Konečně doma

Tom J. Astle, Matt Ember

Lorne Balfe

Mireille Soria

Nick Fletcher

Super hlasy, to se musí nechat. Ale jinak Dreamworks přišlo s hodně průměrným animákem. Klasická zápletka, chvílemi až protivná popkulturní hudba, no a příběh spíš pro děti. Kdybych to měl shrnout: nenudil jsem se, ale znovu to vidět fakt nemusím. 60%(13.8.2015)

Za A) deťom sa toto asi páči (tomu môjmu veľmi), ale mňa vymyslené farebné figúrky moc nebavia, aj napriek tomu poučnému v rozprávke .. za B) prišlo mi to ako prehliadka Rihanniných pesničiek, a tú ja teda nepočúvam.(26.5.2016)

Nenáročný animák, který má děti naučit toleranci, o nejroztomilejší mimozemské invazi v dějinách. Roztomilý O je výraz pro všechny děti, které jsou jiné a nezapadají, což je v méně zabalené formě i jeho malá lidská kamarádka. Konečně doma se bude líbit spíš dětem než jejich rodičům, ale naštěstí je to film plynoucí v dobrém tempu a relativně krátký.(23.6.2016)

Nápad perfektní, docela příjemná muzika a vztah emzáka a malý holky funguje už celá desetiletí, že jo Drew. Ale: co ta přehnaná roztomilost? Co ti barvuměnící soudkovití šneci osminožáci? Je fakt tak nutný se dětem podbízet takhle idiotským způsobem?(31.8.2015)

Nechápu ty odpady? Viděli vůbec ten animák? Asi ne, protože pokud jste seděli v kině, poslouchali film překvapivě v dabingu, který je opravdu osobitě originální, tak to prostě byla zábava. Ono to ale spíš vypadá na kamerovku z kina v děsivé kvalitě s chrámově huhňajícím zvukem, navíc bez titulků a to potom jazykový analfabet sází odpady, jak na běšícím páse. Samozřejmě každého právo na názor, nicméně já animák mohu jedině doporučit!(27.3.2015)

• - Film je inšpirovaný detskou knižkou “The True Meaning of Smekday“, ktorej autor je Adam Rex. (toi-toi)

• - Postava 'Tip' Tucci v průběhu filmu zmíní, že pochází z Barbadosu. Odtud pochází i zpěvačka Rihanna, která tuto postavu namluvila a nazpívala většinu písniček ve filmu. (J.Cobra)

• - Postava 'Tip' Tucci, kterou namluvila zpěvačka Rihanna, je první afroamerickou postavou v animovaném filmu od studia DreamWorks Animation. (filmsim)