Unnamed (amatérský film)

Krátkometrážní / Drama

Slovensko, 2008, 22 min

Peter Leibitzer

Príjemná cinefilská záležitosť."Poznáš ten pocit,pod rúškou noci..."Teraz vážne,kto z vás nemal ani raz v živote chuť vkradnúť sa nenápadne do prázdnej kinosály,pustiť si čo chcel,zabudnúť na nudnú realitu a nechať sa tými filmami proste pohltiť??Ja teda určite áno...Unnamed je študentský film a tak asi nemá moc zmysel,rozprávať o nejakom amaterizme,okrem toho napríklad trápne to vôbec nebolo.Niektoré veci by som urobil trochu inak,ale bavilo ma to.Určite viac ako ten Leibitzerov horor,aj jeho upútavka na FAMU (ktorá tu vlastne ani nemá čo robiť).Je to sranda,zábava,pohoda;neviem sa rozhodnúť,či sa mi viac páčila Samara,alebo keď hlavný hrdina sledoval ten film s Noriegom a snažil sa prekladať podľa slovníka,aby rozumel deju...Veľmi pekný študentský počin.Škoda že ho nikto nepozná(11.11.2012)

• MontyBrogan

Čakal som, že to bude omnoho zaujímavejšie keď som sa dočítal o čom to má byť. A kľudne ma majte za hejtera ale keď niekto nevie ani sedieť tak, aby nebolo vidieť, že nevie hrať, vyššie hodnotenie nemôžem dať. Za tých pár zaujímavých záberov určite nie.(16.11.2012)