poster

Konečně doma

 • USA

  Home

 • slovenský

  Konečne doma

 • USA

  Happy Smekday!

  (neoficiální název)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2015, 92 min

Režie:

Tim Johnson

Předloha:

Adam Rex (kniha)

Scénář:

Tom J. Astle, Matt Ember

Hudba:

Lorne Balfe
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MartinezZ
  *

  Teď mě tak nějak z fleku nenapadá zbytečnější a generičtější animák s přiznaným rozpočtem 135 mega, než je Home. Neuvěřitelná nesmyslná nuda s ASStronomickým rozpočtem. Splácanina bezbřehých volovin, nudy, nezajímavosti, vyčpělosti a milionkrát viděných nehumorů. Od odpadu to drží jen to, že to alespoň nevypadalo odporně, jen nevkusně. Tady prostě jen DreamWorks potřebovali vyplnit prázdné místo v plánu na kinopremiéry "Březen 2015" a neměli nic pořádného po ruce, tak se vzalo za vděk čímkoli - a vznikl Home.(23.5.2015)

 • KajusaK
  ****

  Jedna z nejlepších novodobých pohádek.. Krásně animovaná, skvěle promyšlení Buvové kteří mění barvu, děj svižný ale dobře promyšlený a zábavný od začátku až do konce..(30.6.2015)

 • Cervenak
  ***

  Obstojne zábavný a kvalitne animovaný priemer. Ale decká si to určite radi pozrú aj opakovane.(24.4.2015)

 • JohnCZ
  **

  Po hodně vtipném traileru přichází obrovské zklamání. Film je jakoby na speedu - otravná zběsilá kamera a střih, přeafektované postavy, rádoby moderní hlášky a absolutně se nehodící popová hudba. Veškerý humor staví na neustálém padání a mlácení se navzájem a když už dojde na nějaký vizuálně epičtější moment, tak je velice záhy zabit nenápaditou režií, divnými střihy a protivnými disko popíky, které zabíjí jakékoli snahy o emoce. Nemůžu si pomoct, ale současným animákům chybí duše. Tohle není ani cool a ani moc zábavné.(25.7.2015)

 • eLeR
  ***

  Za A) deťom sa toto asi páči (tomu môjmu veľmi), ale mňa vymyslené farebné figúrky moc nebavia, aj napriek tomu poučnému v rozprávke .. za B) prišlo mi to ako prehliadka Rihanniných pesničiek, a tú ja teda nepočúvam.(26.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace