Show se uskutečnila 17. června 2012 v Izod Center (East Rutherford, New Jersey). Na kartě se sešlo deset zápasů.

1) Kickoff: Brodus Clay vs. David Otunga
2) Sheamus vs. Dolph Ziggler (World Heavyweight Championship)
3) Santino Marella vs. Ricardo Rodriguez (Tuxedo Match)
4) Christian vs. Cody Rhodes (Intercontinental Championship)
5) Primo & Epico vs. Justin Gabriel & Tyson Kidd vs. The Prime Time Players vs. The Usos (Vítěz získá zápas o Tag Team Championship)
6) Layla vs. Beth Phoenix (Divas Championship)
7) Sin Cara vs. Hunico
8) CM Punk vs. Kane vs. Daniel Bryan (WWE Championship Triple Threat)
9) Ryback vs. Dan Delaney & Rob Grymes (2-on-1 Handicap Match)
10) John Cena vs. Big Show (Steel Cage Match, pokud Cena prohraje bude vyhozen, pokud Big Show prohraje, John Laurinaitis bude vyhozen) (TheSpearCZ)

fabuloso

Od Extreme Rules klesá krivka kvality produktu WWE stále nižšie a nižšie. Chýba kreativita, fantázia a niekedy mám pocit, že aj zdravý rozum. Už niekoľko týždňov pred samotnou akciu, keď sa tvoril card na šou bolo jasné, že No Way Out bude jeden veľký prúser, čo sa do veľkej miery aj potvrdilo. Sheamus vs. Dolph Ziggler – po tom, čo sa zranil Alberto Del Rio dostal svoju veľkú šancu zabojovať o svetový titul Dolph Ziggler, ktorý patrí k najtalentovanejším wrestlerom v spoločnosti. Svojej šance sa chopil dôstojne a udával tempo zápasu. Treba však pochváliť aj Sheamusa, ktorý zaznamenal v posledných mesiacoch veľký výkonnostný progres. Hodnotenie: 7/10. Santino Marella vs. Ricardo Rodriguez – už len myšlienka, že sa v ringu stretnú dvaja krčmoví zabávači v zápase, kde bude nutné vyzliecť súpera takmer donaha naháňala wrestlingovým fanúšikom strach. A ten bol opodstatnený. Skandovanie „boring, boring“ hovorí za všetko. Hodnotenie: 0,5/10. Christian vs Cody Rhodes – dvaja kvalitní zápasníci si v ringu očividne sedia, chémia medzi nimi funguje. Ich zápas patril k tomu najlepšiemu, čo sme na NWO mohli vidieť. Hodnotenie: 6/10. 4-Four Way Tag Team Match – zápas, ktorý nebol pôvodne v pláne bol príjemným oživením. V ringu sa stretli štyri talentované tag tímy a ukázali, že ak dostanú dostatočný priestor na obrazovke, tag tímové divízia môže napredovať. Hodnotenie: 6,5/10. Layla vs Beth Phoenix – v zápase o Divas title sa stretli aj na Over the Limit. Vtedy to bol na pomery WWE veľmi vydarený ženský zápas. Repete sa ale nepodarilo. Veľmi, veľmi zlé. Hodnotenie: 2/10. CM Punk vs Kane vs Daniel Bryan – do boja o WWE titul bol k Punkovi a Bryanovi pridaný Kane. Zaujímavé bolo sledovať AJ, ktorá odvádza v poslednej dobe skvelú prácu. Zápas to bol dobrý, aj keď mač z Over the Limit to zďaleka nemalo. Big Show vs John Cena – pred každou PPV je jasné, že v main evente bude Cena, otázka je kto k nemu. Na NWO to bol Big Show. Do sporu boli zapojený aj John Laurinaitis a Vince McMahon. Z oceľovej klietky sa podarilo uniknúť Cenovi, ktorý tak mohol sláviť ďalšie svoje víťazstvo. Pre mňa bol jediným zaujímavým momentom tohto zápasu Vince a jeho známa veta YOU ARE FIRED!, ktorou zbavil Laurinaitisa funkcie GM RAW s SmackDownu. Hodnotenie: 3,5/10. WWE sa nachádza v akejsi agónia, ktorá (pevne verím) znamená len ticho pred búrkou. Očakáva sa, že spor Triple H-a s Brockom Lesnarom by mohol byť udalosťou leta a my budeme znovu môcť sledovať WWE so zatajeným dychom. Všetci wrestlingoví fanúšikovia tomu veria. Otázka je dokedy. Celkové Hodnotenie: 5/10. ()

drake31

Nevýrazné, miestami nehorázne nudné, a opakovanie klasických stereotypov ma už nebaví. Jediná vec ktorá ma zaujala v posledných týždňoch vo WWE bola A.J. a celkom zábavný príbeh okolo nej a následné vyvrcholenie Tripple Threat Matchom ktorý patril k tým lepším na No Way Out ... Cena a jeho zápletky sú už mizerné, predvídateľné, a ja sa len modlím aby s tým už niečo urobili. Stále dookola sa pozerať na tých istých víťazov je otravné, a nezáživné - treba zmenu a nejaké zaujímavejšie storylajny .... ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Unstoppable“ od Charm City Devils. (TheSpearCZ)