poster

Eden

Drama / Thriller

USA, 2012, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • emma53
  ****

  Asi bych už jen kopírovala uživatele superpero. Akorát by mě zajímalo, jestli bych to s tím prstýnkem zvládla jako Eden i když pak už jí to bylo asi úplně jedno.(29.1.2016)

 • verbal
  ****

  Otevřít si v dnešní době kurvinec s šestnáctkama, které nechtějí makat zrovna moc dobrovolně a se zanícením, je docela opruz! Kdo se má s těmi, co zvlášť hrubým způsobem porušily pracovní kázeň furt někde zakopávat, a to navíc tak, aby je nevyhrabali kojoti, střední management je musí pořád hlídat, aby nehryzaly platící zákazníky do svědomí, a to ani nemluvím o tom, nakolik přijde pravidelná údržba podvozků. Holt sehnat dneska loajální, samostatnou a kvalifikovanou pracovní sílu je těžká řehole. Naštěstí tu máme Korejce, co jsou od přirození schopni dřít dvanáctky bez nároků na přesčasy, a tak je zasloužený kariérní postup nemine. Poutavé, výborně natočené a zábavné, jen mi trochu vadilo, že takový megalomanský velkoobchod s masem tří barev a půjčovnu vagín je schopen ušéfovat dvacetiletý, vychrtlý narkáč bez MBA a vyšších manažerských kurzů řízení náctiletých otrokyň.(19.3.2013)

 • Riddick77
  ****

  Jako náhled do problematiky obchodu s lidmi poměrně povrchní a přízemní, leč jako psychologická sonda do hlavy dívky, která musí dennodenně čelit nejhorším nočním můrám, velmi trefné a působivé. Co všechno je člověk ochoten udělat, aby si zachránil život a zmenšil utrpení? Téma pudu sebezáchovy zpracováno šikovně, avšak snímek nikdy neprokročí určitou hranici vkusu, což je škoda. Zde se mělo jít úplně na dřeň a jsem si jist, že talentovaná Jamie Chung by to ustála se ctí. Obchod s lidmi, prostituce, zneužívání a všudypřítomné násilí - to jsou věci, jež si zaslouží špinavý, bezprostřední a autentický pohled. Takhle je to lépe koukatelné, ale kontext působí malinko naivně. Navíc závěrečný bourneovský úprk je drobek nevěrohodný. Ano, sice mám hodně výtek, ale i tak se jedná o nadstandardní filmový zážitek. 7/10!(22.3.2013)

 • JohnCZ
  ****

  Příležitost vidět Beau Bridgese v roli zmetka jsem si nemohl nechat ujít, ale film mě i jako celek opravdu dost překvapil. Drsný příběh na motivy skutečných událostí o korejské dívce, která je unesena bandou překupníků s bílým masem. Film, ač je až neskutečně decentně pojatý, působí hodně nepříjemně, ale ani na minutu nenudí a divák je neustále v napětí - ato zejména díky parádním hereckým výkonům všech představitelů. Konec je klasicky předvídatelný, ale ono by to snad ani jinak zpracovat nešlo.(27.4.2013)

 • zette
  ****

  Dobre drama, kde hraje prim predevsim vyborna kamera. Jedine, co bych malinko vytknul je lepsi propracovanost scenare ohledne fungovani a vztahu uvnitr mafie. Postava, kterou ztvarnil vyborny OLeary, ne vzdy pusobi presvedcive. Palec nahoru davam i krasne Jamie Chung v roli nedobrovolne prostitutky. Film ma dobry zvuk, atmosferu a vice nez dobry vyber hercu, kteri nejsou uplne proflaknuti. Nikdy bych netipnul, ze tento film natocila zena.(21.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace