2 potvrdil, že umí být charismatický šmejd a I tady to zahrál skvěle. Totální magor se skvělými hláškami, chytrými dialogy a zajímavými gesty i ideály. Celkově se jedna o dobře stravitelný akční film, kde nechybí akce, pár zabitých a nějaký ten zvrat. Jsem velice potěšen.(13.1.2014)

 • S.Quentin QUALE
  ***

  Znovuzrozené spojení Hyamse s Van Dammem. Výsledek? Béčko všech béček. JVCD je jako záporák úplně v pohodě, on ostatně už ten xicht má tak nevyžehlitelnej, že ani nic jiného než záporný tlamy hrát nemůže. Nic to ale nemění na tom, že hereckému osazenstvu vévodí, což teda zní hrozně, ale právě on dodává roli ten šmrnc a filmu je pozitivem. Scénář je jednoduchý, ale snesitelný, z prostředí kouká utracených pár šupů, krvavé efekty jsou v pohodě, takže když proti tomu položím demenci postav a pár nelogičností, tak je to průměr jak vyšitej. Dá se to. 60%(19.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace