Tramvaj

Krátkometrážní / Animovaný

Česko / Francie, 2012, 8 min

Petr Marek
  • Safrine

Tohle není pro mě – stydlivá holka takový film neocení. Nastartovaná tramvajačka mě spíš znechucuje, než rozesmává. Přesto alespoň uznávám práci s rytmem, spojení kresby s hudbou, které má spád.(6.7.2012)

• mr.filo

Potektorští MidiLidi hrají pro kreslené erotično?! rozhovor: http://www.youtube.com/watch?v=P-ngTh2Lh-M + this Animated Short was Advance In 2012 Oscar Race(18.1.2013)

Super věc, aneb i erotické snění kypré tramvajačky se dá natočit vkusně a zábavně. Jednak je tu moc fajn rytmizace na hudbu a druhak je tu moc fajn animace, která sice výtvarně není nijak extra zajímavá, ale perfektně zvládnutá a dotváří úsměvnou náladu filmu. Vesmírná vydra s chapadlama tu sice není, ale ta chapadla vlastně jo!(23.8.2016)

• bassator

47th KVIFF 2012 - CZECH FILMS 2011-2012 - České filmy 2011-2012 (Tramvaj / TRAM / Tramvaj) - Stačí kouknout na teaser nebo ukázku a uděláte si (asi) malou představu...(14.8.2012)

V kontextu toho, jak vznikl, se přikláním ke čtyřem. I přes to, že jsem konzerva.(8.4.2014)