Epizody(58)

Rodina se čtyřmi syny žije na farmě poblíž Soulu spolu se svými příbuznými. Jeden ze synů je policistou. Zamiluje se do Baek Ja Eun. Ta se chová povýšeně a věří, že pěkný vzhled je všechno. Člověk se ani nemusí snažit a naštve ji. Je možné, aby dva naprosto odlišní lidé byli spolu? Nebo se to ještě více zamotá a dopadne úplně jinak? (Zíza)

Moiraine

S tímto seriálem jsem zažila velmi emočně náročný týden - smála jsem se, brečela, rozčilovala se, občas se i hihňala a dokonce jsem se za ty postavy občas i styděla. Přemýšlela jsem nad plným hodnocením, ale jsou tu věci, přes které se jen těžko dokážu přenést. V první řadě mi dělá problém přijmout některé mezigenerační vztahy - obzvlášť z babičky jsem v druhé polovině skoro lezla po zdi. Nejhorší bylo, že jsem podle všeho byla jediná, protože celá rodina jí to baštila. Dlouho jsem si říkala, že tohle spadá do kategorie kulturních rozdílů, ale čeho je moc.... Víc než to mě ale iritovaly ty osudové náhody, které pronásledovaly hlavní pár. Musím ale přiznat, že za těch 58 dílů mi většina postav přirostla tak k srdci, že mi na konci bylo líto se s nimi loučit. Tento seriál můžu jen doporučit a není třeba nechat se odradit značným počtem epizod. ()