• Jara.Cimrman.jr

Nemám, ale opravdu nemám, rád filmy, ve kterých všechny postavy klesají do stále větší a větší žumpy života. A v tomto snímku nedělají nic jiného, tedy kromě neustálých výletů do minulosti, které alespoň vysvětlují prapodivné vztahy mezi nimi. Mne to tedy skutečně nebavilo, nicméně retardovaný Venca, šílený organizátor Olda a nevěrný paroháč Radek mi alespoň chvílemi dokázali zvednout náladu. Jinak jsem viděl pouze nesmyslné hýření hereckými esy z domácích luhů a hájů.(23.12.2015)

Jsem taky pěknej všivák, protože úplně kašlu na to, jaká je tahle filmová holka na jednu noc uvnitř a jde mi jen o to, jaký má tělíčko s tvářičkou. Prase aby se v ní vyznalo, ale večer s ní byl moc pěknej. A já jsem moc rád, že i u filmu si ještě sem tam můžu říct "nejhezčí holky jsou z Čech."(31.7.2015)

Český nadprůměr. Nadprůměr vtipu a černého humoru.(20.2.2016)

• SaNcHeZ_cz

Roman Kašparovský přichází konečně se svým celovečerním debutem, který více než cokoliv jiného, budí rozpaky. Parádně natočená podívaná, která svým vizuálem strčí do kapsy většinu tuzemské produkce, je ovšem taky neskutečně špatně napsaným příběhem plným karikatur a nelogičností, které výsledný dojem z filmu sráží na hranici průměru. Nicméně alespoň ta snaha se cení. [45%](19.6.2014)

• Rosalinda

Slátanina na desátou, které ani tak skvělé obsazení nepomůže.(21.2.2016)

• - Film vznikl pod záštitou tehdejšího ministra obrany Alexandra Vondry. Ve filmu pak účinkuje také skutečná česká armáda. [Zdroj: deník Metro] (Freshoun)

• - Film měl pozdrženou premiéru díky nedokončené hudbě. Teprve po jejím dokončení byl vybrán termín premiéra. Uvedení nabralo zpoždění tři měsíce. (Terva)

• - V průběhu natáčení v pět tisíc kilometrů vzdálené afghánské provincii Lógar na základně Shank strávili filmaři celé dva prosincové týdny. Tamtéž padla i poslední klapka. [Zdroj: kultura.idnes.cz] (hippyman)