Tramvaj

Petr Marek
  • JINAPSIDAL

Ehm blivajz(13.10.2012)

• mr.filo

Potektorští MidiLidi hrají pro kreslené erotično?! rozhovor: http://www.youtube.com/watch?v=P-ngTh2Lh-M + this Animated Short was Advance In 2012 Oscar Race(18.1.2013)

Vynikající! Má to šmrnc, vtip i výpovědní hodnotu. Je to správně uhozený, výtvarně krásný a přitom to nesklouzává do trapnosti. Rovněž se mi líbí výběr hudby a celkové "české" vyznění i přes francouzskou koprodukci. Chválím především režisérku, Negativ a Aerofilms, že tohle podporují. jen tak dál :)(25.11.2012)

Ze života. Frustrace, snění, to co zažíváme každý den. Působivá rytmizace na hudbu. A urazit tenhle film může leda omezence.(29.10.2012)

Super věc, aneb i erotické snění kypré tramvajačky se dá natočit vkusně a zábavně. Jednak je tu moc fajn rytmizace na hudbu a druhak je tu moc fajn animace, která sice výtvarně není nijak extra zajímavá, ale perfektně zvládnutá a dotváří úsměvnou náladu filmu. Vesmírná vydra s chapadlama tu sice není, ale ta chapadla vlastně jo!(23.8.2016)