Konečně doma

Adam Rex (kniha)

Tom J. Astle, Matt Ember

Lorne Balfe
  • MartinezZ

Teď mě tak nějak z fleku nenapadá zbytečnější a generičtější animák s přiznaným rozpočtem 135 mega, než je Home. Neuvěřitelná nesmyslná nuda s ASStronomickým rozpočtem. Splácanina bezbřehých volovin, nudy, nezajímavosti, vyčpělosti a milionkrát viděných nehumorů. Od odpadu to drží jen to, že to alespoň nevypadalo odporně, jen nevkusně. Tady prostě jen DreamWorks potřebovali vyplnit prázdné místo v plánu na kinopremiéry "Březen 2015" a neměli nic pořádného po ruce, tak se vzalo za vděk čímkoli - a vznikl Home.(23.5.2015)

Jedna z nejlepších novodobých pohádek.. Krásně animovaná, skvěle promyšlení Buvové kteří mění barvu, děj svižný ale dobře promyšlený a zábavný od začátku až do konce..(30.6.2015)

Obstojne zábavný a kvalitne animovaný priemer. Ale decká si to určite radi pozrú aj opakovane.(24.4.2015)

• JohnCZ

Po hodně vtipném traileru přichází obrovské zklamání. Film je jakoby na speedu - otravná zběsilá kamera a střih, přeafektované postavy, rádoby moderní hlášky a absolutně se nehodící popová hudba. Veškerý humor staví na neustálém padání a mlácení se navzájem a když už dojde na nějaký vizuálně epičtější moment, tak je velice záhy zabit nenápaditou režií, divnými střihy a protivnými disko popíky, které zabíjí jakékoli snahy o emoce. Nemůžu si pomoct, ale současným animákům chybí duše. Tohle není ani cool a ani moc zábavné.(25.7.2015)

Za A) deťom sa toto asi páči (tomu môjmu veľmi), ale mňa vymyslené farebné figúrky moc nebavia, aj napriek tomu poučnému v rozprávke .. za B) prišlo mi to ako prehliadka Rihanniných pesničiek, a tú ja teda nepočúvam.(26.5.2016)