poster

Zeď

 • Rakousko

  Die Wand

  (festivalový název)
 • Německo

  Die Wand

  (festivalový název)
 • Velká Británie

  Wall, The

Drama / Psychologický / Fantasy

Rakousko / Německo, 2012, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bassator
  **

  47th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2012 - ANOTHER VIEW - Jiný pohled (Die Wand / THE WALL / Zeď) - Nic jiného než nudný pohled do života ženy, uvězněné v izolaci "domácího vězení"... - 7. 7. 2012 - kino Městské divadlo - Karlovy Vary - 1/2 filmu - 40%(12.8.2012)

 • Jeremy.jk
  **

  Pölsler by se měl asi vrátit zpátky k TV projektům, protože mít k dispozici takové přírodní scenérie a promrhat je na něco podobného, to se jen tak nevidí. Nemůžu si pomoct, ale bylo k vidění spousty dechberoucích drám i z tuctovějších podkladů. Totálně nevyužitý námět - 30%. [47. MFF Karlovy Vary](8.7.2012)

 • vimanzen
  *****

  Výborný film na přemýšlení, ztěží jsem ho pochopil. Pokud někdo řekne či napíše, že je to jen blbost o pocitu nějaké ženy, která se bůh ví jak dostala do izolace od světa, a že se ve filmu vůbec nic nerozjasňuje, pak je tento člověk idiot, co neumí přemýšlet a nechápu, proč se na filmy vůbec dívá.(20.10.2012)

 • SLOTH
  **

  dlouhé záběry byly jediná dobrá věc na tomhle filmu. hlavní hrdinka , která se bez sebemenší snahy o záchranu spokojí s faktem, že je uvězněna a v okamžiku začne lovit zvěř. nudné, dlouhé, špatně zahrané.(30.7.2012)

 • Vodnářka
  **

  Nee, sto osm minut zírání na psychopatickou paní s pár zvířátky dost zabíjí. Sto osm minut hezkých krajinek, luk, lesů, skal a potoků, lovu jelenů a krás lidskozvířecího přátelství zní sice zajímavě, ale věřte, po dvaceti minutách začnete toužebně očekávat závěrečné titulky. Ano, filozofická témata o hloubce návyků lidské společnosti, podstatě práva v přírodě, podstaty člověka a nevýhodě moudrosti stáří v páchání sebevraždy mohou být občas inspirativní, ale už tu párkárt zpracované byly a upřímně...o dost líp. A pokud celou dobu lítostivě věříte těm blábolům o neviditelné zdi, jež ta žena se zaujetím vypráví, její nadšené zabíjení chudáka pána, co se jen bránil zuřivému psovi, nakonec přesvědčí o pár blocích maximálně tak v její hlavě.(30.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace