Konečně doma

Předloha:

Adam Rex (kniha)

Tom J. Astle, Matt Ember

Lorne Balfe

Celkem příjmná podívaná pro děti. Jediné co mi vadilo byl až moc předvídatelný příběh. Po úvodních 10 minutách jsem ho měl přečtenej i se všemi jeho zvraty. To co bylo top notch byl voiceacting, Jim a Rihanna byli skvělí a doufám, že tohle není jejich poslední animák.(28.3.2015)

Je to tak mezi 4 a 5*, ale když vidím ty kritické zahraniční recenze a i pár chytrolínů tady, kteří označují Konečně doma za neoriginální, naprosto špatný a nudný animák, kterému (dle uživatele ulukaj) může dát kladné hodnocení pouze člověk, který má rád Trošku, tak mile rád zaokrouhluji nahoru. Možná to neudělá díru do světa, ale tenhle snímek je opravdu nesmírně milý a zábavný, výborný jak pro děti, tak dospělé. Naopak si vůbec nemyslím, že se na něj za chvíli zapomene, jelikož přichází i s poměrně zajímavým námětem a fajn nápady (změna barvy postav, mluva). Velmi se mi líbily skvělé postavy a některé scény jsou vyloženě lahůdkou (namátkou třeba tanec v autě, dialog nad mořem, celkové sblížení úvodního dua, setkání s matkou). Animace také super a na to, že moc nemusím Rihannu, tak se mi její songy fakt líbily. Konečně doma si prostě rozhodně nezaslouží nějaké obzvlášť horší recenze než x animovaných filmů, které jsem za poslední roky viděl, mně se film líbil velmi a ani by mě nenapadlo, že se bude tak hanit... :)(29.3.2015)

• vteco

Šíleně barevné mimozemské dobrodružství tvářící se strašně vtipně a fajnově, moc radosti nenapáchá. Konečně doma vyrukovalo s nezajímavými, neoriginálními mimozemšťany a ještě více nudnými vedlejšími postavami. Na tohle všechno se ještě naplácalo snad celé album nejlepších songů od Rihanny, aby uměle vytvořily pozitivní a uvolněnou atmosféru. Pár dobrých scén se najde, ale vesměs nic, co by překvapilo či se vrylo do paměti. /40%/ (Kino - Prom.)(4.4.2015)

Hezký příběh i postavičky. Rihanny hudba se tam skvěle hodila. Jediné, co bych vytkla je to prznění češtiny.(26.10.2015)

Ach. No... ten mimozemšťan byl opravdu roztomilý. To je jediné pozitivum, které jsem na tom našla.(3.12.2015)