Prohnilí proti prohnilým

• slovenský

Prehnití proti prehnitým

Akční / Komedie / Krimi

Francie, 1990, 107 min

Parádní pokračování, které se vyrovná prvnímu dílu.(22.5.2014)

Když se divák přenese přes to, že druhý díl v podstatě ignoruje film první, může být na výsost spokojen...(13.1.2005)

Pro mě trochu zklamání. Jsem rád, že nešlo o přímé pokračování jedničky, ale humoru a zábavných dialogů bylo výrazně méně, navíc mi to všechno nepřišlo jako přirozené. Což v jedničce jsem Noiretovi a Lhermittovi veřil každé slovo. I tak šlo o velmi zdařilou a odpočinkovou komedii.(22.5.2010)

...jízda po Montmartru pokračuje. Francois už má taky za lubem a René si spokojeně brouká pod fousy jak mu běhaj koníčci. Kdo ale chodí v kanálech potkává krysy. A to nemluvím o tom jak se odplácej starý šrámy! Už podruhé cítím tu krásnou a divnou směsici vůní barev a možná pro někoho i smradů co jdou z ulic Paříže. Už podruhé se prohlubuje láska těm dobráckým i šibalským pohledům Reného a Francoise. Děkuju pane Zidi, děkuju pane Noiret, děkuju pane Lhermitte. 100%(27.10.2009)

Furt moc pěkný :)(21.4.2009)