poster

Ukradli torzo Jupitera

 • Francie

  On a volé la cuisse de Jupiter

 • slovenský

  Ukradli torzo Jupitera

 • anglický

  Jupiter's Thigh

Komedie

Francie, 1980, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 5150
  ***

  Asi budu jeden z mála, komu se přeci jen o malinko víc líbilo NĚŽNÉ KUŘE, ale nicméně i toto pokračování rozhodně stojí zato! Annie Girardot a Philippe Noiret jsou skvělí, jak jinak!(3.7.2006)

 • dobytek
  ***

  Koukám, že jsem tuhle komedii zapomněl ohodnotit. Viděl jsem to asi před měsícem a abych pravdu řek, tak vlastně ani nevim, jak to skončilo. Utkvělo mi v paměti pár vtipů, ale celej ten příběh kolem nějaký sochy mě moc nebavil. Holt nějaký starý vykopávky a sochy jsou docela out chamraď.(5.6.2014)

 • lebowski
  ****

  Volné pokračování filmu Něžné kuře,který byl především kriminálkou,tohle je bláznivá komedie(16.3.2003)

 • nascendi
  **

  V minulosti som sa na tejto krimi-crazy-komédii zabával určite viac. Dnes som si ju pozrel a dosť som sa nudil. Pripúšťam, že stále obsahuje niekoľko príležitostí dobre sa zasmiať, ale ani to ma neodradilo od zníženia pôvodného hodnotenia (***) na mierne podpriemerné. Z mierne nadpriemerných komédií mávam lepší pocit.(3.4.2010)

 • nash.
  ****

  Pokračování lepší svého předchůdce. Už prolog, ve kterém Lise stihne jedním vrzem pozatýkat bandu lumpů a vdát se, dává tušit, že tentokrát to Annie Girardot a Phillipe Noiret rozbalí na plné pecky. A taky ano. S podporou de Brocy, Perrina a Catherine Alric přetavili lehce úsměvnou krimi komedii v neuvěřitelně pohodovou a současně pořádně ztřeštěnou jízdu plnou zvratů, bláznivých gagů, vtípků akce a jiskřivých dialogů. Nechybí tomu onen kdysi tolik typický okouzlující francouzský šarm a lehkost, skvělé herecké výkony a navíc geniální pointa, která je skvělou těčkou za bláznivým pátráním po jedné ukradené prdeli.(1.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace