• zdenny

Severská parafráze na kultovní „Tootsie“ s důrazem na nesmyslnou genderovou rovnoprávnost. Jenže, jak znám Seveřany, slovo „nesmyslnou“ by určitě nepřijali. Tento film nebudu více rozebírat, protože mne nějak zvlášť nezaujal.(12.1.2015)

Chcel som pôvodne udeliť 4 hviezdičky, ale nechal som si to préjsť hlavou a 3 budú adekvátne. Musím uznať, že sú to tie 3 lepšie hviezdičky. Úvod filmu nebol oslnivý, ale postupne som sa dostal do deja a najväčšia zbraň a prínos z filmu je ponaučenie robenia povrchných rozdielov medzi ľuďmi.(24.11.2014)

Tootsie to samozřejmě konkurovat nemůže už je kvůli tomu, že Hoffman je přeci jenom trošku jiný kalibr. Ale i na tohle se dalo koukat. Jasně, místy to bylo hodně přitažené za vlasy, ale z filmu čišela taková až neseverská pohoda a povedlo se i sympatické obsazení, pokud tedy nepočítám ex-manželku hlavního hrdiny, která byla ovšem správně na pěst. Nic, co by v člověku zanechalo zvláštní dojem, ale ani nic urážejícího. 55%(9.12.2014)

• Enšpígl

Vnímal jsem to jako nepříliš vydařenou satiru na byrokratickej fašišmus EU vůči velkým společnostem. Ve filmu na nás sem tam bafne nějakej ten fórek, ale je to ve všech žánrových linkách hodně slabej čajíček.(9.11.2014)

• Malarkey

On není žena, ale letuška. Ona je žena, ale zároveň bisexuální. Výsledek takový, že jsem se nesmál ani začátku, kterej jedinej byl alespoň životně absurdní. Pak už to byla jedna velká nuda.(10.11.2014)