poster

Zeď

 • Rakousko

  Die Wand

  (festivalový název)
 • Německo

  Die Wand

  (festivalový název)
 • Velká Británie

  Wall, The

Drama / Psychologický / Fantasy

Rakousko / Německo, 2012, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • felliss
  ****

  Po přečtení některých komentářů mám potřebu napsat, že tento film je natočen podle stejnojmenné knihy, která je velmi známá, ale ne u nás. Potom jistě nelze autorům filmu tolik vyčítat, proč je to celé zrovna o tomhle a proč tam není to a ono.(6.3.2014)

 • bassator
  **

  47th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2012 - ANOTHER VIEW - Jiný pohled (Die Wand / THE WALL / Zeď) - Nic jiného než nudný pohled do života ženy, uvězněné v izolaci "domácího vězení"... - 7. 7. 2012 - kino Městské divadlo - Karlovy Vary - 1/2 filmu - 40%(12.8.2012)

 • Seabeast
  *

  Příběh o ženě, která je kvůli tajemné neviditelné zdi, co ji začne v krasné horské krajině znenadání obklopovat, nucena proniknout hluboko do své duše a sama se vypořádat s vlastním žitím. Od začátku se mi to jevilo velmi zajímavě a byl jsem do příběhu opravdu ponořen, až náhle přišel moment, kdy hrdinka začala vyprávět o věcech, které mi s tím vším předchozím nešly dohromady. A tak to šlo až do samotného konce. Nedokážu to přesně popsat slovy, ale prostě mi následný sled událostí a hlavně vyprávění hrdinky přišel nějak vnitřně proti srsti a měl jsem chuť z kina odejít. Vydržel jsem až do konce a ten pocit se nezměnil, ba naopak, byl dost negativní. Sálalo z toho něco zlého, ač se to tak vůbec netváří... Proto "1 hvězda" spíše z pocitu a přesvědčení, po řemeslné stránce nemohu opravdu nic vytknout.(14.8.2013)

 • Malarkey
  **

  Já chápu, že tvůrci tohoto filmu chtěli ukázat soužití člověka s přírodou, která pro něj už není tak přirozená, jako dřív. Na druhou stranu se mi ale nelíbil nápad jak to všechno pojali s tou zdí, za kterou se prostě nedalo dostat. Proto takové hodnocení. Obrovský plus ale za překrásné záběry rozkvetlého údolí v Alpách. Na ty bych fakt mohl koukat do nekonečna. Škoda jen, že to film nevyužil víc ve svůj prospěch.(1.11.2013)

 • CISTICZ
  ***

  Vyjedte si na vylet do lesu a pak tam roky zustante bez kontaktu s okolim, bez toho, aby vam zcela jeblo. Martina gedeck umi, nemcina podtrhuje vnitrni hlas. Palecek hore(30.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace