poster

Poslední výkřik

 • Slovensko

  Posledný výkrik

Mysteriózní / Horor / Krimi / Thriller

Česko, 2012, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • milka
  odpad!

  Čirá demence a esence amatérismu, kterou musí Kučerovi závidět i sám Magnusek. Dno české kinematografie je zase o něco hlubší.0%(1.6.2013)

 • InJo
  *

  Vidět v jednom filmu "brutální" zavraždění (veletrapně předabované) Džambulky a Mira Šmajdy (účes a neherectví toho člověka jsou fascinující) je snem každého cynického trolla. Škoda, že to je asi tak všechno, co je na tomhle českém rádobyslasheru jakž takž dobré... :) 20 %(7.8.2013)

 • mchnk
  *

  V případě, že by to tvůrce pojal jako krátkometrážní záležitost ve stylu Scary movie, mělo by to asi větší úspěch. Nicméně vše, co zde vidíš, je bohužel myšleno vážně, což je ten největší horor. Připadá mi, jako by byl scénář k tomuto snímku napsán někdy před 10. lety. Je v tom vše, prsaté holčiny běhající od dveří ke dveřím, před jasnou smrtí se nejméně 20x lekající a samozřejmě nelogicky o každém šramotu se na vlastní oči přesvědčující. Vrah naprosto bez problémů se do všech objektů dostávající, pochopitelně na poslední chvíli ještě vyskakující, při střetu s hlavní hrdinkou svou předchozí sílu najednou ztrácející a jeho důvod k vraždění celý film totálně degradující. A konec ? Konec se také může rovnat americkým béčkovým hororům minulého století. Tragické obsazení byl ten poslední hřebík do rakve reálnosti tohoto pokusu. Jednu za slušnou hudbu (až na ten propadák na závěr), která je to jediné, co Tě ujišťuje, že tvůrce chtěl opravdu natočit horor.(19.1.2014)

 • Jossie
  odpad!

  Musím bohužel konstatovat, že pro toto dílo není známka, odpad je opravdu málo.(17.3.2013)

 • Korbitch
  odpad!

  Jdi se vysrat, Kučero!(13.9.2012)

 • - Miro Šmajda se v celém filmu neobjevuje po boku žádných jiných herců než Petra Machaly - pouze v jediné scéně (jediná scéna Petra Machaly) a muže v zelené pláštěnce. (CROWee)

 • - Film se v postprodukci musel zvučit, a ne každý herec chtěl nadabovat svou postavu. Takže Petra Machalu daboval Alexandr Postler ml., zpěvačku Ivetu Bartošovou, stejně jako v hororovém filmu Svatba upírů (1993), nadabovala herečka Simona Vrbická a Kristýnu Kettnerovou dabovala Michaela Frkalová. Policejnímu operátorovi propůjčil hlas filozofující Václav Kopta a tajemnému vrahovi Jiří Kalužný. (funhouse)

 • - Největší fotku a jméno na plakátě měla Iveta Bartošová, která byla ve filmu pouze prvních 5 minut. Na oficiálních stránkách filmu na facebooku je uvedeno „V hlavní roli Iveta Bartošová“. (CROWee)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace