poster

Ukradli torzo Jupitera

 • Francie

  On a volé la cuisse de Jupiter

 • slovenský

  Ukradli torzo Jupitera

 • anglický

  Jupiter's Thigh

Komedie

Francie, 1980, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slartibarkfast
  ****

  Příjemná francouzská komedie o dvou párech, které hledají ztracenou sochu, anžto byli obviněni nejen z její krádeže, ale i z vraždy. Oddychovka par excellence s Annie Girardot a Phillippe Noiret v hlavní roli. Něžné vtípky a podivuhodné náhody vedou k roztomilému dobrodružství, které zpestří dovolenou novomanželům. K tomu všemu nádherná Catherine Alric se svými sexy kostýmy a odhalenými ňadry a máte rozhodně o zábavu postaráno - alespoň většina mužů. 70%(20.2.2015)

 • nash.
  ****

  Pokračování lepší svého předchůdce. Už prolog, ve kterém Lise stihne jedním vrzem pozatýkat bandu lumpů a vdát se, dává tušit, že tentokrát to Annie Girardot a Phillipe Noiret rozbalí na plné pecky. A taky ano. S podporou de Brocy, Perrina a Catherine Alric přetavili lehce úsměvnou krimi komedii v neuvěřitelně pohodovou a současně pořádně ztřeštěnou jízdu plnou zvratů, bláznivých gagů, vtípků akce a jiskřivých dialogů. Nechybí tomu onen kdysi tolik typický okouzlující francouzský šarm a lehkost, skvělé herecké výkony a navíc geniální pointa, která je skvělou těčkou za bláznivým pátráním po jedné ukradené prdeli.(1.4.2012)

 • nascendi
  **

  V minulosti som sa na tejto krimi-crazy-komédii zabával určite viac. Dnes som si ju pozrel a dosť som sa nudil. Pripúšťam, že stále obsahuje niekoľko príležitostí dobre sa zasmiať, ale ani to ma neodradilo od zníženia pôvodného hodnotenia (***) na mierne podpriemerné. Z mierne nadpriemerných komédií mávam lepší pocit.(3.4.2010)

 • borsalino
  ****

  Stejně jako u filmu Něžné kuře, tak také v tomto snímku se prolíná kriminální příběh s komedií. Komedie rozhodně převažuje, navíc humor je příjemný a nevtíravý, což je opravdu milé. Závěr mi připadl nejdříve trochu rozvleklý a pak během minuty byl případ ukradeného torza vyřešený, uzavřený a konec, což přiznávám, mě trochu zaskočilo. Ale i tak sahá tento snímek vysoko v žebříčku komedií.(26.9.2008)

 • Rosalinda
  ****

  Skvělá komedie, skvělí herci a hudba George Hatzinassios.(23.7.2011)

 • - V menší roli Hermanna von Blankenberg se ve filmu objevil i producent Alexandre Mnouchkine, který produkoval většinu filmů Philippa de Brocy. (argenson)

 • - Ve francouzských kinech vidělo film více než jeden a půl miliónu diváků, z domácí produkce ale v komerční úspěšnosti obsadil až třináctou příčku. (argenson)

 • - Natáčení probíhalo od září do listopadu 1979 na několika místech v Řecku, konkrétně v Athénách, na ostrově Korfu nebo v klášterním komplexu Meteora. (argenson)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace