Soon soo ei Si dae

Tae Seok (Go Soo), Ji Yoon (Kim Min Hee) a Min Soo jsou nejlepší přátelé na střední škole. Tae Seok tajně miluje Ji Yoon, stejně jako ona jeho, i když ví, že jeho nejlepší přítel Min Soo ji miluje také. Ve chvíli, kdy Min Soo uvidí své přátele v objetí se líbat, spáchá před Tae Seok sebevraždu a nechá ho v hrozném pocitu viny za zradu. Uběhne 7 let, Tae Seok je producentem a našel si nového nejlepšího přítele Dong Hwa (Park Jung Chul). Ten mu představí svoji snoubenku Ji Yoon, ve které poznává svoji první lásku. Opět se musí rozhodovat mezi ženou, kterou miluje a svým přítelem. Ale nechce udělat chybu jako před léty. Tae Seokovi projevuje lásku sestra zemřelého Min Soo, on ji však bere jen jako kamarádku. Když ale Dong Hwa zjistí od sestry Min Soo skutečnou pravdu o minulosti své lásky a svého přítele, i to, že se stále milují, cítí se podveden stejně jako v minulosti Min Soo. A nezbývá mu, než se proti svému příteli obrátit. (mmatuli)

mmatuli

Takový příjemný seriál v typické linii. Dochází opakovaně k zamilování dvou mužů - kamarádů - do stejné ženy. Potom nastává nelehká volba mezi kamarádem a ženou. K tomu jedna sebevražda a jeden pokus o vraždu a je to tak nějak celé. Nicméně zajímavá podívaná na proměnu vztahů. ()