Nastala chyba při přehrávání videa.
 • boblig
  *

  Takhle to dopadá, když si scenárista po sobě nepřečte to, co napsal, a režisér točí film podle první verze scénáře.(15.11.2015)

 • Isherwood
  odpad!

  Pokud máte hodně nakoukáno ze současného Hollywoodu a rádi ventilujete své podivné sexuální tužby, běžte s tím na Kavčí hory. Dostanete 15 míčů, jednoho z nejlepších tuzemských kameramanů, kvalitní herce a můžete se vyřádit. První půlka filmu nedává smysl, a když se všechny časové linie konečně protnou, řvete smíchy, protože si vzpomenete, že podobný film byste takhle nějak natočili taky, kdyby vám někdo na střední škole dal výše zmíněné prostředky. Vlastně je to docela umění, dát dohromady takhle špatný film. Na druhou stranu, pokud necháte Táňu Vilhelmovou mluvit o ojíždění fenek, nemůžete čekat, že vás někdo vezme vážně. Se ctí z toho nakonec vycházejí jenom Mádlovy vytahané rukávy.(8.11.2015)

 • EastWicka
  ***

  Tři hvězdičky hlavně ze slabosti pro obsazené bardy. Některé dějové linie byly celkem poutavé (rozkmotření bráchové, pád vererána na dno, poťapaní čeští zlodějíčci atd...), jen mne v určité fázi začala neskutečně štvát snaha je za každou cenu provázat. Ta totiž některé scény (banka, klálíček) házela do černěhumorně parodického žánru, zatímco zbytek hrál na osudovost. Takže nakonec mě nejvíc bavilo odhadovat, co a jak ještě scénáristická deus ex machina poslepuje a svaří, aby se dosáhlo kýženého cyklického kruhu.(22.2.2016)

 • borsalino
  **

  Hromada střepů, střípků, kousků, dílků, součástek, flashbacků naplácaných na sebe... doplněné o permanentní přehlídku dějových zvratů, nezapadajících souvislostí, zoufalé nereálnosti mnohých částí příběhu a mimořádně mizerně zvládnutých akčních scén, takže jsem celý film strávil tím, že jsem se snažil najít nějakou smysluplnou nit, proč bych měl film dokoukat. Nenašel jsem ji. Musím přiznat velmi dobré herecké výkony, díky kterým jsem u filmu vydržel až do závěrečných titulků, ale to na dobrý film jednoduše nestačí.(1.2.2015)

 • Hennes
  **

  Takové herecké obsazení a navíc perfektně odvedené výkony (vynikající Mádl, klasicky výborní Langmajer a Vetchý, všichni doplněny dalšími prima výkony), to vše by si zasloužilo lepší scénář. Z námětu se dalo určitě vymačkat víc a prolínání časem mohlo přinést také víc, než jen nudné návraty do Afganistánu. Složitá mozaika nakonec do sebe zapadla, ale upřímně, čekal jsem takovou lépe stravitelnou formu. Tereza Voříšková "odnesla" roli hodné, milé dcery a sestry, která se nepochopitelně zjeví jako sexuální blbka co vleze do postele prvnímu maníkovi a nechá se u toho sledovat i dementem. Trochu to nesedělo k roli dívky, která to měla v hlavě srovnané. Konečná scéna v bance je pak neštěstí celého filmu. Sled neuvěřitelně blbých nápadů spojený s neuvěřitelnými náhodami. Čekal jsem po zdlouhavém ději a skládání mozaiky zajímavý a gradující závěr. Byl však nahrazen podivuhodnou slátaninou. Alespoň za casting a výkony, musím dát 2 hvězdy.(20.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace