Prohnilí proti prohnilým

• slovenský

Prehnití proti prehnitým

Akční / Komedie / Krimi

Francie, 1990, 107 min

"Když se člověk v mým věku natáhne, není jistý, že se ještě zvedne.." ;)(25.1.2015)

O něco málo slabší než první díl, ale přesto velice svižný, vtipný, prostě velice dobrý. V té době mladý Thierry Lhermitte zde exceloval. Mám prostě slabost pro starší francouzské komedie.(17.3.2011)

Viděno 1x cca + 8. 2. 2010 - 1/2 filmu - 75%(11.3.2009)

To pověstné kouzlo z prvního dílu se bohužel částečně vytratilo. Toto pokračování postrádá tu lehkost, hravost a vtipnost svého předchůdce.....Bohužel zde ( pro mě ) platí pravidlo, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš :o((12.1.2010)

Nepatrný ústup oproti originálnímu, prvnímu dílu, ale stále vynikající podívaná, o které si spousta dnešních komedií může nechat jen zdát. Opět se setkáváme s našimi známými policisty, kteří jsou stále stejně prohnilí. Tentokrát se jim však připletou do cesty dva sokové, kteří slovo korupce dovedli k naprosté dokonalosti. René a Francois musí zapnout své mozkové závity a vymyslet plán, který vše vrátí do starých, prohnilých kolejí.(17.11.2009)