Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rudovous
  *****

  Zajimava zanrova kompilace romaticke komedie a detektivky s celkem temnymy momenty. Vyborna rezije a ty nejlepsi herci.(9.8.2010)

 • dopitak
  ****

  Patřím do tábora, kterému se Ukradli torzo Jupitera líbí o ždibíček víc. Patrně proto, že je veselejší, bláznivější, prostředí slunného Řecka působí v dnešních prosincových dnech přívětivěji než Paříž (v porovnání s dneškem krásně liduprázdná, jak ve své době celý svět býval na filmovém plátně zobrazován). Noiret má v Jupiterovi více prostoru, což mu sedí. Velmi slušná detektivka, jak jen to Francouzi umí. Ty čtyři * dávám spíš v kontextu s pokračováním, jinak by to bylo víc.(7.12.2008)

 • LiVentura
  *****

  Povedené, krásné a smutné. Herecký koncert dvou velikánů francouzského hvězdného nebe, kdy vzpomínají na dávné časy mládí, ovšem střet s drsnou realitou je mnohem bolestnější, o to více se rozvine pouto lásky a vzájemnosti..!(23.7.2008)

 • Tommassi3
  ****

  "Nemusím přece každému na potkání říkat, že jsem u policie !! A on nemá poldy rád.." - "To nemá nikdo !!" ;)(7.2.2015)

 • Aky
  ****

  Klasika francouzské krimi-komedie. Girardotová i Noiret ve svých nejlepších letech a v nejlepší formě.(21.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace