• Tosim

Neučil se Roman Kašparovský i a reklamách? Některé vizuální nápady jako kdyby vypadly z Jakubiskova Post coitum. Je věčná škoda všech těch tragédií, kromě jiného, je jich příliš a pro mě cca v půlce (po té trojce) už se stal film naprosto nesledovatelným, váhal jsem i s hvězdičkami, protože do té doby to bylo relativně stravitelné drama. 30%.(23.6.2014)

• Slarque

Docela rád bych věděl, jak pan Kašparovský přesvědčil tolik dobrých herců, že má cenu zúčastnit se jeho projektu. Z výsledku to vypadá, že scénář byl naprosto příšerný. Všichni tam jen chlastají a šukají (každý s každým jako v běžných českých seriálech) a nakonec zůstal jedinou zajímavou postavou, která měla moje sympatie, králík. Režisér zbytečně exhibuje, místo aby zkusil vyprávět příběh. Střih, zvuk, hudba a další věci jsou na výborné úrovni, což znamená, že všechny nedostatky jsou ještě víc vidět a slyšet. Škoda času.(21.2.2016)

Tři hvězdičky hlavně ze slabosti pro obsazené bardy. Některé dějové linie byly celkem poutavé (rozkmotření bráchové, pád vererána na dno, poťapaní čeští zlodějíčci atd...), jen mne v určité fázi začala neskutečně štvát snaha je za každou cenu provázat. Ta totiž některé scény (banka, klálíček) házela do černěhumorně parodického žánru, zatímco zbytek hrál na osudovost. Takže nakonec mě nejvíc bavilo odhadovat, co a jak ještě scénáristická deus ex machina poslepuje a svaří, aby se dosáhlo kýženého cyklického kruhu.(22.2.2016)

• Havaj8

Ze začátku ty střihy byly šílený, absolutně nešlo rozpoznat, co se kde děje. Nějakým způsobem z toho dokázali vybruslit takovým stylem, aby to smysl dalo. Scénáristicky to nemělo špatnou myšlenku, ale něco takovýho na český poměry, jako nic moc. Na druhou stranu ta akční stránka se vyzdvihnout musí. Jinak ty role Mádla s Hádkem, ty tam byly zbytečně navíc, Mádl obzvlášť, ten musí mít úplně jiný využití. Snaha vydat se jiným směrem fajn, ale stejně by jsme se měli držet něčeho modernějšího, přitažlivějšího a prostě toho klasickýho českýho humoru.(29.12.2014)

Je to paradne zahrany, mile sveze natoceny a naprosto nepochopitelne blabolivy. Ale s cizim scenarem a s dramaturgem za zadkem by tenhle clovek mohl zvladnout zajimavy zanrovy veci!(19.6.2014)