poster

Konečně doma

 • USA

  Home

 • slovenský

  Konečne doma

 • USA

  Happy Smekday!

  (neoficiální název)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2015, 92 min

Režie:

Tim Johnson

Předloha:

Adam Rex (kniha)

Scénář:

Tom J. Astle, Matt Ember

Hudba:

Lorne Balfe
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Handle
  *****

  Je to tak mezi 4 a 5*, ale když vidím ty kritické zahraniční recenze a i pár chytrolínů tady, kteří označují Konečně doma za neoriginální, naprosto špatný a nudný animák, kterému (dle uživatele ulukaj) může dát kladné hodnocení pouze člověk, který má rád Trošku, tak mile rád zaokrouhluji nahoru. Možná to neudělá díru do světa, ale tenhle snímek je opravdu nesmírně milý a zábavný, výborný jak pro děti, tak dospělé. Naopak si vůbec nemyslím, že se na něj za chvíli zapomene, jelikož přichází i s poměrně zajímavým námětem a fajn nápady (změna barvy postav, mluva). Velmi se mi líbily skvělé postavy a některé scény jsou vyloženě lahůdkou (namátkou třeba tanec v autě, dialog nad mořem, celkové sblížení úvodního dua, setkání s matkou). Animace také super a na to, že moc nemusím Rihannu, tak se mi její songy fakt líbily. Konečně doma si prostě rozhodně nezaslouží nějaké obzvlášť horší recenze než x animovaných filmů, které jsem za poslední roky viděl, mně se film líbil velmi a ani by mě nenapadlo, že se bude tak hanit... :)(29.3.2015)

 • SexyAjinka
  ***

  Ach. No... ten mimozemšťan byl opravdu roztomilý. To je jediné pozitivum, které jsem na tom našla.(3.12.2015)

 • TheDarKnig
  ***

  Zase jeden z těch animáků. Tentokrát okořeněn hodně písničkovým soundtrackem a docela zajímavým nápadem, ale prostě potřebuji trochu ucelenější příběh než jen stavění na atrakcích a komediální akci s umělou snahou vyvolávat emoce a dramatičnost, které stejně nikdo neuvěří, pokud není teda to dítě. Chápu, že na děti to bude fungovat, ale když to srovnávám třeba s tou anime tvorbou od východních mistrů, no, raději bych pouštěl dětem to.(6.10.2015)

 • Tommassi3
  *

  "Buvové nemají mámy ?? Není divu, že kradete a všichni jsou vám ukradení.." ;)(3.3.2016)

 • URBAN
  ***

  Je to mily a to je na tomto filmu to nejhlavnější, ale celkově nenabízí nic víc. Je to škoda, ale pro děti je to ideální animák. ( 1.3.16/MAC )(2.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace